У мене мікрот і рукус. Я вже писав. А, знов забув. Ти ж не читаєшGold_Star: ↑ 03.07.2025 13:59 Саме тому хочу особисто від власника даної продукції почути, чим же він кращий за юніфай, окрім ціни...![]()
І по темі. Як для домашнього використання:
1. Портів більше. 5*2,5Гб + 4*1Гб.
2. Живлення 12В замість 220В
3. 4 x 4 MIMO замість 2 х 2.
Ну і ціна
