NUN4AG: ↑
05.03.2026 14:34
Не купив свого часу RX 5700 через форумні жалоби на драйвери.
Купуючи RTX 5070 Ti не думав, що набір символів R + X + 5 + 7 + 0 є проклятим
Чи не вважає Хуанг божевіллям подібний чорний піар його продукції? Ввалювати стільки грошей в розвиток та просування DLSS/RT та інших технологій і економити на драйверах...
Ну тут як завжди - хотів куртка провести рекламу, от дивіться який в мене ШІ ШІ ШІ, все робить і їсти не просить,
а вийшло що і їсти просить, і жінку відбив, і хату зайняв, і ще дітей повбиває.
Побачите ці навіжені ще якийсь ядерний об'єкт під ШІ управління віддадуть, а потім нехай шкіряні мішки ліквідують наслідки, дуже гарної діяльності ШІ, ціною свого здоров'я та життя.
А інакше людство не навчиться, і такий потенціал у сміття - адже ШІ ідеально підходить щоб замінити 90% усіх очільників та автоматизувати усі бюрократичні процеси, та навіть політичні. Але ні все через те місце на якому сидять пустили.