Минулого кварталу доходи Microsoft від продажів консолей Xbox впали на 32%

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
MVE
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Series S по ціні майже як PS5 і X майже як PS5 Pro. Кому ж воно треба з пересічних?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Та не соромтеся, скажіть вже що йдете з споживацького ринку у торгівлю АІ. Я знаю, ви хочете.

Акції підскочуть
Востаннє редагувалось 29.01.2026 12:38 користувачем dead_rat, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://www.overclockers.ua/ua/news/mic ... t-quarter/
dead_rat: 29.01.2026 12:30Та не соромтеся, скажіть вже що йдете з споживацького ринку у торгівлю АІ.
Треба випустити аі консолі. Без ігр, просто аі :D
ADv
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Scoffer
Как это без игр - игры пусть покупают как и раньше, а консоль сама будет в них играть, позволяя покупателю побыть зрителем. Максимум советы давать в процессе игры.
den888
Member

Повідомлення

колись хотів купити xbox, але залишки дисків від PS, та трабли з оплатою game pass здається в 2023 заставили купити ps5 =) хоча плейстейшіновські "ексклюзиви" мені не заходять.
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Ванкувер

Повідомлення

MVE: 29.01.2026 12:17 Series S по ціні майже як PS5 і X майже як PS5 Pro. Кому ж воно треба з пересічних?
Тем, кто любит оптимизированную графику :laugh:
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

Scoffer: 29.01.2026 12:37 Треба випустити аі консолі. Без ігр, просто аі :D
ну тобто буде хоча б аі, це перемога
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rjavyi_pastor
За підпискою :D
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

Scoffer: 29.01.2026 13:12 rjavyi_pastor
За підпискою :D
так і зараз підписки є, буде якийсь GamePassMaxAI та PlaystationPlusAI
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rjavyi_pastor
Можна піти ще далі. За підпискою аі буде за тобою слідкувати і зливати всю інфу. На тому всі функції завершені.
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

Scoffer: 29.01.2026 13:49 rjavyi_pastor
Можна піти ще далі. За підпискою аі буде за тобою слідкувати і зливати всю інфу. На тому всі функції завершені.
правда різниця з поточною ситуацією тільки в тому що буде ті самі букви АІ(в інвесторів труси зірве від такого анонсу)
sensor
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Стоит пылится уже пол года xbox series x, почему нельзя сделать Украинский регион и региональные цены, для меня загадка.
Rolexandr
Member

Повідомлення

Мабуть Соні ще ризикне випустити консоль наступного покоління. А майки вже явно здулись
bovza
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Куди важливіше виторг за програмний продукт, а не за апаратний. Приватна думка.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ADv: 29.01.2026 12:44Как это без игр - игры пусть покупают как и раньше, а консоль сама будет в них играть, позволяя покупателю побыть зрителем. Максимум советы давать в процессе игры.
У твича мало клонов? :lol:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

bovza: 29.01.2026 20:00 Куди важливіше виторг за програмний продукт, а не за апаратний. Приватна думка.
Так падають продажі обох, і консолей, і підписок та ігор на Xbox. Ефективні менеджери позакривали студії та ігрові проекти, а потім ще й підняли ціну GamePass - це ж дуже успішна стратегія. :shuffle:
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

МС не знає що робити з ігровим відділенням. Це факт. Вони і геймерів на ПК не слухають, пхають Copilot всюди.
Відповісти