World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rage11: 20.12.2025 17:59я не только за калибана, всякие танчики из коробочек заметно лучше чем остальной шлак.
імб там аж 4-6 штук за всі роки.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

The_Rusik: 20.12.2025 10:41А есть ли способ как быстро на собирать 8к бон? Хочу танк взять, но играю мало, не хочется сутками фармить.
А от тут біс його зна.
Я вернувся влітку, тоді було 11+к(за попередні повернення :gigi: ). Щільно грав десь місяць, щоб дозбирати на бабаху - 2 "безкоштовні" бп(не донат частина)+дейліки. Тобто на 3к пішов місяць
В 2.0 видали 15к - забрав 114й+стиль на нього, рахунок знов обнулився. Пограв трішки івенти, упоровся один раз(бп Е65), закинув на місяць, зараз ще трішки пограв - 20к+ :gigi: . Звідки? А от X3, якоїсь стати по них немає.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 20.12.2025 20:46А от тут біс його зна.
Я вернувся влітку, тоді було 11+к(за попередні повернення ). Щільно грав десь місяць, щоб дозбирати на бабаху - 2 "безкоштовні" бп(не донат частина)+дейліки. Тобто на 3к пішов місяць
В 2.0 видали 15к - забрав 114й+стиль на нього, рахунок знов обнулився. Пограв трішки івенти, упоровся один раз(бп Е65), закинув на місяць, зараз ще трішки пограв - 20к+ . Звідки? А от X3, якоїсь стати по них немає.
грати виключноо на прем 9 які фармлять бони :shuffle:
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Hotspur: 20.12.2025 20:55грати виключноо на прем 9 які фармлять бони :shuffle:
Ага, аж одній :D .
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Пограв вчора, 1 перемога за 6 боїв. :up:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 21.12.2025 04:53Ага, аж одній
це в тебе 1 а в мене їх багато :gigi:
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Ну от знову те саме: вчора вінрейт понад 90%, а сьогодні вже 6 зливів підряд. І що, вони хочуть сказати, що ніякого патерну тут немає, і все це лише рандом?
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade: 21.12.2025 22:52 Ну от знову те саме: вчора вінрейт понад 90%, а сьогодні вже 6 зливів підряд. І що, вони хочуть сказати, що ніякого патерну тут немає, і все це лише рандом?
А они ничего и не говорят как бы.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shade: 21.12.2025 22:52Ну от знову те саме: вчора вінрейт понад 90%, а сьогодні вже 6 зливів підряд. І що, вони хочуть сказати, що ніякого патерну тут немає, і все це лише рандом?
треба більші сесії
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 21.12.2025 23:05
Shade: 21.12.2025 22:52Ну от знову те саме: вчора вінрейт понад 90%, а сьогодні вже 6 зливів підряд. І що, вони хочуть сказати, що ніякого патерну тут немає, і все це лише рандом?
треба більші сесії
Расскажи, у меня на танке подряд 1000 боев из них примерно 100 сливов было, далее за 300 боев примерно 270 сливов.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KPAH: 22.12.2025 14:32Расскажи, у меня на танке подряд 1000 боев из них примерно 100 сливов было, далее за 300 боев примерно 270 сливов.
може танк поганий ?
Shade
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Hotspur
Вночі був виїхав ще два рази - і ще два зливи. Щойно був один турбовін, і чотири зливи. В команду балансить практично одних раків, тільки 3-5 гравців якийсь плюс-мінус результат показують. Ну от наче хтось якийсь рубильник опустив :facepalm:
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

впринципе Чифтейн/т95 не такой уж плохой тунчик :gigi: , мне на нем приятнее играть чем на Стрв 81, с турбинкой более менее едет, башня тоже танчит, приятный звук двигателя, пушка более менее попадает, а стрв какойто более косой, пушка раздражающий дырокол. но 10к конечно за него это еврейство, думаю, тк ветка брит ст более популярная.
спойлер
WorldOfTanks_2025_12_22_22_37_20_226.jpg
WorldOfTanks_2025_12_22_22_46_58_410.jpg
WorldOfTanks_2025_12_22_22_47_03_008.jpg
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Залетайте к нам в рандомный клан, обязательств никаких, только кубы забирайте когда поиграете. Взводы по желанию. Клановый резерв на серу каждый вечер.
https://eu.wargaming.net/clans/wot/500223724/
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka: 23.12.2025 09:43кубы забирайте когда поиграете.
це що ?
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Клановий бойовий похід чи щось таке. Плюшки кланові за них даються. Поставив мод собі, щоб автоматично збирались.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Striker: 23.12.2025 19:11Клановий бойовий похід чи щось таке. Плюшки кланові за них даються. Поставив мод собі, щоб автоматично збирались.
ааааа
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Striker: 23.12.2025 19:11
Клановий бойовий похід чи щось таке. Плюшки кланові за них даються. Поставив мод собі, щоб автоматично збирались.
Боевого похода как раньше, уже давно нет. Сейчас 3 дейлика, 1 соло и 2 для взвода с сокланами, можно один соклан и третий любой. Первый соло дейлик делается за 1-3 боя, но вот кубы нужно забирать руками, или ставить мод. Картофель специально так сделала, многие попросту забывают (( У меня мод стоит давно, уже забыл когда руками забирал. Да и взводы катаем по кд, поэтому все три задачи почти каждый закрыты. Клану идут кубы, за которые подготавливаются резервы на серу и потом включаются в прайм для всех.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Krovatka: 24.12.2025 10:52ставить мод
Як називається? У клан зайшов, залишилося дочекатися світла і вільного часу :rotate:
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Grava: 24.12.2025 11:00
Krovatka: 24.12.2025 10:52ставить мод
Як називається? У клан зайшов, залишилося дочекатися світла і вільного часу :rotate:
Не вижу заявок, или чтобы кто-то зашел сегодня.

Мод https://wgmods.net/6711/

Так-же за поход лутается танк Сarro 45t
Відповісти