Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Krupik: 28.09.2024 22:40Маю таку
и? как вам звук? с каким усем слушаете?
KVM
Member

Повідомлення

Radio Bay: 28.09.2024 18:29
KVM: 28.09.2024 18:02Що можна розглянути до покупки з відносно достойного/нормально але не за всі гроші
Це $200, 500, 1000, 2000, 500? :D

IK Multimedia Micro Monitor, наприклад, якщо ще залишились гроші на аудіорозваги, то компактний цапік до них
Подивився ціни. Не думав що такі ціни)
Ок давайте тоді що порекомендуєте по мінімальному бюджету.
MSiAventador
Junior
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

KVM: 28.09.2024 18:02 Наслухався Lossless'а і зявилась ідейка розглянути акустику на заміну.
Зараз є Щось на подобі SVEN/Gembird BF21/BF31.

Що можна розглянути до покупки з відносно достойного/нормально але не за всі гроші, щоб продавалось на нашому ринку, не б/к?

З музики: джаз, ембіент, електроніка, класика в сучасній обробці. Іноді щось більш просте посове.
BВключатиму до ноутбука (інтегрована карта Realtek)
Edifier S1000MKII
https://hotline.ua/ua/av-akusticheskie- ... s1000mkii/
До ноутбука докупіть Hidizs S9 Pro Plus https://soundmag.ua/uk/cap-z-pidsilyuva ... eUQAvD_BwE і гарний аудіокабель https://hotline.ua/ua/av-audio--i-video ... 1point5mr/
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MSiAventador: 29.09.2024 14:26гарний аудіокабель
кабель можна сильно дешевший. ЦАП краще Fiio K11 R2R
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

der_meister: 29.09.2024 11:58и? как вам звук? с каким усем слушаете?
Наверное с NAD :)
KVM: 29.09.2024 13:38Подивився ціни. Не думав що такі ціни)
То ви ще ціни на снаряд 155мм не бачили :D
Вирішите бюжет, подивимось.
Hotspur: 29.09.2024 15:10кабель можна сильно дешевший. ЦАП краще Fiio K11 R2R
К ноуту может даже аудиаквестовский свисток на вторичке, зависит от удобства, с ноутом там бывает по всякому с этими ноутами. Шнурок, та хоть Могами, найду, бюджет не понятен
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 29.09.2024 21:01То ви ще ціни на снаряд 155мм не бачили
дорощає кожен рік куди там золоту :weep:

Відправлено через 8 хвилин 34 секунди:
Radio Bay: 29.09.2024 21:01К ноуту может даже аудиаквестовский свисток на вторичке
можна у китайців сонату за 50 баксів, вона краща
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 29.09.2024 22:16можна у китайців сонату за 50 баксів, вона краща
Може бути, нічого про нього не знаю, за Аудіоквест топлю виключно тому, що знаю, що вона таке. Ліпше більшості набортних буде навіть китайський нонєйм свисток, тим більш у ноутах. Якщо цене не Мак звісно, там можуть бути гойдалки
KVM
Member

Повідомлення

Потужність: 120Вт.
Потрібна така потужність якщо 30-40 Вт акустику ніколи не використовував більше ніж на половину?
Кімната приблизно 25 кв. м.
І ще питання чи потрібно вибирати по ще якихось зарактеристиках, в залежності від того як хочу розімстити (підлога чи стіл).
Ostin
Member

Повідомлення

KVM
Це ж 60 + 60, з яких кожні 60 - це сумарна потужність кожного динаміка. Це аж ніяк не колонки високої потужності і цілком мають підходити під стандартні потреби "озвучити ноутбук".
Але якщо стоїть питання ще зекономити - то це інше питання. Я відписався про потужність, і там її геть не забагато.

Цікаво, що з відгуків в темі оті мікромонітори від IK , які коштують суттєво дорожче, мають суттєво краще звучати за вказані Едіфаєри. І от це мені доволі дивно, бо традиційно прив'язуюсь до розміру акустики як гарантії кращого звуку. :shuffle:
Прогрес, очевидно :super:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 30.09.2024 14:27Цікаво, що з відгуків в темі оті мікромонітори від IK , які коштують суттєво дорожче, мають суттєво краще звучати за вказані Едіфаєри. І от це мені доволі дивно, бо традиційно прив'язуюсь до розміру акустики як гарантії кращого звуку.
залежить від якості виконання, у моніторів вона краще
MSiAventador
Junior
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Ostin: 30.09.2024 14:27 KVM

Але якщо стоїть питання ще зекономити - то це
Edifier R1280DBs Brown - https://hotline.ua/ua/av-akusticheskie- ... dbs-brown/
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

