Man are you serious?avuremybe: ↑ 02.09.2025 08:00Я саме у це вперся.n6407: ↑ 30.08.2025 18:15 смотрят обязательно какой бп и покупают видяху с 8pin питальником(5060ти), что бы не брать новый бп под 5070 и не использовать костыли/переходники
Хочеться щось рівня 5070, але лізти у цю історію з новим конектором бажання поки немає. Міняти свій БП - також.
Поки вирішив придивлятись щось із 4000 серії і чекати позитивних змін з конектором у наступних поколіннях карт.
Але правда в тому, що на це дивиться дуже мало навіть тих, хто в темі. Я от кого не питав - усім чхати які там конектори і БП.
Я бы понял БП был слабый/старый или корпус тесный в котором переходник не загнешь. Но блин имея полноразмерный корпус, очковать использовать переходник на нещастной 5070.
У меня до недавна 4070 Super в тесном A3-mATX висела на переходниках на бронзовом 600Вт-ке. И норм. Поменял БП только чтобы стало свободнее и стал лучше продув.