Стартували продажі AMD Ryzen 7 9850X3D. Найкращий ігровий процесор доступний й в Україні

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Предлагаю обсудить Стартували продажі AMD Ryzen 7 9850X3D. Найкращий ігровий процесор доступний й в Україні

А еще к нему можно взять лучшую X3D AI TOP плату с предыдущей новости и получить до 25% прироста в играх с ней :super:
Оперативка в сделку не входила :tomat:
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Ванкувер

Повідомлення

Юра, какой сетап на арм лучше делать, чтобы было в 3 раза эффективнее?
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Тільки так


Зображення
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Я щось думав, що 9850X3D буде мати приріст продуктивності в декілька відсотків при тих самих параметрах, типу відібрали самі вдалі камінці. Але АМД банально вжарили 9800X3D, щоб отримати таку мізерну прибавку. Імхо, навіть в нову збірку немає сенсу його брати. Не кажучи вже про нинішні реалії, де між ними 7к різниці.
Reinmar
Member

Повідомлення

30к за 8 ядер :laugh:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Reinmar: 29.01.2026 16:29 30к за 8 ядер :laugh:
Можно взять коре ультра 9 с много-много ядер)
yariksom
Member

Повідомлення

Earanak: 29.01.2026 15:16А еще к нему можно взять лучшую X3D AI TOP плату с предыдущей новости и получить до 25% прироста в играх с ней
Фігня це, бери https://www.overclockers.ua/ua/news/asr ... herboards/ :gigi:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

kairo
Міг би ше бути спортивний сенс, якби AMD займалась бінінгом IMC. Але вони такого не роблять. Просто штампують ті чиплети з контролером, які абсолютно однакові. І контролер в 9800x3d в середньому такий самий, як і в 9600x.
unique-neon
Member

Повідомлення

Piter Cantrope: 29.01.2026 16:35Просто штампують ті чиплети з контролером, які абсолютно однакові
Мабуть тому вони й казали, що без різниці jedec чи expo :laugh:
oh_boy
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Можете ще відлизати у Лізи :tomat:
П'ята новина за останній тиждень про цей процессор :facepalm:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

oh_boy, согласен, все мы хотим видеть новости про подорожание памяти ! А не вот это вот все...
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

oh_boy: 29.01.2026 17:07П'ята новина за останній тиждень про цей процессор
Зображення
Tetronga
Member

Повідомлення

oh_boy: 29.01.2026 17:07 Можете ще відлизати у Лізи :tomat:
П'ята новина за останній тиждень про цей процессор :facepalm:
:lick: :lick: :lick:

Чому б не писати про топовий процесор для геймера?
MyEAs
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр и Лондон

Повідомлення

Інтел чи це ти?
КурткаБейн
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MyEAs: 29.01.2026 19:01 Інтел чи це ти?
та ні, адже нову материнку не потрібно купляти ;)
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

oh_boy: 29.01.2026 17:07 Можете ще відлизати у Лізи :tomat:
П'ята новина за останній тиждень про цей процессор :facepalm:
Мммммм :-P :-P :-P :-P :gigi:

Відправлено через 1 хвилину 42 секунди:
Earanak: 29.01.2026 17:29 oh_boy, согласен, все мы хотим видеть новости про подорожание памяти ! А не вот это вот все...
Согласен. У меня память стоит уже дороже моего 9800x3d ну если смотреть на цены розетки за несчастные 32 гб :lol: :lol: :lol: очень интересно на это смотреть :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

erkins007: 29.01.2026 16:31Можно взять коре ультра 9 с много-много ядер)
Или коробку старых ксеонов! С коробкой дешевой (пока) памяти! :rotate:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kullerok: 29.01.2026 21:39Согласен. У меня память стоит уже дороже моего 9800x3d
Та хрен с ней с памятью. Ссд на 2тб не хотели за 17к? Год назад 4700 стоил.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Хоть и нафиг мне те 2-3% в обмен на повышенный жор и температуру, но когда твой проц больше не топ - это обидно лол
:weep:
kyon
Member

Повідомлення

Я весной брал сборку, 5070Ти+9600X, за те же деньги можно было взять 5070+9800х3д, но однозначно лучше было взять первый вариант, а я х3д даже не рассматривал к покупке - стремное оно как и деградирующие 14000е :-P, только не 3Д процы, а 3д оставим экстремалам которым не жалко заменить сгоревший проц пару раз, были такие уникумы.
Відповісти