Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Dark-seer
А как тебе Иисус на летучем котейке в сопровождении истребителей :lol: ?

Отправлено спустя 55 секунд:
У меня ещё очень долго был пароль крестом 2046 :gigi:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

анти__бот: 22.10.2024 19:16 Dark-seer
А как тебе Иисус на летучем котейке в сопровождении истребителей :lol: ?

Отправлено спустя 55 секунд:
У меня ещё очень долго был пароль крестом 2046 :gigi:
шо ты куришь?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

анти__бот: 22.10.2024 19:16А как тебе Иисус на летучем котейке в сопровождении истребителей
потужно. сам аішці це написав чи в когось поцупив?

у мене стоять мої коти на заставці, нічого особливого. на 9гег/редітах усіляких бувають норм треди з волпейперами, трапляються досить прикольні, але я лише дивлюсь там, нічого собі ніколи не беру. якби не коти, то я б юзав щось стандартне. взагалі байдуже.

років 20 тому вибір волпейпера чи рінгтону це було ого-го як важливо, на сімбіани s60 обов'язково треба було тему якусь скачати :laugh: та й не тільки на них вони були. а зараз більшість юзає щось стандартне, або ставить фотку дітей/котів/собаки, а телефон як мінімум половину часу на беззвучному, а решту також стандартний рінгтон :rotate:
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

leif: 21.10.2024 23:35 Такого як на еплі розблокування на відрі ні в кого немає, наскільки мені відомо, це різні принципі розпізнавання. Я користувався розблокуванням обличчям на пікселі 8про, там це взагалі не то.
Таке було і на андроїд, на Samsung точно, apple як завжди говорила, що це імба, зд скан і т.д., а по факту їх смартфони від фото розблуковувались, тому на андроїд на це забили і зробили ставку на підекранний сканер, а розблукування по обличчю і так чудово працює!
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX: 22.10.2024 19:41 apple як завжди говорила, що це імба, зд скан і т.д., а по факту їх смартфони від фото розблуковувались
І пруфи будуть у нефаната мото, чи як завжди source: trust me bro?
snapdragon999: 22.10.2024 17:38 я пользуюсь всю жизнь этим фейс анлоком
на редмі нот 9 про? Я повірив
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX: 22.10.2024 19:41Таке було і на андроїд, на Samsung точно
на якій моделі? саме така технологія як у епл була?
YumaX: 22.10.2024 19:41 apple як завжди говорила, що це імба, зд скан і т.д., а по факту їх смартфони від фото розблуковувались
знову нагріли яблучних хом'яків, ахахаха. а вони і повелись, бо маркетолог сказав, що імба, а воно то насправді по фотці розблоковується, аххахахаазазахаа. от дурачки.

не те що мудрі і досвідчені користувачі андроід. їх не проведеш!

Відправлено через 10 хвилин 4 секунди:
7mindfields: 22.10.2024 19:48І пруфи будуть у нефаната мото, чи як завжди source: trust me bro?
нульвий рівень захисту, шо не ясно. підніс фотку (підійде навіть аватарка в фейсбуці на екрані іншого телефону) і все, зливай всю інфу, гроші, паролі. а користувачу православного андроіду для такого зламу потрібно як мінімум відрубати палець :learn:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 19:58 підніс фотку (підійде навіть аватарка в фейсбуці на екрані іншого телефону) і все, зливай всю інфу, гроші, паролі. а користувачу православного андроіду для такого зламу потрібно як мінімум відрубати палець :learn:
Це на айфоні таке? :laugh:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 22.10.2024 19:58
YumaX: 22.10.2024 19:41Таке було і на андроїд, на Samsung точно
на якій моделі? саме така технологія як у епл була?
Я писав кілька сторінок тому, таке було на якомусь із пікселів, при чому технологія подібна до тої що у епл, були спеціальні сенсори, а ось як воно працювало - це інше питання, на яке мені лінь гуглити відповідь.
Зараз на пікселях є розблокування фейсом, на 6-9 точно, але воно працює лише через камеру
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Коротше як завжди, «така сама технологія», але без true depth і з можливістю розблокування по фото, а ще вночі підсвічувати треба, тримати під 140-160 кутом в невідомій площині, знімати шапку і капюшон, до сліз просто
Востаннє редагувалось 22.10.2024 20:19 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 2 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia
Я користувався на 8про, це взагалі не то.

Що там було раніше на пікселях подібне до фейсайді треба пошукати, цікаво.

Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
snapdragon999: 22.10.2024 20:04
leif: 22.10.2024 19:58 підніс фотку (підійде навіть аватарка в фейсбуці на екрані іншого телефону) і все, зливай всю інфу, гроші, паролі. а користувачу православного андроіду для такого зламу потрібно як мінімум відрубати палець :learn:
Це на айфоні таке? :laugh:
Точно так. Одна з причин чому Тім Кук і перейшов на ріал мі.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 20:19 pelia
Я користувався на 8про, це взагалі не то.

Що там було раніше на пікселях подібне до фейсайді треба пошукати, цікаво.

Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
snapdragon999: 22.10.2024 20:04

Це на айфоні таке? :laugh:
Точно так. Одна з причин чому Тім Кук і перейшов на ріал мі.
Так в чём прикол, ну потерял например кто-то телефон или украли, откуда тот кто завладел телефоном знает лицо хозяина даже если 2D картинку подсунет?
Это больше для удобства себе включается, а не ради безопасности))
Востаннє редагувалось 22.10.2024 20:32 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 2 разів.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif ще трохи таких тейків, і зʼясується що епл то суббренд рілмі насправді
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

7mindfields: 22.10.2024 20:23 leif ще трохи таких тейків, і зʼясується що епл то суббренд рілмі насправді
Конечно- сяоми правит миром,эпл це гивно :gigi:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Dark-seer: 22.10.2024 20:33 эпл це гивно :gigi:
За такие бабки сканера нема, еще и глючит :laugh:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

В германии где-то 80% ходит с яблоками, я всегда думал что это больше маркетинг, но с тех пор как я перешел на ойфон, мне реально противно ведроиды в руки брать :dontknow:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Dark-seer: 22.10.2024 20:36 В германии где-то 80% ходит с яблоками, я всегда думал что это больше маркетинг, но с тех пор как я перешел на ойфон, мне реально противно ведроиды в руки брать :dontknow:
https://www.macrumors.com/2024/10/18/ip ... start-bug/
Вот твой ойфон, глючное и дорогое г-но. А то что где то много с ними ходят это не показатель. В Индии с сяоми, реалми и прочими ходят сотни лимонов людей и что?
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 20:41
Dark-seer: 22.10.2024 20:36 В германии где-то 80% ходит с яблоками, я всегда думал что это больше маркетинг, но с тех пор как я перешел на ойфон, мне реально противно ведроиды в руки брать :dontknow:
https://www.macrumors.com/2024/10/18/ip ... start-bug/
Вот твой ойфон, глючное и дорогое г-но. А то что где то много с ними ходят это не показатель. В Индии с сяоми, реалми и прочими ходят сотни лимонов людей и что?
Друже ты юзал последние айфоны хотяб пару месяцев чтобы доказывать что они глючные?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Dark-seer: 22.10.2024 20:43
snapdragon999: 22.10.2024 20:41

https://www.macrumors.com/2024/10/18/ip ... start-bug/
Вот твой ойфон, глючное и дорогое г-но. А то что где то много с ними ходят это не показатель. В Индии с сяоми, реалми и прочими ходят сотни лимонов людей и что?
Друже ты юзал последние айфоны хотяб пару месяцев чтобы доказывать что они глючные?
Так люди на форумах пишут, это ж я не придумал.А какие у realme глюки или косяки, когда хоть 1 перезагрузился на старте продаж? Такого дна даже у техно нет или инфиникса, как у 16 айфона.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 20:21Это больше для удобства себе включается, а не ради безопасности))
госпадє, та що ж ти так серйозно все сприймаєш. ні, епл не можна розблокувати фоткою, там все значно складніше. ні це не для зручності, а і для безпеки також. ацфони мали сканер відбитку, ти пам'ятаєш? вони перейшли з нього на фейсайді, як на більш зручну альтернативу, яка не поступається по рівню безпеки.

Відправлено через 37 секунд:
я б не сказав, що фейсайді прям сильно зручніше, але як альтернатива цілком має право на життя.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 20:48
Dark-seer: 22.10.2024 20:43

Друже ты юзал последние айфоны хотяб пару месяцев чтобы доказывать что они глючные?
Так люди на форумах пишут, это ж я не придумал.А какие у realme глюки или косяки, когда хоть 1 перезагрузился на старте продаж? Такого дна даже у техно нет или инфиникса, как у 16 айфона.
Почему-то мой 11й за 1.5 года и 15й за 2 месяца ни разу ни глючили
В отличие от сяоми который постоянно «развлекал» меня
Востаннє редагувалось 22.10.2024 21:04 користувачем Dark-seer, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти