Aqua Computer починає продажі «розумного» адаптера для роз’єму 12V‑2×6 за ціною €100

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Аціо: 10.02.2026 11:03
S0N1C: 10.02.2026 10:53 взагалі то Aqua Computer натякає шо майже так ;)
А зрозумів - геніально, щоб придбати наш перехідник за 100 баксів,
спочатку придбай контур на всю систему за 1000 баксів.
Тільки чому на фото в них радіатор у відеокарти повітряного охолодження?
Тобто вони генії в кубі та ще прогресують у геометричній прогресії. :lol:
ну насправді на фото зображено те як воно повинно юзатися, тип А чи Б обирається від того з якої сторони у відухи на коннекторі сенс піни та защіпка

Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
але так, тоді з CPU куллером можуть бути проблеми...
тож вода наше все, особливо для 600Вт відух...
Востаннє редагувалось 10.02.2026 11:08 користувачем S0N1C, всього редагувалось 1 раз.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

S0N1C
Це знаєте якби Мерседес крутили рекламу, де показували би Тойоту.
Це просто слів немає одні емоції, Акхва Компукхтір де повітряне охолодження на рекламну фото.
Дайте вже їм премію Ігнобеля світу ІТ, вони заслуговують.

S0N1C: 10.02.2026 11:08
Аціо: 10.02.2026 11:03

А зрозумів - геніально, щоб придбати наш перехідник за 100 баксів,
спочатку придбай контур на всю систему за 1000 баксів.
Тільки чому на фото в них радіатор у відеокарти повітряного охолодження?
Тобто вони генії в кубі та ще прогресують у геометричній прогресії. :lol:
ну насправді на фото зображено те як воно повинно юзатися, тип А чи Б обирається від того з якої сторони у відухи на коннекторі сенс піни защіпка


але так, тоді з CPU куллером можуть бути проблеми...
тож вода наше все, особливо для 600Вт відух...
Так і я за це воно недолуге з усіх боків.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

S0N1C: 10.02.2026 10:45
tornadox: 10.02.2026 10:42
Відчуй себе бета тестером першої партії!
а програмне забезпечення по підписці? якщо ні - треба ще допрацьовувати :gigi:
я доречі тільки трохи шутив, бо вже є прецедент :shuffle:

https://www.reddit.com/r/watercooling/c ... _a_yearly/
Dilfin
Member

Повідомлення

S0N1C: 10.02.2026 10:45
tornadox: 10.02.2026 10:42
Відчуй себе бета тестером першої партії!
а програмне забезпечення по підписці? якщо ні - треба ще допрацьовувати :gigi:
Ай молодець, гарні підказки даєш маркетолухам на майбутнє, доїти лохів треба постіно, без перестанку, 24/7, така була їхня мета і мрія.)
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

dret09: 10.02.2026 09:58 Пропоную обговорити Aqua Computer починає продажі «розумного» адаптера для роз’єму 12V‑2×6 за ціною €100

100 євро для вирішення проблеми, якої не повинно бути взагалі...
Но она есть. Породила кожанка чудовище, а кто то до сих пор продолжает верить, что виноват криворукий юзер.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

tornadox: 10.02.2026 10:42Відчуй себе бета тестером першої партії!
Це радше девайс для сервісменів(вуменів) в ремонтних майстернях для діагностики. Навже вони розраховують, що люди довіряться їх резисторам, які там будуть щось "регулювати" струм і люди раз в хвилину будуть голову засовувати перевіряти? Чи може воно в RSST буде метрики виводити.

Окремий респект за RGB підсвіточку. Куди ж без неї :lol:
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Firebrand: 10.02.2026 11:25
dret09: 10.02.2026 09:58 Пропоную обговорити Aqua Computer починає продажі «розумного» адаптера для роз’єму 12V‑2×6 за ціною €100

100 євро для вирішення проблеми, якої не повинно бути взагалі...
Но она есть. Породила кожанка чудовище, а кто то до сих пор продолжает верить, что виноват криворукий юзер.
Цей роз'єм робила не куртка, вони просто почали його перші використовувати. Точніше, розроблений організацією, у яку входять i Nvidia, i AMD, i Intel. Тому тут колективне питання
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

alexeygalas
alexeygalas: 10.02.2026 11:28Це радше девайс для сервісменів(вуменів) в ремонтних майстернях для діагностики.
В сервісі воно точно не потрібне :)
Але якщо роздадуть ютуберам для реклами, то певний попит буде, навіть якщо це просто ще один показометр.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для специфических людей предназначено. Которые 200$ на новый БП зажмут, а 100$ на эту шляпу нет.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хм девайс від Акви :up: і не підключається в контур, недопрацювання :)
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Sanьka: 10.02.2026 12:37 Хм девайс від Акви :up: і не підключається в контур, недопрацювання :)
дійсно, а могли б увійти в історію як перший перехідник живлення відух з рідинним охолодженням :lol:
Serg IX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хтось лохонувся в розробці а проблему упорно не визнають і не відміняють (зайшло вже надто далеко з випуском БП під це чудо) переводячи стрілки на криворукість юзерів..
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

насправді достатньо просто додати другий коннектор на карту, як це потрохи починає робити MSI :shuffle:
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Firebrand: 10.02.2026 11:25
dret09: 10.02.2026 09:58 Пропоную обговорити Aqua Computer починає продажі «розумного» адаптера для роз’єму 12V‑2×6 за ціною €100

100 євро для вирішення проблеми, якої не повинно бути взагалі...
Но она есть. Породила кожанка чудовище, а кто то до сих пор продолжает верить, что виноват криворукий юзер.
хіба що в головах червоних адептів (але й там вже приходить прозріння з появою карт з 12вхпвр), і ютуберів, які на хом'яках бабло рублять, по факту реальна кількість випадків мізерна
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Геральт: 10.02.2026 14:44 oversteve
Частка підгорілих відеокарт нібито становить лише кілька відсотків. :popcorn:
то з опитування на ГН, де фактично голосував хто попало і як попало, а лінк на оф. статистику від інно, воно якось ближче до реальності :dontknow:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

oversteve
Це цитата з вашого посилання :dontknow:
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

а тепер
It wasn't introduced by Nvidia
по факту в вікі також можна все, що хош робити :gigi: 12вхпвр розробляли PCI SIG на базі молекс мікрофіт, який ще в 13 чи 14 році з'явився

Відправлено через 2 хвилини 51 секунду:
Геральт: 10.02.2026 14:51 oversteve
Це цитата з вашого посилання :dontknow:
а ок, знач то самодіяльність того, хто новину постив , я оригінал на відеокардз читав :dontknow:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

oversteve
Дитячий садок.

Розробляти міг хто завгодно, пропушила в ВК його НВ,
PhysX розробляла Ageia, але пропушила його НВ.

До речі...те, що фани куртки "соромляться" того роз'єму, також про щось говорить )
Dilfin
Member

Повідомлення

S0N1C: 10.02.2026 12:53
Sanьka: 10.02.2026 12:37 Хм девайс від Акви :up: і не підключається в контур, недопрацювання :)
дійсно, а могли б увійти в історію як перший перехідник живлення відух з рідинним охолодженням :lol:
Я також прочитавши заголовок подумав, що це вже водяне охолодження для розєму.)
Відповісти