Новини
Останні статті і огляди
Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G Gaming OC. Порівняння з GeForce RTX 4060, Radeon RX 9060 XT, Arc B580 та іншими
-
Skiff93
Member
- Звідки: Вінницька область
Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G Gaming OC. Порівняння з GeForce RTX 4060, Radeon RX 9060 XT, Arc B580 та іншими
Краще вже тих 20-25% докинути до 9060xt на 16Гб.
Краще вже тих 20-25% докинути до 9060xt на 16Гб.
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
Ну я навіть не знаю... Або за місяць драйвер NVIDIA неймовірно оптимізовано, або це у статті повна дичина написана.
У цій статті результати RTX 5060 значно більше практично у всіх тестах порівняно з результатами Hardware Unboxed, у деяких тайтлах різниця доходить до 20 fps у більшу сторону.
У цій статті результати RTX 5060 значно більше практично у всіх тестах порівняно з результатами Hardware Unboxed, у деяких тайтлах різниця доходить до 20 fps у більшу сторону.
- спойлер
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
В статье во всех играх 4060 или на равных или быстрее В580, но в жизни не так
-
Vlaad13
Member
Ви напевно хотіли сказати до 5060ті?Skiff93: ↑ 25.06.2025 15:20 Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G Gaming OC. Порівняння з GeForce RTX 4060, Radeon RX 9060 XT, Arc B580 та іншими
Краще вже тих 20-25% докинути до 9060xt на 16Гб.
Бо судячи з тестів саме вона найкраща
-
Skiff93
Member
- Звідки: Вінницька область
Ні, в мене АМуДе головного мозкуVlaad13: ↑ 25.06.2025 16:26Ви напевно хотіли сказати до 5060ті?Skiff93: ↑ 25.06.2025 15:20 Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G Gaming OC. Порівняння з GeForce RTX 4060, Radeon RX 9060 XT, Arc B580 та іншими
Краще вже тих 20-25% докинути до 9060xt на 16Гб.
Бо судячи з тестів саме вона найкраща
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
5060ti и не хуже и дешевле, 9060ХТ продукт совсем бессмысленный. Если докидывать - то до 5070ти.Skiff93: ↑ 25.06.2025 15:20Краще вже тих 20-25% докинути до 9060xt на 16Гб.
-
Skiff93
Member
- Звідки: Вінницька область
5060 ti на 8гб навіть не завжди дешевше.Inqizitor2022: ↑ 25.06.2025 16:595060ti и не хуже и дешевле, 9060ХТ продукт совсем бессмысленный. Если докидывать - то до 5070ти.Skiff93: ↑ 25.06.2025 15:20Краще вже тих 20-25% докинути до 9060xt на 16Гб.
5070ti вдвічі дорожче за 90600хт 16Гб. Норма так докинути потрібно. А потім ще проц покраще і під нього охлад і мамку пожирніше і блок ще...
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
Inqizitor2022
Де Ви бачили, що 5060 Ti 16Gb дешевше за 9060 XT 16Gb? Зараз зайшов на хотлайн - якщо ігнорувати "сіровозів", то найдешевша 5060 Ti дорожча за 9060 XT на ~1000 грн. і більше.
Якщо брати до уваги "сірі" карти, то тоді різниця в ціни доходить до ~5000 грн. на користь RX 9060 XT.
Де Ви бачили, що 5060 Ti 16Gb дешевше за 9060 XT 16Gb? Зараз зайшов на хотлайн - якщо ігнорувати "сіровозів", то найдешевша 5060 Ti дорожча за 9060 XT на ~1000 грн. і більше.
Якщо брати до уваги "сірі" карти, то тоді різниця в ціни доходить до ~5000 грн. на користь RX 9060 XT.
-
Polybius
Member
Різні режими, там часто ультра/епік, тут хайGeorgin: ↑ 25.06.2025 15:57У цій статті результати RTX 5060 значно більше практично у всіх тестах порівняно з результатами Hardware Unboxed
У тому ж God of War - навпаки, там більше показники за "однаковими" режимами (+18 фпс в фуллхд), аніж на оверах
Ну і до купи різні методики тестів можуть бути, різні локації та таке інше.
-
Skiff93
Member
- Звідки: Вінницька область
Та майже скрізь. Серед 5060ті багато різного сміття: анус дуали такі ж спаліти, вантузи і т.д.Georgin: ↑ 25.06.2025 17:10 Inqizitor2022
Де Ви бачили, що 5060 Ti 16Gb дешевше за 9060 XT 16Gb? Зараз зайшов на хотлайн - якщо ігнорувати "сіровозів", то найдешевша 5060 Ti дорожча за 9060 XT на ~1000 грн. і більше.
Якщо брати до уваги "сірі" карти, то тоді різниця в ціни доходить до ~5000 грн. на користь RX 9060 XT.
