Рік до року — всього -3.2%, не так вже в страшно, а в четвертому кварталі як і кожен рік через різдво-свята — люди багато купують, відповідно в першому — менше. Тому оці -14.8% для гучного заголовку, -3.2% рік до року це ще не обвал.
Але в той же час нікому не складно зробити очевидний прогноз на подальше майбутнє — буде гірше