Новини
Останні статті і огляди
Минулого кварталу доходи Microsoft від продажів консолей Xbox впали на 32%
-
MVE
Member
- Звідки: Чернігів
Series S по ціні майже як PS5 і X майже як PS5 Pro. Кому ж воно треба з пересічних?
-
Scoffer
Member
https://www.overclockers.ua/ua/news/mic ... t-quarter/

Треба випустити аі консолі. Без ігр, просто аіdead_rat: ↑ 29.01.2026 12:30Та не соромтеся, скажіть вже що йдете з споживацького ринку у торгівлю АІ.
-
ADv
Member
- Звідки: Одесса
Scoffer
Как это без игр - игры пусть покупают как и раньше, а консоль сама будет в них играть, позволяя покупателю побыть зрителем. Максимум советы давать в процессе игры.
Как это без игр - игры пусть покупают как и раньше, а консоль сама будет в них играть, позволяя покупателю побыть зрителем. Максимум советы давать в процессе игры.
-
den888
Member
колись хотів купити xbox, але залишки дисків від PS, та трабли з оплатою game pass здається в 2023 заставили купити ps5 =) хоча плейстейшіновські "ексклюзиви" мені не заходять.
-
stakanctl
Member
- Звідки: Ванкувер
Тем, кто любит оптимизированную графикуMVE: ↑ 29.01.2026 12:17 Series S по ціні майже як PS5 і X майже як PS5 Pro. Кому ж воно треба з пересічних?
-
rjavyi_pastor
Member
ну тобто буде хоча б аі, це перемога
-
Scoffer
Member
rjavyi_pastor
За підпискою
За підпискою
-
rjavyi_pastor
Member
так і зараз підписки є, буде якийсь GamePassMaxAI та PlaystationPlusAI
-
Scoffer
Member
rjavyi_pastor
Можна піти ще далі. За підпискою аі буде за тобою слідкувати і зливати всю інфу. На тому всі функції завершені.
Можна піти ще далі. За підпискою аі буде за тобою слідкувати і зливати всю інфу. На тому всі функції завершені.
-
rjavyi_pastor
Member
правда різниця з поточною ситуацією тільки в тому що буде ті самі букви АІ(в інвесторів труси зірве від такого анонсу)Scoffer: ↑ 29.01.2026 13:49 rjavyi_pastor
Можна піти ще далі. За підпискою аі буде за тобою слідкувати і зливати всю інфу. На тому всі функції завершені.
-
sensor
Member
- Звідки: Kharkiv
Стоит пылится уже пол года xbox series x, почему нельзя сделать Украинский регион и региональные цены, для меня загадка.
-
Rolexandr
Member
Мабуть Соні ще ризикне випустити консоль наступного покоління. А майки вже явно здулись
-
bovza
Member
Куди важливіше виторг за програмний продукт, а не за апаратний. Приватна думка.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
У твича мало клонов?ADv: ↑ 29.01.2026 12:44Как это без игр - игры пусть покупают как и раньше, а консоль сама будет в них играть, позволяя покупателю побыть зрителем. Максимум советы давать в процессе игры.
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Так падають продажі обох, і консолей, і підписок та ігор на Xbox. Ефективні менеджери позакривали студії та ігрові проекти, а потім ще й підняли ціну GamePass - це ж дуже успішна стратегія.bovza: ↑ 29.01.2026 20:00 Куди важливіше виторг за програмний продукт, а не за апаратний. Приватна думка.
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
МС не знає що робити з ігровим відділенням. Це факт. Вони і геймерів на ПК не слухають, пхають Copilot всюди.