Telemart, Розетка (сама Розетка) одна і та ж модель
26 000 - інвіде
- спойлер
- https://telemart.ua/ua/products/asus-pr ... pYQAvD_BwE
https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-pri ... 502454334/
- спойлер
- https://telemart.ua/ua/products/asus-pr ... ent=771451
https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-pri ... 516878114/
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
Skiff93
Охосподи, перш ніж когось цитувати, Ви хоч прочитайте та обдумайте його пост. Я ж чорним по білому написав, що RX 9600 XT скрізь дешевша за RTX 5060 Ti.
Ви підтверджуєте мої слова своїми посиланнями, але при цьому ставите лоли та фейспалми... Здається, Ви угораєте над самим собою
Охосподи, перш ніж когось цитувати, Ви хоч прочитайте та обдумайте його пост. Я ж чорним по білому написав, що RX 9600 XT скрізь дешевша за RTX 5060 Ti.
Ви підтверджуєте мої слова своїми посиланнями, але при цьому ставите лоли та фейспалми... Здається, Ви угораєте над самим собою
-
Skiff93
Member
- Звідки: Вінницька область
Розетка і Телемарт ще ті "сіровози". Ок. ТодіGeorgin: ↑ 25.06.2025 19:16 Skiff93
Охосподи, перш ніж когось цитувати, Ви хоч прочитайте та обдумайте його пост. Я ж чорним по білому написав, що RX 9600 XT скрізь дешевша за RTX 5060 Ti.
Ви підтверджуєте мої слова своїми посиланнями, але при цьому ставите лоли та фейспалми... Здається, Ви угораєте над самим собою![]()
Менше ті агрегатори юзайте в таких випадках.
Якщо порівнювати то однакові моделі в одному магазині.
-
Misanthrop
Member
- Звідки: То там то сям
А тепер, пане Скіфе, перечитайте свої ж повідомлення і зловіть фейспалмSkiff93: ↑ 25.06.2025 20:01Розетка і Телемарт ще ті "сіровози". Ок. ТодіGeorgin: ↑ 25.06.2025 19:16 Skiff93
Охосподи, перш ніж когось цитувати, Ви хоч прочитайте та обдумайте його пост. Я ж чорним по білому написав, що RX 9600 XT скрізь дешевша за RTX 5060 Ti.
Ви підтверджуєте мої слова своїми посиланнями, але при цьому ставите лоли та фейспалми... Здається, Ви угораєте над самим собою![]()
Менше ті агрегатори юзайте в таких випадках.
Якщо порівнювати то однакові моделі в одному магазині.
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Skiff93
100$ за кращий длсс, менше споживання і кращу ліквідність на вторичному ринку, що вам не подобається
от якби навпаки ціни були то це цікаво би було)
100$ за кращий длсс, менше споживання і кращу ліквідність на вторичному ринку, що вам не подобається
от якби навпаки ціни були то це цікаво би було)
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Ну вот 5060ти на 16 гиг 21 тыщ, на 8 гиг - 18+.Skiff93: ↑ 25.06.2025 17:09 5060 ti на 8гб навіть не завжди дешевше.
5070ti вдвічі дорожче за 90600хт 16Гб. Норма так докинути потрібно. А потім ще проц покраще і під нього охлад і мамку пожирніше і блок ще...
9600xt на 16 гиг - 17 за совсем серую, 20+ за нормальную, на 8 гиг вообще не понял, от 15 тыщ за серую и выше.
5060ti есть даже 1.5х в цене между MSI вантуз и Асусом, обе на 16 гиг, ничего не понимаю
Вообщем, был не прав, в среднем стоят 9600хт и 5060ти на 16 гиг грубо говоря, одинаково.
-
OldGoodGames
Member
тобто "8гб vram" від нвідії поки вистачить усім?
-
Kotya
Member
- Звідки: Одеса Україна
Ну промазав пан, ну буває.Misanthrop: ↑ 26.06.2025 00:54 А тепер, пане Скіфе, перечитайте свої ж повідомлення і зловіть фейспалм
Зараз все визнає.
По темі - я щось одразу згадав відео про те,
як Нвідія крутить руки оглядачам з вимогами до оглядів.
Так прямо непогано виступила 8гіг усюди окрім двох ігр.
Магія.
Дякую за огляд.
Співчуваю.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
А також за гіршу сумісність зі старими системами.Filabatya: ↑ 26.06.2025 02:05100$ за кращий длсс, менше споживання і кращу ліквідність на вторичному ринку, що вам не подобається
от якби навпаки ціни були то це цікаво би було)
Топові проц з чипсетом минулого покоління - це значно краще типової збірки під лоу-мід карту.
-
Bukakanga
Member
из тестов хочется сделать вывод, что лучшим вариантом к покупке будет 9060хт на 16 гиг. Но, видимо, не прямо сейчас, а когда цены утрясутся
-
fedorrb
Junior
- Звідки: Київ
Дякую за огляд. Яка з цих відеокарт краща для апгрейду? Мається на увазі pcie3.0 і відсутність Resizable Bar. Все таки не всі їх будуть купляти до 7800 3д