Рольова гра Crimson Desert стане другим проєктом із підтримкою технологій AMD FSR Redstone

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
1234waltz
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Рольова гра Crimson Desert стане другим проєктом із підтримкою технологій AMD FSR Redstone
У рекомендованих специфікаціях вказано процесор Ryzen 5 5600 або Core i5-11600K, 16 ГБ пам’яті, відеокарти Radeon RX 6700 XT або GeForce RTX 2080. Крім PC гра також буде доступна на Mac, консолях PlayStation 5 і Xbox Series X/S.
Рекомендовані специфікації для ПК - RX 6700 XT.
Специфікації для консолей - на Xbox Series S піде.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А смысл? По колде уже было видно что этот "аналог" реконструкции лучей такой же аналог как рашкинский эльбрус аналог современным процам.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

по одной игре раз в 4-5 месяцев это конечно мощное внедрение технологий
1234waltz
Member

Повідомлення

erkins007: 24.02.2026 10:36 А смысл? По колде уже было видно что этот "аналог" реконструкции лучей такой же аналог как рашкинский эльбрус аналог современным процам.
Я б не був таким песимістично налаштованим, там сумне інше.
Все це працює тільки на відеокартах Radeon RX 9000‑ї серії.
Околонульова доля ринку = околонульове впровадження в іграх. Людина дивиться на це. На новини, як дропають Віндоус драйвери та сапорт свіжих шендледів на АМД чипах і просто купує собі RTX картку або Switch 2 (чи старенький СтімДек).
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

1234waltz: 24.02.2026 10:38 Людина дивиться на це. На новини, як дропають Віндоус драйвери та сапорт свіжих шендледів на АМД чипах і просто купує собі RTX картку або Switch 2 (чи старенький СтімДек).
Побажаємо тій людині успіхів і всіляких благ. А собі візьмемо 9070XT за ціною 5070 і зі швидкодією 5080 :-/
1234waltz
Member

Повідомлення

Геральт: 24.02.2026 10:44 Побажаємо тій людині успіхів і всіляких благ. А собі візьмемо 9070XT за ціною 5070 і зі швидкодією 5080 :-/
звісно можна взяти. А потім вийде некст-ген картки АМД і баба Ліза знов дропне всю підтримку попереднім. В результаті підтримки зі сторони ігор тонет.
В часи 5000 воно норм прокатувало, бо перший ДЛСС був жахливим настільки, що його з нуля переробили в другий, а ігор з підтримкою всіх технологій було на пальцях однієї руки перерахувати. Навіть на початок 6000 серії воно норм ще було. Але зараз купа ігор з повним стеком технологій Хуанга на ПК, тож воно вже не так комфортно стало.
Не кажучи вже про те, що доволі великий шмат продажів gpu чипів взагалі на ноутбуки давно приходиться, АМД там практично "не існує".
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

9070XT це дійсно вдалий продукт, але з такою підтримкою виникають питання
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

1234waltz: 24.02.2026 10:49 Але зараз купа ігор з повним стеком технологій Хуанга на ПК, тож воно вже не так комфортно стало.
Назвіть 5 ігор, які неможливо запустити/грати на древнючій мідловій (на момент релізу) 6700XT. Якщо там не денуво, - виділю час, скачаю, запишу відосики. Інакше - бла-бла-бла.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Була б у геймпасс пограв б B-)
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 24.02.2026 10:44швидкодією 5080
Ах эти влажные мечты. Реальность чутка иная
Зображення
И это ещё без RT.
Геральт: 24.02.2026 10:54Назвіть 5 ігор, які неможливо запустити
Канешна можна запустить и даже играть. Но когда там вместо апскейлера нормального известной то на воротник, то не очень хочется.
1234waltz: 24.02.2026 10:38Околонульова доля ринку = околонульове впровадження в іграх. Людина дивиться на це. На новини, як дропають Віндоус драйвери та сапорт свіжих шендледів на АМД чипах і просто купує собі RTX картку
Да, замкнутый круг - хуже поддержка и технологии=меньше продаж и доля рынка, а меньше продаж и доля рынка=хуже поддержка и технологии. АМД нужно очень постараться чтобы этот круг разорвать
yariksom
Member

Повідомлення

Геральт: 24.02.2026 10:54
1234waltz: 24.02.2026 10:49 Але зараз купа ігор з повним стеком технологій Хуанга на ПК, тож воно вже не так комфортно стало.
Назвіть 5 ігор, які неможливо запустити/грати на древнючій мідловій (на момент релізу) 6700XT. Якщо там не денуво, - виділю час, скачаю, запишу відосики. Інакше - бла-бла-бла.
Я на свої 6700XT ше пару років планую сидіти, нормально вона все тяне з того, що граю, нарікань жодних, дійсно стара коняка, але працює вже п`ять років і ще до нового покоління попрацює як не згорить :-P .
1234waltz
Member

Повідомлення

Геральт: 24.02.2026 10:54 Назвіть 5 ігор, які неможливо запустити/грати на древнючій мідловій (на момент релізу) 6700XT. Якщо там не денуво, - виділю час, скачаю, запишу відосики. Інакше - бла-бла-бла.
Я ж не писав, що воно не запускається. Я писав, що воно працює візуально гірше. З гіршим згладжуванням, артефактами апскейлу, меншим фпс, з скрученними налаштуванням освітлення (які чесно кажучи не те щоб сильно потрібні).
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

1234waltz
Ок, 5 забавок, які працюють на 3060/Ті відчутно краще, ніж на 6700XT. Бо це якраз карти - цінові конкуренти, в свій час.
Бо перше, що трапилось - не на користь RTX
спойлер
І таке саме буде в парі 5070/9070XT через пару років.

Телемарт:
Відеокарта Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC 12288MB (TUF-RTX5070-O12G-GAMING) - 43 499
Відеокарта Asus TUF Radeon RX 9070 XT Gaming OC 16384MB (TUF-RX9070XT-O16G-GAMING) - 44 999
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт
Так по цене никто и не спорит. Пока цены на нвидиа уже выросли, а на радеон ещё не выросли тут все очевидно. Щас цены вообще в хаосе. Та же память cl40 может стоить дороже cl30.
Вопросы у народа к софту и поддержке у радеонов.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Геральт, все ж таки 9070хт конкурент радше 5070ті, звісно місцями дотягується й до старшої. Ціна все рівно в 2 рази менше на 5070ті. І з променями хт ще більше відстане, хоч і не так критично як попереднє покоління.
1234waltz
Member

Повідомлення

Відео гарне, демонструє в половині ігор жахливий рваний фреймтайм на обох картах, з дриганиною.
А щодо "пари років". Людина ж купує карту грати зараз, а не через пару років.
У АМД є сильні сторони, але воно часто їх вибиває геніальними рішеннями програмної підтримки. Хуанг, навпаки, "слабкі сторони" полірує тривалою підтримкою.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Геральт: 24.02.2026 10:44А собі візьмемо 9070XT за ціною 5070 і зі швидкодією 5080
Та куди там, швидкодія на рівні 5090!
Screenshot 2026-02-24 121322.png
Dilfin
Member

Повідомлення

1234waltz: 24.02.2026 10:38
erkins007: 24.02.2026 10:36 А смысл? По колде уже было видно что этот "аналог" реконструкции лучей такой же аналог как рашкинский эльбрус аналог современным процам.
Я б не був таким песимістично налаштованим, там сумне інше.
Все це працює тільки на відеокартах Radeon RX 9000‑ї серії.
Околонульова доля ринку = околонульове впровадження в іграх. Людина дивиться на це. На новини, як дропають Віндоус драйвери та сапорт свіжих шендледів на АМД чипах і просто купує собі RTX картку або Switch 2 (чи старенький СтімДек).
А може все так і задумано, ніби AMD і конкурент Nvidia, а ніби і нє.)
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

А 5070 на рівні 4090, все сходиться :lol:
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

erkins007: 24.02.2026 11:00
Геральт: 24.02.2026 10:44швидкодією 5080
Ах эти влажные мечты. Реальность чутка иная
Зображення
И это ещё без RT.
Геральт: 24.02.2026 10:54Назвіть 5 ігор, які неможливо запустити
Канешна можна запустить и даже играть. Но когда там вместо апскейлера нормального известной то на воротник, то не очень хочется.
1234waltz: 24.02.2026 10:38Околонульова доля ринку = околонульове впровадження в іграх. Людина дивиться на це. На новини, як дропають Віндоус драйвери та сапорт свіжих шендледів на АМД чипах і просто купує собі RTX картку
Да, замкнутый круг - хуже поддержка и технологии=меньше продаж и доля рынка, а меньше продаж и доля рынка=хуже поддержка и технологии. АМД нужно очень постараться чтобы этот круг разорвать
Ну это ж те самые свидетели могучей амд. Которая нагибает усьо и уся :laugh: :laugh: :gigi: :gigi: ну может в паре игр чисто случайно она и покажет результат около 5080 но кому оно такое надо. Только этому свидетелю видимо :gigi: :gigi: :lol: :lol:
Відповісти