Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

DEVES: 21.09.2024 19:28На писателей в интернетах уже давно не полагаюсь
Я тоже, но это известный ресурс, сильно любит хвалить геймерские наушники, а тут такое. Я обратил внимание именно по-этому, что даже они зачморили
DEVES: 21.09.2024 19:28а говорю о том, что сам слышу
Тут вопрос что ты слышишь :)
benderok007
Junior
Аватар користувача
Звідки: London, UK

Повідомлення

YumiSS: 11.09.2024 18:58 Усім привіт :rotate:
В навушниках - я, як свиня в апельсинах розбираюсь :gigi:

Кротенько: в мене були Logitech G Pro X провідні, але з ними сталася болячка (відпало одне вухо), ремонт ніби і не дуже дорогий або і самому можна замовити пару динаміків з алішки але я планую, принаймні поки що придбату якусь нову пару.

Спочатку хтів замовити Audeze Maxwell але тут якісь страшні речі говорять про них :weep:
Думаю тепер може замовити Logitech G Pro X 2 Lightspeed, адже звук в перших мене задовольняв за великим рахунком.
Раніше перед покупкою перших логітеч думав про dt 770 (читав про них) але якось забив і просто замовив маркетінгового убівцу :D

Панство, можливо ще якісь варіанти порадите? Бюджет до 500$, виключно для ігр\музички та виключно для користування за ПК вдома.
Послухати, на жаль, в магазині можливості на даний момент немає, тільки купити кота в мішку, тільки хардкор :super:
Та в будь-якому разі, певно щоб не обрав - отримую більше аніж в попередніх логітеч :dontknow:

Дякую :beer:
Audeze Maxwell явно не стоят своих денег, у меня есть и они, и 770прошки на 250Ом и звук мне нравится больше в дтшках, даже с хороших предусилком они стоят куда приятнее и что самое главное звучат, единственная проблема для меня - провода-макароны. В этом плане есть Kraken V3 Pro, которые тоже прекрасно звучат, я бы не сказал, что космические отличия с 770дт. Audeze сейчас пылятся в коробке на полке, к покупке не рекомендую. Если хотите качественную, современную, беспроводную радио гарнитуру, посмотрите в сторону G PRO X 2 или тот же Kraken V3 Pro.
Maksimus8192
Member

Повідомлення

Добрый день, нужна помощь в выборе наушников.

Есть в пк звуковая карта creative sound blaster ae 5. И есть наушники jbl quantum one. Так вот они сломались. Был доволен покупокой. Музыка как по мне звучала хорошо басы, ну одним словом было нормально, не очень конечно в играх. Когда играл с друзями они в наушах за пару копек слышали топот игроков лучшее чем я. Я сижу как в играх так и музыка с фильмами. Микрофон в наушах уже не нужен. На даный момент хочеться что то новенькое интересное ну желательно в том же деапозоне ценовом, если есть то с лучшеем качеством звука. Бо как я понимаю в jbl упор еще и в микрофон ишел, у них хороший микрофон был, зарание спасибо. И да смотрел в сторону Beyerdynamic. Но не знаю закрытый тип отрытый на пол отрытый, я не тестил по этому не знаю что будет лучшее. И еще эти омы 32 80 и.тд. тоже не очень разбераюсь, ну так минимально. Ну повторюсь есть звук карта.
Мне нужно к Музыке Играм Фильмам.
Я понимаю что лучшее поехать и послушать в живую, ну хотя бы наведити на что смотреть, на какие модели. И какой фирмы
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Maksimus8192: 07.10.2024 16:19ну хотя бы наведити на что смотреть, на какие модели. И какой фирмы
Sennheiser HD560, Beyerdynamics DT770, (наверное на 250Ом), слушать в одном месте сразу

Відправлено через 29 хвилин 6 секунд:
Они разные, вот что зайдёт, популярные, можно найти в одном месте
YumiSS
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
YumiSS: 11.09.2024 18:58 Усім привіт :rotate:
В навушниках - я, як свиня в апельсинах розбираюсь :gigi:

Кротенько: в мене були Logitech G Pro X провідні, але з ними сталася болячка (відпало одне вухо), ремонт ніби і не дуже дорогий або і самому можна замовити пару динаміків з алішки але я планую, принаймні поки що придбату якусь нову пару.

