Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
OldGoodGames
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 28.10.2025 04:45
OldGoodGames: 28.10.2025 02:37ну як "старе"
Сам кодек старий. Вік мами тут ні до чого, хоча і реалізовують часто краще, ніж колись, навіть на бюджетках.

Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
feson: 28.10.2025 00:38Що там на 44.1 та 48....
Має....384KHz 32bit.
Незнаю асинхрон там чи як....
Чисто математично, 48 кратно 12ти :gigi:
Дякую дуже за пояснення.
А чому тут так?
Вкладення
Clipboard_10-29-2025_011.png
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

OldGoodGames: 29.10.2025 00:22А чому тут так?
Та софтина з часів, коли він7 в дівках ходила. Чисто щоб було. Ставте через панель вінди і партесь.
OldGoodGames
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 29.10.2025 02:39
OldGoodGames: 29.10.2025 00:22А чому тут так?
Та софтина з часів, коли він7 в дівках ходила. Чисто щоб було. Ставте через панель вінди і партесь.
Дякую.
Тобто не треба як я робив, качав з сайту uni xonar?
Тобто щоб вінда сама знайшла у своєму пошуку і встановила?

ps
або то скін а-ля він7?

Відправлено через 24 хвилини 33 секунди:
почитав, шось я у розпачі, особливо про "грязные верха" :(
послухаю завтра ще...
viewtopic.php?p=1901512#p1901512
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Щодо софту, зацінив я NOS R2R Simulator , ну такоє...
спойлер
OldGoodGames
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1. чому на вбудованих ріалтеках років 15 тому з шітьма роз'ємами на матплаті при увімкнені штекера можна було на назначати любий вхід/вихід, а на більш сучасних такого неможна робити?
2. як на три гнізда ріалтека ціпляють систему 7.1 або 5.1?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OldGoodGames
1. економія має бути економною
2. 7.1 - ніяк, 5.1 - фронт, жоп і бас+центр
спойлер
Зображення
Відправлено через 1 хвилину 41 секунду:
Хоча насправді є варіант з 7.1, але це якесь збочення максимального левела
спойлер
Зображення
OldGoodGames
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
я розумію, але навіщо така колгоспна економія з втратою функціоналу?
на вашому малюнку на вхід мікрофона можна назначити вихід аудіо!?

Відправлено через 3 хвилини 35 секунд:
не розумію який ідіот "зекономив" на такому ідеальному рішенні!?

Відправлено через 3 хвилини 48 секунд:
можливо я тупий, але я не можу загуглити схему підключення 3 вихіда аудіо на 7.1 або 5.1
https://www.google.com/search?q=audio%2 ... z-img#ip=1

Відправлено через 10 хвилин 51 секунду:
типу такого
https://www.asus.com/support/faq/1045991/

тобто якщо я буду вмикати колонки у ВХОДИ звуковухи вони автоматично перетворяться на ВИХІДИ?

все, тут взагалі вершина тупості та економії, itx, 2 audio ports to 5.1 :facepalm:
https://www.reddit.com/r/sffpc/comments ... _can_they/
Вкладення
Screenshot_2025-10-29-13-05-04-664.jpeg
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

OldGoodGames: 29.10.2025 13:10я розумію, але навіщо така колгоспна економія з втратою функціоналу?
На великій кількості то непоганий прибуток
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OldGoodGames: 29.10.2025 13:21на вашому малюнку на вхід мікрофона можна назначити вихід аудіо!?
Так, караоке з 5.1 під питанням :laugh:
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

OldGoodGames: 29.10.2025 05:08Дякую.
Тобто не треба як я робив, качав з сайту uni xonar?
Тобто щоб вінда сама знайшла у своєму пошуку і встановила?
Та все ви так робили. Малось на увазі, що сама панель в драйверах стара і налаштовувати краще в вінді.
А от драйвер як раз свіжіший, від асусівського, і краще себе почуває в відносно свіжих віндах. Рідний драйвер, як що що - ASMedia, на його основі і драйвер асус і unixonar. Тільки вінапдейт, по дефолту, качає старий асусівський.
OldGoodGames
Member
Аватар користувача

Повідомлення

це ок що у момент переключення виходів навушники<>2<> 4<>6 динаміків трішки чутно як клацає релюшка мабуть на звуковій платі?
У цілому я задоволений звуком, усім дякую! :beer:
Вкладення
Clipboard_10-30-2025_01.png
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

ок в мене теж клацає, хай гарно служить :up:
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну шо, приїхала і мені "звукова карта" у вигляді WiiM Ultra.
Прикольний девайс. За 13500 з доставкою і митом - так взагалі.
А ось з підсилювачем навіть не знаю. Треба десь щось цікаве зловити і бажано потужник щоб ні з чим більше не заморачуватись, ну або як аудіолаби де інтегральники перемикаються в режим потужника.

