Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Nikoliasik_Zeus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій
Спасибо за краткий обзор и бенчи. Утечку памяти на видике починили или еще нет?
Зображення
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Nikoliasik_Zeus: 17.10.2025 14:28 Пропоную обговорити Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій
Спасибо за краткий обзор и бенчи. Утечку памяти на видике починили или еще нет?
Зображення
От в чому питання, а ми тут на форумі гадали куди 16 гіг відеопамяті могли йти :weep: А виявляється всі дані накопичуються :lol:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Графіка не вражає, але й гріх скаржитися, аби гралося весело і фпсів вистачало.
Хоча, можна було б і зробити калюжі на променях, а то на фоні бф5 регрес виходить.
Reinmar
Member

Повідомлення

С DLSS Quality лучше видны элементы недостроенного здания и некоторые другие объекты, видны секции забора, которых нет с TAA. Только крыша на переднем плане имеет более приятные плавные очертания с TAA. Однако это статические изображения. В динамике заметны шлейфы у падающих листьев. Аналогичные ореолы могут появляться и у других движущих объектов. Но в целом видно, что картинка с DLSS Quality в чем-то приятнее, чем с TAA в нативном разрешении 2560×1440.
DLSS Quality не хуже, а то и лучше нативного формата 1440p с TAA
Шах и мат тем, кто заявлял,что ДЛСС - "ненужное мыло"
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

На 4070 ставлю длаа, 130% от хд разрешения, всё на ультра и картинка огонь. Видик нагружен макс до 90%. Всё очень чётко видно, по сравнению с таа. Вообще длаа это чудо из чудес.

Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
Reinmar
В киндом кам 2, длсс лучше чем натив, я офигел когда это увидел. Всё очень чётко и без мыла.
Mercator
Member
Аватар користувача
Звідки: Зазеркалье

Повідомлення

Nikoliasik_Zeus: 17.10.2025 14:28 Пропоную обговорити Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій
Спасибо за краткий обзор и бенчи. Утечку памяти на видике починили или еще нет?
Зображення
Ось воно шо, а я гадаю куди 16 гіг вірам ділися)
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чекаємо на червоних фанатиків з криками:
Ви всьо врете :lol:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Vpupkin: 17.10.2025 14:36Хоча, можна було б і зробити калюжі на променях, а то на фоні бф5 регрес виходить.
Нафіга воно треба, в екшоні ви все одно калюжі не будете розглядати, а більше фпс усіх порадує - щось приблизно таке за змістом казав хтось з причетних до розробки у інтерв'ю :D
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

З таким темпом в грі взагалі не до розглядання деталей. Все в ноль крім дальності , сіткі та ще пару налаштувань і в атаку :rotate:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Grava: 17.10.2025 14:58Нафіга воно треба, в екшоні ви все одно калюжі не будете розглядати, а більше фпс усіх порадує - щось приблизно таке за змістом казав хтось з причетних до розробки у інтерв'ю
Особисто мене бісить глючний SSR, а ще є налаштування, як вам потрібні зайві фпси то у чому проблема? Хай кожен сам вирішує що йому треба, тимпаче у гравця з 5090 може бути більше фпесів з променевими калюжами ніж у гравця з 4070 і SSR замість відображень.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Andrik_: 17.10.2025 15:01 З таким темпом в грі взагалі не до розглядання деталей. Все в ноль крім дальності , сіткі та ще пару налаштувань і в атаку :rotate:
Кіберкотлети так і роблять - бо модельки краще видно наче
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пройшов вчора з наскоку кампанію - під пивко зайшло. Така типова американська бравада з "вотэтоповоротом" в кінці. Кліше, штампи, 0 нових ідей, але круто. Відчув вайби старих добрих COD4/MW2.
Мультиплеєр крутий, тут додати нічого. Є дрібні баги, але не критично.
Starsclub1999
Junior
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Если бы они ещё Запорожье из блеклиста достали, ммммммм
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Grava: 17.10.2025 14:58Нафіга воно треба, в екшоні ви все одно калюжі не будете розглядати, а більше фпс усіх порадує - щось приблизно таке за змістом казав хтось з причетних до розробки у інтерв'ю :D
кампанію під пивко можна й в 4к на топовій 50Х0 зі всіма налаштуваннями й пограти. Але для мультика краще і справді все викрутити в 0.
proos: 17.10.2025 14:45На 4070 ставлю длаа, 130% от хд разрешения, всё на ультра и картинка огонь. Видик нагружен макс до 90%. Всё очень чётко видно, по сравнению с таа. Вообще длаа это чудо из чудес.
Збільшує затримку
proos: 17.10.2025 14:45 В киндом кам 2, длсс лучше чем натив, я офигел когда это увидел. Всё очень чётко и без мыла.
теж саме з затримкою

перевірено в COD: Warzone. Для сингла звісно ок.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tornadox: 17.10.2025 16:39
proos: 17.10.2025 14:45На 4070 ставлю длаа, 130% от хд разрешения, всё на ультра и картинка огонь. Видик нагружен макс до 90%. Всё очень чётко видно, по сравнению с таа. Вообще длаа это чудо из чудес.
Збільшує затримку
proos: 17.10.2025 14:45 В киндом кам 2, длсс лучше чем натив, я офигел когда это увидел. Всё очень чётко и без мыла.
теж саме з затримкою

перевірено в COD: Warzone. Для сингла звісно ок.
Ніт не знижує
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення



kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

tornadox: 17.10.2025 16:39Збільшує затримку
DLAA не збільшує затримку, DLSS зменшує, адже гра в реальності рендериться в меншій роздільній здатності.
Rage86
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Может скриншоты неудачные, но вижу большой контраст в качестве графики между оружием в руках и всем остальным, аж глаза режет. Сам обзор выглядит как реклама карт серии 50xx.
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Starsclub1999
Шо сапорт говорит?
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Vlaad13: 17.10.2025 15:25
_Andrik_: 17.10.2025 15:01 З таким темпом в грі взагалі не до розглядання деталей. Все в ноль крім дальності , сіткі та ще пару налаштувань і в атаку :rotate:
Кіберкотлети так і роблять - бо модельки краще видно наче
Менше відволікаючих факторів, і плавності та відгуку додає . А в сінгл так , на мах майже все викрутив і в 4к на rx7900xt 80fps в середньому . В мульті від 120 маю B-) .
Відповісти