Спочатку хтів замовити Audeze Maxwell але тут якісь страшні речі говорять про них :weep:
Думаю тепер може замовити Logitech G Pro X 2 Lightspeed, адже звук в перших мене задовольняв за великим рахунком.
Раніше перед покупкою перших логітеч думав про dt 770 (читав про них) але якось забив і просто замовив маркетінгового убівцу :D

Панство, можливо ще якісь варіанти порадите? Бюджет до 500$, виключно для ігр\музички та виключно для користування за ПК вдома.
Послухати, на жаль, в магазині можливості на даний момент немає, тільки купити кота в мішку, тільки хардкор :super:
Та в будь-якому разі, певно щоб не обрав - отримую більше аніж в попередніх логітеч :dontknow:

Дякую :beer:
Такс, я хотів Audeze, зрештою їх і замовив.
Посадка - ну це індивідуально, вага - особисто мені важкими вони зовсім не здалися але знову ж таки - індивідуально.

Але брак чи дефект, можливо це специфіка магнітнопланарних вух, хоча продавець про це не зазначив. Офіційна підтримка теж не зауважила про "особливість" роботи, але отримав "стандартну" відписку про багато варіантів перевірки і т.д. (також варто зазначити, що вони писали ще 2 рази, після того, як не отримали відповідь. Отже, як мінімум вони зацікавлені в зборі фідбеку, це добре)

Трохи затягнув, соррі, отже це краплі :gigi:
Після 20-30 хвилин в обох вухах чув ледь чутні звуки ніби "крапель води", аналогічна проблема https://www.reddit.com/r/Audeze/comment ... right_ear/ (судячи з дати то можливо це нова проблема нової ревізії, адже старі "болячки" вони ніби пофіксили - це з слів продавца в Україні (що з новими партіями люди практично перестали жалітися на старі проблеми, можливо просто заспокоювали).
Щоб проблема зникла - потрібно зняти навушники на деякий час але через певний проміжок проблема повторюється.

1 пару я замінив практично через 14 днів, я спочатку мало ними користувався, якось не було нагоди, батарея за ці 2 тижні мабуть 10% лише впала :eek:
Думав, що можливо пройде але не пройшло - я вирішив дати шанс та замінити на нову пару, нову пару навіть повністю не розпаковував - дістав лишень навушники та донгл, прошивку не оновлював (першу пару оновив до актуальних версій і донглу і навушників, так оновити потрібно обидві)
2 пару я протестив годинку - проблема спостерігалася, хоча значно тихіше, аніж в першому екземплярі, повернув :weep:

Батарея вражає :spy: Це вау просто. На рахунок звуку то мене він не вразив, можливо я мало послухав, в мене немає якихось улюблених композицій в якості та правильних плеєрів, я невибагливий мабуть в цьому аспекті але жодних "ого" я не відчув, ну звук і звук, музика і музика, слухав через спотіфі,ютуб, ще якісь онлайн сервіси (так, причина швидше за все саме в цьому). Хоча мені здалося, що через блутуз айфон видав якесь цікавіше звучання. Але мене цікавив звук в іграх, нічого власне неймовірного я не почув, хоча можливо і не мав би :gigi:


Шош, тепер знову муки вибору. Вже схиляюся до простих logitech g pro x 2, ну нехай воно там бахає\булькає, мабуть я до цього звик і саме цього і шукаю :rotate:
Але ше зовсім чючють думаю про якесь вже провідне рішення, ну по проводу точно має бути ух і ах :idea:
Як мені трошки раніше радили HD560S - мабуть не самий оптимальний варіант, хоча є окрема кімната я просто ніколи не мав відкритих навушників, можливо дарма сумніваюсь та ще й ціна на них гарна зараз, якась акція - 7к грн всього
Також розглядаю DT 700 pro X або DT 770 Pro X LE, це вже більш звичне, закрите рішення.