KVM: 30.09.2024 11:01Потрібна така потужність якщо 30-40 Вт акустику ніколи не використовував більше ніж на половину?
Кімната приблизно 25 кв. м.
Аудіо на повну потужність ніхто не слухає, тому 2х60Вт на 25 квадратів то не багато. В мене 2х120 на повнорозмірі, теж 25 квадратів. 4х25 (по 2 підсилювача в моніторі) + саб 300. Гучно не слухаю.
MSiAventador: 30.09.2024 16:41Edifier R1280DBs Brown
Підтримаю
maawal
Junior

Повідомлення

Подскажите, на какой параметр ориентироваться, чтобы найти бесшумные колонки, когда компьютер выключен? Чтобы не слышать фоновый шум
Ищу колонки 2.0 для компьютера.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

maawal: 11.10.2024 19:42Подскажите, на какой параметр ориентироваться, чтобы найти бесшумные колонки, когда компьютер выключен? Чтобы не слышать фоновый шум
Ищу колонки 2.0 для компьютера.
Искать не бракованные колонки :)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Накінець-то привіз додому Kali Audio mm-6.

Нічого не шарю в звуці і не маю ніяких девайсів, окрім власне цієї акустики.
Зараз є комп з звичайною материнкою B650 hdv з круглими отворами і кодеком alc897. Вдома знайшов якийсь старий дріт від колонок, він такого типу як кидали вище, 3.5mm - rca, жалюгідної якості, підключив ним. Пізніше приїде інша материнка з spdif. На акустиці позаду круглий порт підписаний як spdif, а квадратий підписаний optical in. То я буду підключати через отой квадратний optical in. Не знаю чому на материнці і на акустиці різні назви, але бог з тим.
спойлер
WhatsApp Image 2024-10-11 at 19.11.57_3fa8d3e91.JPG
Зараз вони підключені аналогово, то виходить що вони грають так як видає материнка? А коли підключу через spdif, то вони самі перетворюватимусь цифровий сигнал у звук і тоді буде інше звучання? Так буде краще?

Якщо голова вище від їхнього рівня, то звук зовсім змінюється. Я підставив книжки поки що щоб їх підняти трохи. З ними і двома 32" моніторами зовсім не лишилось місця на 2-метровому столі. Планую переставити стіл в іншу частину кімнати, а їх поставити на якесь підвищення по боках, а не на столі тримати.
спойлер
сетап featuring п'єц
WhatsApp Image 2024-10-11 at 19.10.37_aba28608.jpg
Дуже тихі, особливо нижній великий динамік? (не знаю як називається). Верхній легенько шипить але чути хіба як вухо прикласти. Це мені дуже подобається. Споживають 5-6 вт кожна при комфортній гучності.
На сайті писало, що XLR кабель для підключення двох йде тільки якщо брати пару. Я купував 2 окремо, тож взяв ще XLR кабель. Але виявилось що в коробці з кожною він все одно був, тепер маю 3 кабелі :D
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Piter Cantrope
купіть звуковуху, сонар д2 і вище, шось за 100баксів б у, воно буде грати зовсім по інакшому, фазік спереду супер можна близько до стінки ставити, те що чуєте що твітер має направленість приведе вас до халепи під назвою аудіофілія :lol:
а чому то підсилення не в 0 а в мінус викручене?
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Filabatya: 11.10.2024 22:18 а чому то підсилення не в 0 а в мінус викручене?
В інструкції пише при першому підключенні повністю викрутити в мінус, а тоді вже ставити 0.
Filabatya: 11.10.2024 22:18 купіть звуковуху, сонар д2 і вище, шось за 100баксів б у, воно буде грати зовсім по інакшому
А мені треба якась звукова карта якщо я буду підключати цифровим кабелем? В мене нема PCI слотів вільних під ще одну карту розширення.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Piter Cantrope: 11.10.2024 22:00А коли підключу через spdif, то вони самі перетворюватимусь цифровий сигнал у звук і тоді буде інше звучання? Так буде краще?
Не факт, але скоріш за усе так, та треба щось нормальне їм купувати на подачу, завнішнє
Piter Cantrope: 11.10.2024 22:00Планую переставити стіл в іншу частину кімнати, а їх поставити на якесь підвищення по боках, а не на столі тримати.
Можна так: IsoAcoustics ISO-130, там є нахил
Ширше розносити їх не раджу, буде розірвана стереобаза, не буде суцільного пространства. Найліпше розташування колонок/слухач - рівносторонній трикутнук
Filabatya: 11.10.2024 22:18те що чуєте що твітер має направленість приведе вас до халепи під назвою аудіофілія
Тобто люба людина не з вадами слуху - потенційний аудіофіл :gigi:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

зовнішню звукову, може шмітік з сша і відгук напишете)
а в ній буде пісилювач для вух, а тут хайфаймени ізодинаміки по знижці на амазоні)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Filabatya: 11.10.2024 23:00може шмітік з сша і відгук напишете
Якщо з США, то Schiit, до Hifiman норм, там на сайті комбінації на різні гроші
Відповісти