OpenAI випустила окремий застосунок ChatGPT для Windows

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Impulse101
Member

Повідомлення

S: 20.10.2024 21:37
Impulse101: 20.10.2024 20:56Ось прям дуже доставляють користувачі, які вважать що їх фото з шашликів і сімейні альбоми дуже потрібні АНБ та ЦРУ. Колись було хоббі шити телефони, і сидів на профільному форумі, тоді теж угорав крепко з чуваків, які видаляли гугл сервіси щоб американський товарищ майор не стежив. Захист персональних данних звісно це важливо, але коли дійсно є що захищати.
Всегда есть что защищать на то privacy и существует. Исчерпывающая информация дает власть над человеком. А доставляют и даже бесят как раз глупые, беспечные лопухи, которые считают что им нечего терять, нечего скрывать и прочие подобные утверждения. И из-за которых правительства, корпорации и прочие элиты внаглую садятся потом на голову.
Impulse101: 20.10.2024 20:56У більшості випадків же юзери просто самі собі роблять життя незручним.
Да уж конечно "мы всё делаем для вашего блага и лучше вас самих знаем что вам надо и что для вас лучше"(с).

Отправлено спустя 1 минуту 26 секунд:
Misanthrop: 20.10.2024 18:58Уже ж відомо, що то просто хроміум шняга, котра жере як не в себе і майже ніякої різниці з браузером :(
Самый лучший браузер, миллионы мух не могут ошибаться. :gigi:
Ну тогда шапка из фольги в помощь. А все твои персональные данные уже давно слил водафон, приватбанк и иже с ними. :)
freezers
Junior

Повідомлення

IronWithin: 20.10.2024 20:30
pelia: 20.10.2024 18:32

Не знаю що там у вас на 5600u лагає на сайті, коли вся обробка йде на стороні сервера. У мене на 2500u все прекрасно, мабуть зен1 краще підходить для браузингу чим зен3 :rotate:
я теж в шоці, люди дійсно думають що якщо данні будуть через uwp показувати, а не браузер, то буде працювати швидше... :facepalm: і теж не знаю що треба було зробити з 5600u щоб в ньому просто браузер глючив...
Браузер у мене працює без мінімальних лагів, окрім сторінки з чатом в чатіжпт на приблизно мільйон символів. Там чисто хтмліна тільки приблизно 10 мегабайт.
Звідси і починає думати по 30 секунд. При тому що будь що інше в браузері працює блискавично.

І як бачите, крім мене хтось в гілці теж писав таке.

Тому набийте чат на мільйон символів і перевірте на 2500u як воно буде :)
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IronWithin: 20.10.2024 20:30люди дійсно думають що якщо данні будуть через uwp показувати, а не браузер, то буде працювати швидше
Погано зробити можна і в браузері в без нього. Але в цілому дуже втомили pwa сайти замість реальних аплікух. Подивись, наприклад, на телеграм. Більша частина його успіху це якісно написані клієнти, які приємно працюють. Навіть на десктопі це C++ та Qt.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Impulse101: 20.10.2024 21:52 Ну тогда шапка из фольги в помощь. А все твои персональные данные уже давно слил водафон, приватбанк и иже с ними. :)
Можешь хоть гандон себе на голову нацепить если не понимаешь о чем речь но думаю уже не поможет. :gigi:
Sashr
Member

Повідомлення

dead_rat: 20.10.2024 20:34 pelia
IronWithin
Не тільки лиш усі розуміють на якій магії працює чат :beer:
Там сидять індуси які гуглять наші запити в чат і копіпастять нам відповіді.
Відповісти