А ще цап, для мене це звучить як космос якийсь :laugh:
ifi uno - я там бачив гейм мод, це підходить? :gigi:
також fiio k11 r2r на алішці за 6.5к можна взяти (я так розумію, r2r це дось дуже круте та дороге, але якщо брати саме цю найдешевшу модель r2r, то власне нічого особливого в ньому і немає, якто кажуть якість відповідає бюджету).

Використання ігри та на фоні ютуб\музичка інколи.

Можливо ще якісь зв'язки чи цапи порадите, був би дуже вдячний. Дякую :beer:
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumiSS: 12.10.2024 21:05я так розумію, r2r це дось дуже круте та дороге
Это помойная технология из середины прошлого века с огромным количеством гармонических искажений. Нет, учитывая, что в звучании почти всех инструментов полно гармоник, вам оно может даже показаться более насыщенным и детальным, но с тем, как оно должно звучать на самом деле, будет мало общего. Откопали этот труп в попытке постричь немамонтов, выдав другое звучание за лучшее. У этого FiiO SINAD всего 72 дБ. Ознакомьтесь с этим.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Yaroslav308: 12.10.2024 23:49Это помойная технология из середины прошлого века с огромным количеством гармонических искажений
Явно в теме не шарит. Новые Фиио разлетаются, как пирожки, народ в восторге. У меня офигенный Musician Pegasus. Народ переходит с него на более дорогие R2R от Musician, а цены там до $4K и люди там денег на ветер не бросают, берут, слушают, принимают решение, так что не надо вводить людей в заблуждение и рассказывать диванные байки.
YumiSS: 12.10.2024 21:05 fiio k11 r2r на алішці за 6.5к можна взяти
Норм, тільки щоб звичайний не підсунули. Ще Шиити, там тільки новий геймерський випустили

Навушники:
- Hifiman HE400SE
- Verum Audio

Це не замість Баєрів та Сенхів, то до купи

Відправлено через 17 хвилин 28 секунд:
Yaroslav308: 12.10.2024 23:49У этого FiiO SINAD всего 72 дБ. Ознакомьтесь с этим.
Пофиг, посмотреть можно чисто для справки и, как всегда, только слушать. Этот чувак косячит регулярно
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Будьте очень аккуратны с советами от Radio Bay. У этого человека слишком развитое воображение, и он регулярно "слышит" то, что хочет услышать.
Radio Bay: 13.10.2024 09:18так что не надо вводить людей в заблуждение и рассказывать диванные байки
А байки он любит. То в слепом тесте 10 раз из 10 отличил аудио CD от его копии, а это, на секундочку, цифровой формат. То у него разные USB-порты одного ПК звучат по-разному, как и USB-кабели меняют звучание.
Radio Bay: 13.10.2024 09:18Пофиг, посмотреть можно чисто для справки и, как всегда, только слушать. Этот чувак косячит регулярно
Если что, первая ссылка на сайт производителя, они тоже криво намеряли? Только они постеснялись указать SINAD и привели его в виде THD+N. Это одно и то же, легко конвертируется, но выглядит не так страшно.
Radio Bay: 13.10.2024 09:18У меня офигенный Musician Pegasus.
Поздравляю, он уже достаточно близко к средненьким дельта-сигма.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Yaroslav308: 13.10.2024 12:52Поздравляю, он уже достаточно близко к средненьким дельта-сигма
Поздравляю, специалист по встройкам высказал своё экспертное мнение и пошел дальше слушать графики :D
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

