Новини
Останні статті і огляди
Выбор звуковой карты
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
DEVES
Уточнити можна? Не зовсім поняв.
Уточнити можна? Не зовсім поняв.
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
QFlash
Что мы меряем?
Что мы меряем?
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
DEVES
Вихід з іфона 7+ подав на вхід аудіокарти і на запис в тесті Rmaa/
Є проблеми?
Вихід з іфона 7+ подав на вхід аудіокарти і на запис в тесті Rmaa/
Є проблеми?
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
QFlash
На 13 нет аналогового 3.5мм, что там мерять будем?
Я забыл, что и на 7 уже его небыло...
На 13 нет аналогового 3.5мм, что там мерять будем?
Я забыл, что и на 7 уже его небыло...
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
А с***лі там мініджек там то саме що іфон7+DEVES: ↑ 08.03.2026 16:30в каком месте у 13 аналоговый выход?
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
QFlash
Ты "меряешь" цап/dac в этом кабельке, iphone тут вообще не при делах
Ты "меряешь" цап/dac в этом кабельке, iphone тут вообще не при делах
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
А надо было всего лишь воткнуть телефон в усилитель и сравнить со встройкой и началось
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
DEVES
В розуміні, це цифровий вихід іфона?
Відправлено через 2 хвилини 1 секунду:
В розуміні, це цифровий вихід іфона?
Відправлено через 2 хвилини 1 секунду:
Зроби, раз такий вумний. Давай в студію тести.Radio Bay: ↑ 08.03.2026 16:42А надо было всего лишь воткнуть телефон в усилитель и сравнить со встройкой и началось
Востаннє редагувалось 08.03.2026 16:47 користувачем QFlash, всього редагувалось 1 раз.
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
Radio Bay
QFlash
В айфонах начиная с 7 нет аналогового выхода в принципе.
QFlash
В айфонах начиная с 7 нет аналогового выхода в принципе.
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
DEVES
Типу в тому куску шнурка сидить ЦАП?
Типу в тому куску шнурка сидить ЦАП?
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
Именно так
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Во, во.
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Ці тести не мають жодного сенсу, тому що зрозуміло, що грає ліпше повинно бути одразуQFlash: ↑ 08.03.2026 16:46Зроби, раз такий вумний. Давай в студію тести
Буває варіант "не зрозуміло", але не у цьрму випадку, вони дуже різні
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Radio Bay
То ти мені говориш, думаєш мені треба той тест, і я обираю апаратуру по тому тесту.
Мені на чхати на вумні програми, вони тільки для занальної картини.
Я вухами люблю.
Відправлено через 20 хвилин 20 секунд:
Так розумію, що шансів на поправочки там вище по тестах вже немає.
Треба написати тести шнурка до Iphone щоб не путати педалі.
То ти мені говориш, думаєш мені треба той тест, і я обираю апаратуру по тому тесту.
Мені на чхати на вумні програми, вони тільки для занальної картини.
Я вухами люблю.
Відправлено через 20 хвилин 20 секунд:
Так розумію, що шансів на поправочки там вище по тестах вже немає.
Треба написати тести шнурка до Iphone щоб не путати педалі.
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Про цвяхи мікроскопом то звісно безглуздо.DEVES: ↑ 08.03.2026 16:00 Z440_User
Игра (WASAPI Shared) -> TotalMix FX RME (моногопоток раскидан на несколько MADI каналов) -> внешние DA преобразователи.
То есть технически возможно, но зачем забивать гвозди микроскопом?..
Я з проф.картами активно мав справу десь до 2015р. Потім закинув цю справу...
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
а для чого взагалі ці проф карти коли ми збираємся музику слухати, а не записувати?
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Існує така поверхнева думка, що якщо проф, то гарно грає, стосовно моніторів теж таке є.Filabatya: ↑ 08.03.2026 20:28а для чого взагалі ці проф карти коли ми збираємся музику слухати, а не записувати?
На цьому ж музику пишуть. В мене теж була — закінчилася на ЗК M-Audio 24/96.
Єдина ЗК, яку я застрічав у моцних ХФ-трактах — ADI DAC2. Ще й з приколами типа ламповий пізсилювач для навушників до неї. Мабуть зрозуміло чому )
У ADI там ще й дивний рідний БЖ є, хлопці не граются, у середині краса. Ціна відповідна
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
там джулія дефолтний вибір ще, наскільки памятаю, на фоні з вашою маудіо 
від цієї рме я би не відмовився
від цієї рме я би не відмовився