Так я ніде не говорив про 35мкм.Scoffer: ↑ 20.09.2025 22:08Та нормальні це цифри, ти забуваєш про товщину фольги. 35мкм це 0.035мм. Це дуже тонко. Це втричі тонкіше за волосся. З чого б їй тримати струми?
Ну оно 2-унції є, буде вдвічі менше. Але на тому все.
Так рахувати некоректно. Ніхто не водить 160А однією доріжкою 1 oz. У реальному дизайні роблять інакше. Тому подібні розрахунки, це про сферичного коня у вакуумі.Порядок вірний. Більш точно сапри змоделюють кому прям треба без запасу.
Відправлено через 2 хвилини 29 секунд:
Задача в тому, щоб підвести 1900 Вт до GC-HPWR роз'єму.lw_007: ↑ 20.09.2025 22:13З чого б це абсурдно великі? це ж розрахунки доріжки, а не плати з урахуванням схемотехніки (з усіма падіннями напруг ітд, які залежать не тільки від опору доріжки (який в свою чергу залежить від перерізу і довжини), а й від опорів електронних компонентів).