YumiSS: 12.10.2024 21:05розумію, r2r це дось дуже круте та дороге
Нормальный r2r в современных недорогих ЦАП ещё никто не смог нормально реализовать, вспомнили про него чисто ради маркетинга.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Podyrio: 13.10.2024 22:44Нормальный r2r в современных недорогих ЦАП ещё никто не смог нормально реализовать, вспомнили про него чисто ради маркетинга.
Играют только эти маркетинговые R2R классно, остальное уже не имеет значения :)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Вообще Fiio K11 - первый бюджетный R2R и то, что он успешен - это без базара
Первым на рынок выскочил Denafrips Enyo ($700), вторым Musician Pegasus ($900). Это как-то там одна контора, Пегас чётко заявил об альтернативе мультибиту, потом пошли модели дороже и они еще как востребованы. Цены можно на Era in Ear посмотреть. Это K11 вообще какая-то дивная шняга при своей цене, я посматриваю в ветку на Dastereo, на Headfi тоже заглядывал, очень интересно. Что интересно, там народ уже с приличными трактами, я отзывы под товарами и на Ридит не читаю, обзоры тоже так, чисто картинки посмотреть
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Yaroslav308: 13.10.2024 12:52
отличил аудио CD от его копии
реально такое утверждал? хайрес даже невозможно отличить от СД, независимо от качества аппаратуры, записи и слуха. я уже 10 лет предлагаю 100$ тому хто отличит, но для златоухих это пыль, они напрягаться за сотку не станут.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

SERGBILL: 15.10.2024 11:47 хайрес даже невозможно отличить от СД, независимо от качества аппаратуры, записи и слуха
Хайрес - это-ж оцифровка винила? Если так, то как можно не отличить?! CD по-любому будет заметно лучше.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

SERGBILL: 15.10.2024 11:47реально такое утверждал?
Да, вообще без проблем, штамповка и качество копий отличается, а самописанки и подавно, учите матчасть. Проблема в качестве считывания, в т.ч. в разной голубине, забыл, как эти метки называются, "питы" кажись
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Rucha: 15.10.2024 12:08
SERGBILL: 15.10.2024 11:47 хайрес даже невозможно отличить от СД, независимо от качества аппаратуры, записи и слуха
Хайрес - это-ж оцифровка винила? Если так, то как можно не отличить?! CD по-любому будет заметно лучше.
ні, ви переплутали тепле з м'яким. Hi-Res це аудіоформат з бітністю/дискретизацією вище ніж CD, тобто вище ніж 16/44.1

Відправлено через 1 хвилину 11 секунд:
Radio Bay: 15.10.2024 12:10
SERGBILL: 15.10.2024 11:47реально такое утверждал?
Да, вообще без проблем, штамповка и качество копий отличается, а самописанки и подавно, учите матчасть. Проблема в качестве считывания, в т.ч. в разной голубине, забыл, как эти метки называются, "питы" кажись
було б цікаво провести сліпий тест)

Відправлено через 4 хвилини 51 секунду:
упд: мінусую якщо що, не я, я нечасто мінусую взагалі)))
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

SERGBILL: 15.10.2024 12:51було б цікаво провести сліпий тест)
От я і робив, міняв ні я. Різниця може бути на рівні "є глибокий бас", "а де бас?", там дійсно не треба мати золоті вуха. Я взагалі такі теми нюансів не обговорюю, тільки очевидне
SERGBILL: 15.10.2024 12:51упд: мінусую якщо що, не я, я нечасто мінусую взагалі)))
Я так і зрозумів, ти спілкуєшся, а не серішь ) Я теж майже не мінусую, то якийсь зашквар повинен бути, або хамство
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

SERGBILL: 15.10.2024 12:51 Hi-Res це аудіоформат з бітністю/дискретизацією вище ніж CD, тобто вище ніж 16/44.1
А де його беруть, якщо не з оцифровок вінілу?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Rucha: 15.10.2024 13:08А де його беруть, якщо не з оцифровок вінілу?
Зі стрімінгів типа Spotify, Tidal мабуть, там на підписках є хайрези. DSD не знаю, треба буде поцікавитися
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Radio Bay: 15.10.2024 13:14 Зі стрімінгів типа Spotify, Tidal мабуть, там на підписках є хайрези. DSD не знаю, треба буде поцікавитися
Питання було стосовно первинного матеріалу. Куди його потім викладають - то вже питання десяте.
Відповісти