А потім може колись і саб нарешті.

Ну і схоже тепер доведеться нас робити і порядок навести.
А ще так можна докатитись до різних спотіфаев з дізерами і тайдалами, бо в такому режимі воно буде зручно.
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

corruptedflesh: 30.10.2025 20:24 Ну шо, приїхала і мені "звукова карта" у вигляді WiiM Ultra.
Прикольний девайс. За 13500 з доставкою і митом - так взагалі.
А ось з підсилювачем навіть не знаю. Треба десь щось цікаве зловити і бажано потужник щоб ні з чим більше не заморачуватись, ну або як аудіолаби де інтегральники перемикаються в режим потужника.
Красива няшка.
Під ES9038 Q2M краще брати підсилювач в класі А/В ніж в класі Д.
Але без фанатизму, щось типу Cambridge Audio AXA35, Denon PMA-600NE.
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MSiAventador: 30.10.2025 22:25
corruptedflesh: 30.10.2025 20:24 Ну шо, приїхала і мені "звукова карта" у вигляді WiiM Ultra.
Прикольний девайс. За 13500 з доставкою і митом - так взагалі.
А ось з підсилювачем навіть не знаю. Треба десь щось цікаве зловити і бажано потужник щоб ні з чим більше не заморачуватись, ну або як аудіолаби де інтегральники перемикаються в режим потужника.
Красива няшка.
Під ES9038 Q2M краще брати підсилювач в класі А/В ніж в класі Д.
Але без фанатизму, щось типу Cambridge Audio AXA35, Denon PMA-600NE.
Пма-600 я в кінці 2021 не взяв, а зараз тим паче не цікаво, та і не буде апгрейдупо суті.
Аха35 - да, гарний, але хочеться цікавіше))

На стіл під віім ідеально стає кембрідж mxw70 і ціна ок, але д клас, тож навряд.

На тему чіпа.. В мене колись був smsl su-8s, який амір і його фанати позитивно оцінили. В ньому навіть трошки новіше чіп ніж 9038q2m в віімі - 9068as. Так от порівняно з віімом той су-8с це був повний треш, страшно подумати що мсрп того жахіття була 360 баксів. Та й взагалі, су-8с позиціонувався саме як цап в першу чергу і типу мінімально зайвого, а тут віім цілий комбайн з купою барахла навколо того чіпа, але грає краще :D
Так шо чіпи чіпами, а реалізація в кінцевому продукті вирішує.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Here's a summary from gen ai: Wiim is a consumer audio brand under Linkplay Technology Inc., a company founded in 2014 in Silicon Valley, California, with operations and manufacturing in China.

У цих можуть бути амбіції
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 31.10.2025 00:47
Here's a summary from gen ai: Wiim is a consumer audio brand under Linkplay Technology Inc., a company founded in 2014 in Silicon Valley, California, with operations and manufacturing in China.

У цих можуть бути амбіції
Пішов гуглити чи не чіфі?) Нє, це десь як емотіва, але з уклоном в софт, ну молодше на 10 років.
Амбіції теж певно схожі й шлях схожий - зайти на ринок відносно доступними цінами... спочатку.
Martix
Member
Звідки: из прошлого...

Повідомлення

К WiiM AMP Pro давно присматриваюсь, хороший девайс :up: . Но пока не до неё :weep: .
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
corruptedflesh: 31.10.2025 02:03зайти на ринок відносно доступними цінами... спочатку
Але там дещо інший ринок, американський та планка інща. Тому я не раз говорив, не беріть дешевий Китай, беріть Шііти
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OldGoodGames: 28.10.2025 01:59
А що мається на увазі "лінійний вихід" та "вихід навушників" це не одна і та ж зелена дірочка на xonar dgx? :)
Дірочка зелена одна.....але за нею стоїть магічне реле яке Ви вже почули....от воно і перемикає лін вихід або усилок навушників....причому разом з різними цапами..... :rotate:

Отправлено спустя 2 минуты 30 секунд:
Ну і я писав що все що вище ALC1150.....892 - це нижче.....і там DG може бути краще в звуку.....
Відповісти