Якби ще вони всі комусь комусь крім махінаторів були потрібні
Новини
Останні статті і огляди
AMD заявила, що процесори Ryzen AI перевершують Intel Panther Lake за більшістю показників
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Пропоную обговорити AMD заявила, що процесори Ryzen AI перевершують Intel Panther Lake за більшістю показників
Якби ще вони всі комусь комусь крім махінаторів були потрібні
Якби ще вони всі комусь комусь крім махінаторів були потрібні
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Позорисько, навіть графіків не намалювали і порівнюють АІ макс з 4-каналом і 2-канальні інтели.
Тим часом інтел випускає нові процесори і архітектури, а АМД рефрешить старі на РДНА3.5 ,яку сама ж не хоче підтримувати.
Тим часом інтел випускає нові процесори і архітектури, а АМД рефрешить старі на РДНА3.5 ,яку сама ж не хоче підтримувати.
-
unique-neon
Member
Не знаю що там по цінах, але якщо закрити на них очі, то пантер лейк виглядає таки технологічнішим та енергоефективнішим. Графіка на ядро взагалі пішла в далекий відрив від різенів. Порівнювати стрікс хало з ним таке собі: не тільки чотири канал, як вище вказано, там і TDP сильно вище пантер лейка.
АМД сіла в калюжу, і з неї волає такими от заявами
АМД сіла в калюжу, і з неї волає такими от заявами
-
yurius_r
Member
waryag

Це можна і в бік Інтела повернути. "Позорисько, не могли для преміальних ноутів зробити більше двох каналів?" Ну і є щось сбоку Інтел, що може в 4 канали з чим можна було б порівняти? Немає? От шкодаПозорисько, навіть графіків не намалювали і порівнюють АІ макс з 4-каналом і 2-канальні інтели.
TDP сьогодні це налаштування в bios. Питання лише в швидкодії в більш менш однаковому споживанні. От побачимо тести.unique-neon: ↑ 23.01.2026 11:15там і TDP сильно вище пантер лейка
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Не можна, бо райзен АІ макс це продукт, в першу чергу націлений на ШІ задачі. (і тим дивніше, що не виходить оновлення на набагато кращій РДНА4)yurius_r: ↑ 23.01.2026 11:17Це можна і в бік Інтела повернути. "Позорисько, не могли для преміальних ноутів зробити більше двох каналів?" Ну і є щось сбоку Інтел, що може в 4 канали з чим можна було б порівняти? Немає? От шкода
А для преміального ноута я би ще подумав над вибором між заточеним під енергоефективність інтел і монстром від АМД.
-
yurius_r
Member
waryag
Я впевнений що націленість на ШІ вийшла випадково. Тренд такий. Починалося це більше як конкурент чіпам Apple. Але вся ця AI маячня поламала ринок.Не можна, бо райзен АІ макс це продукт, в першу чергу націлений на ШІ задачі
Так преміальний ноут це зазвичай штука із окремим GPU. AI Max як раз може бути ефективнішим за систему із процом Intel і картою Nvidia. Тож добре що є з чого обирати.А для преміального ноута я би ще подумав над вибором між заточеним під енергоефективність інтел і монстром від АМД.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Навряд чи. Там з самого початку була ціна як за зв'язку не найгірших процесора і дискретки.yurius_r: ↑ 23.01.2026 12:59Я впевнений що націленість на ШІ вийшла випадково. Тренд такий. Починалося це більше як конкурент чіпам Apple. Але вся ця AI маячня поламала ринок.
Є багато дорогих моделей з якісним корпусом і екраном без дискретки.yurius_r: ↑ 23.01.2026 12:59Так преміальний ноут це зазвичай штука із окремим GPU. AI Max як раз може бути ефективнішим за систему із процом Intel і картою Nvidia. Тож добре що є з чого обирати.
-
yurius_r
Member
Так там і iGPU за рівнем як непогана дискреткаwaryag: ↑ 23.01.2026 13:46Там з самого початку була ціна як за зв'язку не найгірших процесора і дискретки.
Це трохи інша історія. Тіпа бізнесноути - Lenovo Thinkpad, Dell Pro etc. Їх будують і на Intel і на AMD і навіть на Qualcomm.Є багато дорогих моделей з якісним корпусом і екраном без дискретки.
-
unique-neon
Member
Оце подумав. АМД дала удар під дих Інтелу, коли почала штампувати багатоядерні енергоефективні десктопні процесори, а потім ще коли зробила 3д кеш.
Так ось, ці нові апу від Інтела такий самий удар під дих АМД в мобільному сегменті сьогодні. Ще були чутки що АМД і в медузі може свої нещасні рдна 3.5 завезти, то відходити АМД ще довго буде.
Так ось, ці нові апу від Інтела такий самий удар під дих АМД в мобільному сегменті сьогодні. Ще були чутки що АМД і в медузі може свої нещасні рдна 3.5 завезти, то відходити АМД ще довго буде.
-
yurius_r
Member
unique-neon
Так навіть норм тестів немає. А всі вирішили що це прямо перемога Intel.
Так навіть норм тестів немає. А всі вирішили що це прямо перемога Intel.
-
unique-neon
Member
yurius_r
Вже забув на котрому саме каналі дивився, в час CES, стояли лептопи на пантерлейку і досить бадьоро там бігали сучасні ігри, зокрема завдяки повноцінному xess. Стрікс поінти таке не вміють. Горгон поінти відповідно також.
Вже забув на котрому саме каналі дивився, в час CES, стояли лептопи на пантерлейку і досить бадьоро там бігали сучасні ігри, зокрема завдяки повноцінному xess. Стрікс поінти таке не вміють. Горгон поінти відповідно також.
-
yurius_r
Member
unique-neon
Серйозно? Це такі бенчмарки у 2026? "Бадьоро бігають"? Ви там відмова з каналу Eta Prime передивилися?
Серйозно? Це такі бенчмарки у 2026? "Бадьоро бігають"? Ви там відмова з каналу Eta Prime передивилися?
-
unique-neon
Member
yurius_r
Ні, не з ета прайм. І так порівняно з феніксом таки бадьоро бігають сучасні ігри, йому то не досяжно. А стрікс/горгон не далеко від фенікса пішли - це вже можна в базі 3д марка подивитись. А пантерів ядра явно пошвидше раз, підтримують мл апскейл та фреймген два. АМД тут нічого ловити, хало версії нехай і швидше, але то вже інший ринок як вище тут обговорювалось. Технічно АМД у цьому поколінні дорефрешилась.
Ні, не з ета прайм. І так порівняно з феніксом таки бадьоро бігають сучасні ігри, йому то не досяжно. А стрікс/горгон не далеко від фенікса пішли - це вже можна в базі 3д марка подивитись. А пантерів ядра явно пошвидше раз, підтримують мл апскейл та фреймген два. АМД тут нічого ловити, хало версії нехай і швидше, але то вже інший ринок як вище тут обговорювалось. Технічно АМД у цьому поколінні дорефрешилась.
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
А не так давно інтол був корпорацією зла...waryag: ↑ 23.01.2026 11:08 Позорисько, навіть графіків не намалювали і порівнюють АІ макс з 4-каналом і 2-канальні інтели.
Тим часом інтел випускає нові процесори і архітектури, а АМД рефрешить старі на РДНА3.5 ,яку сама ж не хоче підтримувати.