а ну выключи!Олег963: ↑ 27.12.2025 13:34 Строшо тут запустив алан вейк 2 споживання карти 320w і загалом система напряглась на ват 500-20 і тут така новина і блок в мене 3.0 , а потім такий![]()
![]()
Новини
Останні статті і огляди
Користувач зіткнувся з повним вигоранням роз’єму живлення на GeForce RTX 5090
-
dreamcome
Junior
-
Yaroslav
Member
- Звідки: Київ
Та навіть з 4090 ще терпимо, але я на всяк випадок обмежив TDP до 400W, хоча і з розгоном. Роз'єм реально гівно.Echo_Night: Если это не карта уровня хх90, то забей. Моей 4070ти уже 2.5 года и даже через адаптер 180° подключена чтоб кабель в стекло системника не торчал - всё отлично с разъёмом.
-
f24gun69
Member
Чергову кістку кінули експертам по електорохарчуванню Мінімум десять сторінок перекидання гівном забезпечено 
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
f24gun69
Немає що кидатись, блок не 3.1 тож вмикати в нього безпечно щось типу 3000 ртх, які не жеруть по 500+ вт.
Немає що кидатись, блок не 3.1 тож вмикати в нього безпечно щось типу 3000 ртх, які не жеруть по 500+ вт.
-
unique-neon
Member
Нє, ну надалі чекаєм новий виток ссзб, роз'єм 3.2 з бж 3.1
-
erkins007
Member
Та брал бы уже сразу ксас в комплект к 5090. Экономия должна быть экономной.Використовувалася вона разом із блоком живлення PowerSpec
Если брать нормальный 3.1 БП, а не подвальный китай, то не сгоритstakanctl: ↑ 27.12.2025 13:44Хочу купить новую видеокарту с таким разьемом. Может кто-то на форуме подсказать через сколько он сгорит?
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Такий стоїть в цьому системничку, що на фотоMessiaH: ↑ 27.12.2025 14:02Главное чтобы БП был нормальный
https://www.fsplifestyle.com/en/product ... 2V2X6.html
Усілякими "косоніками" не користуюсь ))
А кабель ось цей https://www.aliexpress.com/item/1005005380501248.html
Правда вже в них чогось 40см довжина пропала.
-
KimRomik
Member
при тому, що кабель фактично став електрообігрівачем квартириHagen: ↑ 27.12.2025 12:17 Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
-
dext
Member
- Звідки: Dnipro
Had this 5090 for about 9 months
Шо, знову заперечення законів фізики та victim blaming?it is a 3.1 atx psu, and yes the 12v-2x6 came with the psu
В минулому треді я казав і повторю: те, що у вас немає зовнішніх ознак плавлення - ще нічого не доводить, струм та час зроблять своє
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Горілі RTX ще когось дивують? 
-
enkosxs
Member
Я бы брал что то типа Super Flower Leadex III Gold ATX 3.1. Говорят у них хорошая схемотехника.stakanctl: ↑ 27.12.2025 13:44 Хочу купить новую видеокарту с таким разьемом. Может кто-то на форуме подсказать через сколько он сгорит?
-
syavik2001
Member
- Звідки: Запорожье
На оверах остались только мамкины "физики" 
-
enkosxs
Member
Ну тут "плохо воткнул" уже не скажешь, так как судя по тому как горело, контакт был хороший
Да и 9 месяцев же как то оно держалось?!, просто со временем когда через тонкий проводочек пускаешь большое напряжение, проводок нагревается, изоляция рассыхается, и получается кз.
PS/ кстати, по такому же принципу работают и фены, кипятильники, электрообогреватели, да даже лампочки накаливания. Училка по физике сказала отвечает!
Да и 9 месяцев же как то оно держалось?!, просто со временем когда через тонкий проводочек пускаешь большое напряжение, проводок нагревается, изоляция рассыхается, и получается кз.
PS/ кстати, по такому же принципу работают и фены, кипятильники, электрообогреватели, да даже лампочки накаливания. Училка по физике сказала отвечает!
-
Bukakanga
Member
а сделать провода между БП и ГПУ цельной жилой на пару квадратов сечением запрещает какая-то религия?
-
enkosxs
Member
Ну вы смешной пане, а как они тогда гореть будут?!Bukakanga: ↑ 27.12.2025 16:37 а сделать провода между БП и ГПУ цельной жилой на пару квадратов сечением запрещает какая-то религия?
-
VladimirV
Member
Ммм. Вантус, вертикально встановлений в корпусі, - здається малолітражка, шланги водянки на перекрест живленню із за встановлення вертикально в рейзер - все просто прекрасно.
Ну головне що влізло в пару літрів, бо дуже шкода в сучасному світі простору. Нє ну живуть же азіати на площі 5-6 м², р - раціональність
Але це все звичайно, всього навсього те що видно по фото.
Напряму до кабелю не відноситься. Що по кабелю сказати навіть не знаю. Який би не був БЖ, такого не має бути. Куди дивляться відповідні служби сертифікації? На відкати?
Ну головне що влізло в пару літрів, бо дуже шкода в сучасному світі простору. Нє ну живуть же азіати на площі 5-6 м², р - раціональність
Але це все звичайно, всього навсього те що видно по фото.
Напряму до кабелю не відноситься. Що по кабелю сказати навіть не знаю. Який би не був БЖ, такого не має бути. Куди дивляться відповідні служби сертифікації? На відкати?
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Нічого з цього не впливає на надійність. І вертикально встановлена відеокарта надійніше тримається до словаVladimirV: ↑ 27.12.2025 16:42Вантус, вертикально встановлений в корпусі, - здається малолітражка
І по фото чітко видно що це на малолітражка а 40+ л комод
-
Hotspur
Member
грав в доту, не було колиalexeygalas: ↑ 27.12.2025 12:19І 9 місяців він не чув запах плавленого пластику чи ізоляції Оце користувачі "броньовані" від зовнішнього світу
Відправлено через 1 хвилину 36 секунд:
швидко. до 12 місяцівstakanctl: ↑ 27.12.2025 13:44Может кто-то на форуме подсказать через сколько он сгорит?
Відправлено через 1 хвилину 32 секунди:
фанатів куртки. я вже казав зробіть там нормальні 8мм2 провода
-
Ektalion
Member
В тему запрошуємо експерта по 5090 leif.Hotspur: ↑ 27.12.2025 17:12 швидко. до 12 місяців
-
leif
Member
Ektalion: ↑ 27.12.2025 17:14В тему запрошуємо експерта по 5090 leif.
привіт, хлопціHotspur: ↑ 27.12.2025 17:12швидко. до 12 місяців
ось буквально сьогодні відгукнувся на прохання допомогти трошки нашим в кантрі капі, прогнав бенчік і засабмітив скор:
https://hwbot.org/benchmarks/3dmark_-_s ... ns/5945970
ну ви понєлі, ага
тримаю в курсі