3060 что ли?Упоминается возможность переноса на производственные мощности Intel не основных продуктов (non-core products). В ситуации, когда сейчас основной акцент делается на решения для ИИ, это может означать игровые чипы для потребительского сегмента.
Новини
Останні статті і огляди
NVIDIA може використати техпроцес Intel 18A/14A і технологію EMIB для майбутніх ШІ-чипів Feynman
-
Alex Pepper
Member
- Звідки: Сумы
Предлагаю обсудить NVIDIA може використати техпроцес Intel 18A/14A і технологію EMIB для майбутніх ШІ-чипів Feynman

-
Bukakanga
Member
т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
-
Alexx-wisa
Member
Нормативно: «тоншого техпроцесу».
«Тонкий → тонший → тоншого» — правильна форма в родовому відмінку.
«Тонкішого» — розмовний варіант, у технічній мові вважається ненормативним.
«Тонкий → тонший → тоншого» — правильна форма в родовому відмінку.
«Тонкішого» — розмовний варіант, у технічній мові вважається ненормативним.
-
Alcostoper
Junior
эти лица на фото как у тех, кто разводит туристов, продавая им хлам в тридорога
-
VRoman
Member
- Звідки: Albuquerque, NM, USA
Интеловские процессоры не так сильно востребованы. Глядишь у TSMC хоть немножко раз грузятся линии для AMDBukakanga: ↑ 28.01.2026 14:07 т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Не переживай, 14 10 7нм хватит на всех!Bukakanga: ↑ 28.01.2026 14:07т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
Зато сейчас крайне востребованы тонкие техпроцессы. С ненулевыми шансами перетекания просто дефицита в дефицит катастрофический.VRoman: ↑ 28.01.2026 16:17Интеловские процессоры не так сильно востребованы. Глядишь у TSMC хоть немножко раз грузятся линии для AMD
И при хорошем предложении интел радостно сольет квоты и выпустит еще один рефреш "лейков"
-
Tiufin
Member
Якось ви (та ті, хто вам плюсиків наліпив) робите невірні висновки.Bukakanga: ↑ 28.01.2026 14:07 т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
Якщо у інтела протягом останніх десь 5 років не було актуального техпроцесу, а тепер з'явився- це означає, що виробничі можливості для нових чипів у світі збільшилися. А отже їх буде більше, а не менше.
-
Nekros
Member
Але вже на новому сокетіwaryag: ↑ 28.01.2026 16:32 И при хорошем предложении интел радостно сольет квоты и выпустит еще один рефреш "лейков"![]()
-
Bukakanga
Member
чипмейкеры имеют мерзкую привычку останавливать производства на старых техпроцессах при появлении новых. А если новые линии будут заняты ии-серверными чипами, то тогда ойTiufin: ↑ 28.01.2026 16:56Якось ви (та ті, хто вам плюсиків наліпив) робите невірні висновки.Bukakanga: ↑ 28.01.2026 14:07 т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
Якщо у інтела протягом останніх десь 5 років не було актуального техпроцесу, а тепер з'явився- це означає, що виробничі можливості для нових чипів у світі збільшилися. А отже їх буде більше, а не менше.
-
ronemun
Advanced Member
я б на місці Nvidia терміново обміняв частину своїх акцій на акції Intel, на всю пачку, скільки можна
Інтел теж зацікавлена в ШІ, але краще ніж Nvidia вже навіть не сниться нікому
по Тайваню вже все вирішено, Корея теж, Японія, очевидно, піде з ними разом
Інтел теж зацікавлена в ШІ, але краще ніж Nvidia вже навіть не сниться нікому
по Тайваню вже все вирішено, Корея теж, Японія, очевидно, піде з ними разом
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
І шо тепер? Таким як я й суржика соромитись? В рідне село приїхати й батьків і знайомих виправляти, бо так правильно? Діалекти, суржики не роблять людей неправильними. Неправильний може бути тільки посил, який несуть слова чи дії. При нацистах череп міряли й відсіювали таким чином "неправельних". До цього скотимось "може"? Чи правильне вбрання цього "пана", зробило з нього патріота? "Правильно" дійсно гарно вміти заповнювати документи. На форумі - вибачайтеAlexx-wisa: ↑ 28.01.2026 14:08 Нормативно: «тоншого техпроцесу».
«Тонкий → тонший → тоншого» — правильна форма в родовому відмінку.
«Тонкішого» — розмовний варіант, у технічній мові вважається ненормативним.
-
Alexx-wisa
Member
Так справа у тому, що я виправляв не когось із форуму, а офіційну статтю ресурсу. Я, прочитавши статтю, одразу помітив, що слово вжито не вірно, запитався у ШІ для перевірки і виявилось, що так і є. Це ж профільний ресурс, він має бути точним у своїх термінах. Це якби посеред гороскопу щось написали про ПК залізо із помилками, я б нічого не писав, а тут має бути технічно грамотно подана інформація.Afit: ↑ 29.01.2026 01:52І шо тепер? Таким як я й суржика соромитись? В рідне село приїхати й батьків і знайомих виправляти, бо так правильно? Діалекти, суржики не роблять людей неправильними. Неправильний може бути тільки посил, який несуть слова чи дії. При нацистах череп міряли й відсіювали таким чином "неправельних". До цього скотимось "може"? Чи правильне вбрання цього "пана", зробило з нього патріота? "Правильно" дійсно гарно вміти заповнювати документи. На форумі - вибачайтеAlexx-wisa: ↑ 28.01.2026 14:08 Нормативно: «тоншого техпроцесу».
«Тонкий → тонший → тоншого» — правильна форма в родовому відмінку.
«Тонкішого» — розмовний варіант, у технічній мові вважається ненормативним.