Чутки: PlayStation 6 отримає процесор із 10 ядрами Zen 6 і графіку RDNA 5, реліз заплановано на наступний рік

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Процесор буде оснащений 32 ГБ пам’яті GDDR7 з інтерфейсом 160 біт.
Та ну на свою ж картинку гляньте. Не 32ГБ, а 32ГБ/с.
спойлер
Зображення
А гігабайтів виходить 20 з такою шириною шини. Ну або 40, що максимально сумнівно.
MVE
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Не вийде воно в 2027. Навіть для прошки ще мало що адаптували, а базова досі підтримує режим продуктивності
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

як і очікувалось, заради зворотної сумісності знову втулили кал від амд
Grey_ukr
Member

Повідомлення

MVE: 08.03.2026 10:14 Не вийде воно в 2027. Навіть для прошки ще мало що адаптували, а базова досі підтримує режим продуктивності
Если ГТА6 не перенесут в 26, то в конце 27 - начале 28 выйдет ПС6 и можно еще раз будет продать ГТА6 на ПС6.
А через полгодика еще раз ее продать, уже выпустив на ПК.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

walkman3000: 08.03.2026 10:19 як і очікувалось, заради зворотної сумісності знову втулили кал від амд
Та як послухати цього гріфтера, то чіп там настільки мощний, що зрівняється з 5090 в рейтрейсінгу :gigi:
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Megaclite: 08.03.2026 10:25
walkman3000: 08.03.2026 10:19 як і очікувалось, заради зворотної сумісності знову втулили кал від амд
Та як послухати цього гріфтера, то чіп там настільки мощний, що зрівняється з 5090 в рейтрейсінгу :gigi:
ми вже це все проходили з Cell у PS3 :gigi:
Gil_gamesh
Junior

Повідомлення

56 CU - це рівень середньої відеокарти. В 9070 якраз 56CU, в RX6800 60CU.
walkman3000: 08.03.2026 10:19 як і очікувалось, заради зворотної сумісності знову втулили кал від амд
Ви думаєте, що і Sony, i Microsoft, i Valve і всі інші такі дурні-дурні, і вони вибирають неправильний апу від неправильного виробника з власної некомпетентності? А набагато кращі і дешевші рішення валяються на дорозі, і їх можна запросто поставити у консолі, хенд-хелди і інші девайси? Ну-ну
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Той інсайдер брехун, навіщо постити його брехню. Навіть відокардз вже як пів року зупинилися постити його фантазії.
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gil_gamesh: 08.03.2026 11:10А набагато кращі і дешевші рішення валяються на дорозі, і їх можна запросто поставити у консолі, хенд-хелди і інші девайси? Ну-ну
кращі - ні, дешевші - так
Gil_gamesh
Junior

Повідомлення

man1242: 08.03.2026 11:11 Той інсайдер брехун, навіщо постити його брехню. Навіть відокардз вже як пів року зупинилися постити його фантазії.
А де він набрехав? В нього була правильна інфа про nova lake з новим кешем.
https://www.overclockers.ua/ua/news/int ... he-record/
В нього була правильна інфа про райзени 9000 (що в них буде старий io die і такі ж 8 ядер в чиплетах), і в нього правильна інфа про 16 ядер в наступній лінійці.
В нього була правильна інфа по meteor lake, по новому свічу від нінтендо, по відеокартах інтел і т.д.

Він може фантазувати на тему продуктивності або на тему того, що радеон от-от захопить продажі ігрових відеокарт. Але якщо на це не дивитись, а дивитись на інфу, яку йому подають щодо характеристик, то вона майже завжди правильна.
tank092
Junior

Повідомлення

walkman3000
ану, можна приклад того що краще? Поступово втрачающий ринок Інтол?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

tank092: 08.03.2026 12:19ану, можна приклад того що краще? Поступово втрачающий ринок Інтол?
АМД/інтел + нвідіа. Але це зовсім інша ціна пристрою.
OdeMix: 08.03.2026 10:39Я так понимаю, вы маменькины сынки вы хотите ПС 6 с производительностью НЕ кала, а РТХ 5090, но по цене 37000 грн.

А когда она выйдет с производительностью 5090 и по цене 200000 вы начнёте выть как волки позорные, что дорого и мы себе лучше соберём ПК на 5050.
:facepalm:
5090 так стоит из-за нейронок, даже очень мощная консоль будет в пределах 1000-1300 доларов.
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tank092
для соні та мс амуда краще, потужність-енергоефективність-розробка кастомний soc, фрі документація, можна одразу клепати на пк та всі побажання
мені як користувачу взагалі чхати що з нвідією співпрацювати шось рівня коли твій союзник сша, якщо я заплатив x2 за пс5про та отримав через рік fsr4 у парі ігор
то шось поки що настрій на ps6 не дуже. ви сюда прийшли як власник консолей чи просто понити що вашу улюблену контору обрзили?
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 08.03.2026 10:12
Процесор буде оснащений 32 ГБ пам’яті GDDR7 з інтерфейсом 160 біт.
Та ну на свою ж картинку гляньте. Не 32ГБ, а 32ГБ/с.
спойлер
Зображення
А гігабайтів виходить 20 з такою шириною шини. Ну або 40, що максимально сумнівно.
Так, тільки з чипами на 2 ГБ 32 біт:
160/32*2=10 ГБ або 20 ГБ якщо двостороння.

З чипами по 3 ГБ:
160/32*3=15 ГБ або 30 ГБ якщо двостороння.

Наприклад, 5070 з 192 бітами має 12 ГБ (чипи по 2).
yurius_r
Member

Повідомлення

ПЗП виходить 640ГБ/с, а в PS5 pro - 576. Ну такий собі прогрес

Відправлено через 3 години 17 хвилин 26 секунд:
item2
Думаю, що буде лише 5 чіпів з одного боку. Або 3ГБ, або майбутні 4ГБ чіпи. Виходячі із 160 біт шини, будуть дуже сильно економити і спрощувати, тож логічно було б робити просту плату із простим охолодженням.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

интересно запихнут ли всратый фг в это поколение консолей
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vsx: 08.03.2026 17:52 интересно запихнут ли всратый фг в это поколение консолей
по спекам прошка была вполовину быстрее пятерки, по факту, без фср4 апдейта, разница минимальная в квалити пресетах. запихнут обязательно
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 08.03.2026 10:12Та ну на свою ж картинку гляньте. Не 32ГБ, а 32ГБ/с
Не 32ГБ/с, а 32Гб/с, що при шині в 160 біт дає 640ГБ/с.
Відповісти