Це для тебе нема, а так вони там є) це дві великі різниці, а враховючи ціни на ПК, вони взагалі непотрібні, бо сьогодні комлпект оперативи на 32 Гб коштує дорожче ніж якийсь Мак Міні М1, це взагалі просто треш(((tornadox: ↑ 20.02.2026 17:04для базових потреб М1-5 немає сенсу взагалі. Яка там графіка теж нецікаво, тому що ігор особо то й нема. Хіба для якогось відео- чи фоторедактора, або локальних ШІ моделей.FastBullet: ↑ 20.02.2026 10:25....встройка сейчас начала отставать в амд даже от Интел.... ....для базовых потребностей М6 лучше....
Отправлено спустя 12 минут 15 секунд:
Ще одна жертва маркетингу)))Afit: ↑ 20.02.2026 14:14 Я вже одержимий 12 ядрами, на одном CCD. Правда не знаю навіщо мені стільки " потужності " але охота володіти цим - нестримна