AMD представила лінійку процесорів Ryzen AI 400 для настільних ПК класу Copilot+

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Всі хто марили, що AMD дасть 890М в десктопи - запрошую до коментарів :)
спойлер
Хоча з якої радості, якщо усі G версії ніколи не були більше 8 ядер :-/
unique-neon
Member

Повідомлення

Амд дала в десктопи ще більш порізаний CPU, PCI та кеш (розділений між двома ссх) ніж фенікси.
leks
Junior

Повідомлення

Свіжа відбраковка!
Налітай! :eek:
unique-neon
Member

Повідомлення

До речі, може і відбраковка. Як варіант - в ноути біни з меншим вольтажем, в десктопи з більшим
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

Нейминг, учитывая отношение потребителей к этой ИИ лихорадке, конечно, эпический. :laugh:
unique-neon
Member

Повідомлення

Vi: 02.03.2026 12:19Нейминг, учитывая отношение потребителей к этой ИИ лихорадке, конечно, эпический.
Корпоративні користувачі мають зворотнє ставлення до ШІ
Ostin
Member

Повідомлення

alexeygalas: 02.03.2026 11:31AMD дасть 890М в десктопи
А навіщо воно там, якщо так подумати? Міні-збірки? То туди ж китайці ліплять мобільники і все пучком.
unique-neon
Member

Повідомлення

Ostin
Бо десктопні дуже гарно розганяються, і лишають сильно позаду мобільні варіанти.
Ostin
Member

Повідомлення

unique-neon
Як варіант :up:
yurius_r
Member

Повідомлення

alexeygalas
Так навіть 880M не завезли. З такими темпами AMD від'ємно доженуть Intel в десктопі, а це не та піч, за якою треба бігати.
P.S. Там знизу стукає вже Olimpyc Ridge на Zen6 із 4CU графікою як мінімум також RDNA 3.5.
Хоча з якої радості, якщо усі G версії ніколи не були більше 8 ядер :-/
Які "усі"? Vega11 у 2400g/3400g були не на 8.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

alexeygalas: 02.03.2026 11:31 Хоча з якої радості, якщо усі G версії ніколи не були більше 8 ядер :-/
2400g - 3400g vega 11 :rolleyes:
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

unique-neon: 02.03.2026 12:24
Vi: 02.03.2026 12:19Нейминг, учитывая отношение потребителей к этой ИИ лихорадке, конечно, эпический.
Корпоративні користувачі мають зворотнє ставлення до ШІ
Судя по курсу акций невидии в последнее время и у них отношение начало меняться.
Этот пузырь очень скоро сдуется. И я надеюсь, что именно сдуется, а не лопнет, накрыв всю мировую экономику медным тазом. :rip:
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Вот тебе и на, на десктоп один хлам спустили! Ладно будем посмотреть на интел, что те выкатят
yurius_r
Member

Повідомлення

Глянув спеки. Викинули із до декодінгу
2160p240 8/10bpc AV1, 4320p60 8/10bpc AV1
У 780M було. Цікаво, кривий копіпаст чи ще один даунгрейд %) . Ну і ECC також пішов геть. Дуже специфічний апгрейд вийшов
Psychopath
Junior

Повідомлення

Позорище
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

6 ядер і 4Cu, що за треш! Ще й мабуть Pci-ex порізано, щоб відяху нормальну не ставили. :rip:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Шо? Оце лайно вони випустили? Боже...
Відповісти