Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 17:35
snapdragon999: 22.10.2024 17:34Я даю 500% если хороший сканер больше ничего не нужно.
ну а для мене вони однаково зручні, як я вже сказав. от тільки я користувався і тим і тим, а ти лише сканером відбитку ;)
я пользуюсь всю жизнь этим фейс анлоком,просто сейчас мне пальцем удобнее потому что часто ночью приходиться просыпаться и подносить постоянно телефон к лицу не комфортно.И батарею дольше держит без лица,хотя не критично.Кстати повторюсь ,фейсанлок на моем моментально работает,даже быстрее пальца.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 17:38я пользуюсь всю жизнь этим фейс анлоком
не цим, розберись в питанні перед тим як писати. в айфонах розблокування обличчям працює інакше ніж в андроїді і значно краще. і в смислє підносити телефон до обличчя? ти ж дивишся на телефон очима, правильно? очі у тебе де? от вже і достатньо для того, щоб розблокувати. ну може голову трохи посунути, це максимум.

Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
і знову ж таки, вже писав, що, якщо у тебе на руці епл вотч, то з розблокуванням все набагато простіше. в більшості випадків ніякий фейс айді не потрібен, а телефон розблоковується, тому що фіксує, що годинник поруч.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 17:45
і знову ж таки, вже писав, що, якщо у тебе на руці епл вотч, то з розблокуванням все набагато простіше
ну начинается ,я должен спать в часах и с макбуком под подушкой))Короче нравится кушай.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 17:46ну начинается ,я должен спать в часах и с макбуком под подушкой))Короче нравится кушай.
ти читай повідомлення повністю, а не тільки ту частину, яку тобі легше почати пересмикувати)

Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
і так, я сплю з годинником, мені так комфортно, ще й фази та тривалість сну трекаються + будильник можна завести, який не розбудить дружину, тому що просто провібрує на зап'ясті.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 17:49
snapdragon999: 22.10.2024 17:46ну начинается ,я должен спать в часах и с макбуком под подушкой))Короче нравится кушай.
ти читай повідомлення повністю, а не тільки ту частину, яку тобі легше почати пересмикувати)
я смотрю под углом лежа ,угол может быть 140-160 градусов ,мне его поворачивать постоянно пришлось бы это бред. Как работает я уже почитал )
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 17:51я смотрю под углом лежа ,мне его поворачивать постоянно пришлось бы это бред.
ну от ти думаєш що люди прям дуже по різному дивляться на телефон лежачи. немає там ніяких несподіваних сценаріїв і все нормально працює, не вигадуй. якщо у тебе працює погано, то це питання до ріал мі.

Відправлено через 29 секунд:
snapdragon999: 22.10.2024 17:51угол может быть 140-160 градусов
ясно :lol:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 17:52
snapdragon999: 22.10.2024 17:51я смотрю под углом лежа ,мне его поворачивать постоянно пришлось бы это бред.
ну от ти думаєш що люди прям дуже по різному дивляться на телефон лежачи. немає там ніяких несподіваних сценаріїв і все нормально працює, не вигадуй. якщо у тебе працює погано, то це питання до ріал мі.

Відправлено через 29 секунд:
snapdragon999: 22.10.2024 17:51угол может быть 140-160 градусов
ясно :lol:
у меня не погано працює ,а нормально ,но при нормальном освещении ,потому что камерой распознается и можно юзать параллельно с датчиком пальца никто не запрещает .Я отключаю потому что телефон стоит на подставке и когда приходит уведомление ,я смотрю и єкран разблокируется постоянно ,кумарит .А так можно юзать днем отлично работает.
Ночью мне это не актуально,проще палец поднести в кружок.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif
Теж сплю с годинником, никаких проблем :dontknow:
Востаннє редагувалось 22.10.2024 18:02 користувачем Dark-seer, всього редагувалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Dark-seer: 22.10.2024 18:01 leif
Тед сплю с годинником, никаких проблем :dontknow:
у меня руки волосатые ,чешется постоянно .Не могу долго носить .
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
Так ти вдень корисиуєшся, а вночі вимикаєш? А потім вранці знову вмикаєш ? Зручно!
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 18:01 snapdragon999
Так ти вдень корисиуєшся, а вночі вимикаєш? А потім вранці знову вмикаєш ? Зручно!
я выключил вообще лицо ))Никто не запрещает чтоб оно работало параллельно ,хочешь юзай .Хватит рофлить .
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Мне кажется люди себе придумывают проблемы там где их нет, я сейчас почти каждый день говорю на 4 разных языках и ничего
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 18:03Никто не запрещает чтоб оно работало параллельно ,хочешь юзай
та ясно, що ніхто не забороняє, але ж якось криво вночі працює, якщо ти вимкнув. коротше "все життя користуєшся фейсанлоком" і все супер, але зараз не користуєшся, бо не зручно. я зрозумів.
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 17:56 ,я смотрю и єкран разблокируется постоянно
Та якщо не помилився то можна налаштувати щоб розблокування відбувалось після жесту, ти подивився і потім з махнув екран блокування
спойлер
Зображення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

анти__бот: 22.10.2024 18:13
snapdragon999: 22.10.2024 17:56 ,я смотрю и єкран разблокируется постоянно
Та якщо не помилився то можна налаштувати щоб розблокування відбувалось після жесту, ти подивився і потім з махнув екран блокування
спойлер
Зображення
Когда сообщение, уведомление приходит ты ж смотришь на телефон и оно сразу разблокирует)
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

snapdragon999
Я за те що воно розблокуєте, але екран блокування залишається на місці, по факту там тільки смайлик здається буде і напис

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Панове а мені цікаво що у кого на заставці
Ось моя
спойлер
Зображення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

анти__бот: 22.10.2024 18:21 snapdragon999
Я за те що воно розблокуєте, але екран блокування залишається на місці, по факту там тільки смайлик здається буде і напис

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Панове а мені цікаво що у кого на заставці
Ось моя
спойлер
Зображення
Тогда в других сценариях надо будет пальцем ещё дополнительно смахивать, лишнее телодвижение, а так пальчик приложил когда тебе надо и не паришся.
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

snapdragon999
Доречі я не користуюсь відбитком, в мене просто завжди є порізи і травми, так бувало раніше це задовбувало, перейшов на пароль і звик
Одже кому як зручно :beer:

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
snapdragon999
Давай показуй заставку :D
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

анти__бот: 22.10.2024 18:38 snapdragon999
Доречі я не користуюсь відбитком, в мене просто завжди є порізи і травми, так бувало раніше це задовбувало, перейшов на пароль і звик
Одже кому як зручно :beer:

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
snapdragon999
Давай показуй заставку :D
спойлер
Screenshot_2024-10-22-18-53-25-97.jpg
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Стандартная айфоновская, не знаю зачем мне там картинки какие-то :dontknow:
Відповісти