Філ Спенсер залишає посаду керівника Microsoft Gaming. Його замінить Аша Шарма

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Jech
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.02.2026 13:03Це де вони працюють за копійки? Що в західних фірмах, що в самій Індії їхні зп на світовому рівні
такой большой а в сказки веришь, не сравнивай несколько человек со всей страной, они везде прут и готовы на всё.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Jech: 21.02.2026 17:32
dead_rat: 21.02.2026 13:03Це де вони працюють за копійки? Що в західних фірмах, що в самій Індії їхні зп на світовому рівні
такой большой а в сказки веришь, не сравнивай несколько человек со всей страной, они везде прут и готовы на всё.
В мене достатньо колег з Індії, я розумію стан їхнього ІТ, а ціни на нормальну недвігу там дуже некислі.
Зрозуміло, що поза хорошими районами міст там пекло.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Привести всю стратегию к тому что бы релизить на игры на потоке aka Netflix. Даже уже и не особо жалко что ушел, поделом.

Отправлено спустя 5 минут 49 секунд:
Mozdev: 21.02.2026 14:39 Блін, 1 секунду мені здалося що в неї фамілія _Шмара_ :lol:
Показалось
спойлер
Зображення
N0il
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Все коли-небудь закінчується, колись я купляв останній 3DFX, останню Sega, видалив ICQ, останні комплектуючі Abit. Тепер це Xbox Series X, останній Xbox...
Tetronga
Member

Повідомлення

Кінець XBox :insane:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Она выглядит так, будто её нужно кикнуть с катки пока матч не заруинила
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

Jech: 21.02.2026 12:51 эти индийцы везде, их очень много и работают за копейки в любой отрасли и где угодно.
Дуже помиляєшся. До прикладу найбільш оплачувана нація в Великій Британії саме індуси... ;)
1234waltz
Member

Повідомлення

waryag: 21.02.2026 17:05 А можна перелік студій? Дійсно цікаво.
По обсягам скорочень людей майки - абсолютні лідери.
10 студій викупили і 6 студій з них вбили з релізу ПС5.
Bluepoint Games – 2026
Firewalk Studios – 2024
Neon Koi – 2024
Japan Studio – 2021
PixelOpus – 2023
London Studio – 2024
Соні могильник ігроробів крутіший ніж МС. У МС то є обласкана бюджетами Бєсєдка/Зенімакс та станок для друку грошей АктіБліз.

Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
Зато зробили Калкорд, чий бюджет тримають в тайні, але злі язики кажуть, що на все (включно з промосерією мультика) злили 400 лямів :)
DolfDolfi
Member

Повідомлення

То шо ящик зіграв у ящик ? :lol:
Grey_ukr
Member

Повідомлення

Jech: 21.02.2026 12:51 эти индийцы везде, их очень много и работают за копейки в любой отрасли и где угодно.
не хочу тебя расстраивать, но это в международных компаниях они работают за оч хорошие деньги
еще и тянут туда всех своих
если появляется в компании 1 индус, то уже через год индусы будут составлять 80% этого отдела

Вот недавно тип на митинге хвастался, что купил себе новый дом. В Ноттингеме, ЮК.
Цены можешь посмотреть в интернете.
divinity
Member

Повідомлення

Переосмислення ігор в дусі часу... десь таке вже чув. А, да, завжди де потім студія стає банкрутом.

Коли пишуть про ігри, що вони застарілі геймплейно, коли подивишся, то застаріла там тільки графіка, а геймплейно ігри 10-15 річної давнини краще за новинки.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Почитав певну кількість дописів та чомусь рука сама до сонця тягнеться, а перед очима цифри стрибають 14 та здається 88, дивно якось воно.

Людина це людина і не варто ніколи людей порівнювати з комахами, хробаками чи ще чимось.
Мені відверто соромно за вас, це просто ганьба. - Без жартів.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аціо
Поясніть?
1234waltz
Member

Повідомлення

DolfDolfi: 21.02.2026 22:35 То шо ящик зіграв у ящик ? :lol:
Чого б це, замовне залізо на новий коробокс АМД вже розробила, як і для Соні. Тож реліз там через рік-півтоар буде, якщо вони з Соні взагалі не відкладуть його.
А так для підтримки іміджу та в умовах зростання цін не здивуюсь, якщо SeS знов трошки підтягнеться в продажах як в перший рік, бо коштує копійки, а мультиплатформа вся йде, для новачків покатить.

Відправлено через 5 хвилин 55 секунд:
divinity: 22.02.2026 06:35 Коли пишуть про ігри, що вони застарілі геймплейно, коли подивишся, то застаріла там тільки графіка, а геймплейно ігри 10-15 річної давнини краще за новинки.
Що є то є, за час існування імерсів сімів, відносно першого Deus Ex щось придумати та покращити змогли лише в стел бойовці ближнього бою. На цьому якась еволюція жанру за 25 років завершилась. Метроідванії не мінялись з кінця 90тих, бо вже немає яких елементів туди запхати ще. Стратегії "поумнішали", але за рахунок можливості заліза обробляти більш складні скрипти поведінки супротивників та більш масштабні бої, які витягує залізо.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

VovaII: 22.02.2026 09:34 Аціо
Поясніть?
Да, они так во всех конторах делают, где становятся у руля, как тараканы по факту.
І щось забагато цього стало, не тільки на Оверклокерс, усюди людей чую називають комахами, хробаками, та закликають вбивати - Українці Українців.
hohlid19
Member

Повідомлення

nochnik89: 21.02.2026 12:30 Откройте форумные баталии за 2020-2022е годы. Х-бокс против сони. Посмотрите сколько людей было, кто говорил что х-бокс порвет сони)) и Фил ведет х-бокс правильно дорогой. Ах да, еще же доказывали что х-бокс мощнее и это прям аргумент. И вот 2026й, все становится на круги своя.
Ну а по факту что с консольными войнами? Все проекты выходят на ПК и на консоли конкурентов, так что в выигрыше никто не остался
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

divinity: 22.02.2026 06:35 Переосмислення ігор в дусі часу... десь таке вже чув. А, да, завжди де потім студія стає банкрутом.

Коли пишуть про ігри, що вони застарілі геймплейно, коли подивишся, то застаріла там тільки графіка, а геймплейно ігри 10-15 річної давнини краще за новинки.
Тільки якщо почитати відгуки в Стім, то не тільки за графіку згадують, а пишуть, як же важко грати сучасним геймерам з тими механіками, і що там фарбою напрямок проходження не показали і взагалі чому так багато думати треба 😁
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Ніхто не звернув уваги, що може це зниження хайпу щодо АІ?
Коли починають АІ євангелістів переставляти на другорядні напрямки, бо якщо їх прямо звільнити, то буде паніка
greatvova
Member
Аватар користувача
Звідки: ЧЗВ

Повідомлення

Хоч Філ і не зміг врятувати хбокс, але заміна його на індуску тільки погіршить ситуацію.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Аціо: 22.02.2026 10:52 І щось забагато цього стало, не тільки на Оверклокерс
Что не так? Когда люди тянут кумовством только своих соотечественников, вместо толерантности и нормального равенства всех - абсолютно правильное сравнение. Поэтому странная реакция на правду. У нас в стране есть кумовство, но оно горизонтальное (друзья, кореша, родичи любых национальностей, главное личное), а у многих народов - вертикальное, что абсолютно ненормально.
Відповісти