Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

Devijack
дві клавіші E R поруч
удари по ній дійсно допомгають :lol:
там просто такке все дрібне, що неможливо прослідити як воно розведено
є можливість прогріти феном
просто чому відбувається саме дублювання, ніби зажата клавіша, може у нього з мозгами проблеми а не фізичні
або ж якщо перестає працювати випромінювач IR то приймач не фіксує сигнал, як при натисканні клавіші, і він думає що клавіша нажата.
зробив резет через програму виробника, але наврядчи це допоможе
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

нууу під лупою можно роздивитись цілістність плати і пайки, похитати потиснути, десь вилізе.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

імхо, щоб там не було, ремонт, включно з різними пересилками вийде як третина або навіть половина нової клавіатури. а після ремонту воно не факт, що знову не зламається. тому я б забив таке ремонтувати і пішов би обирати нову клавіатуру, але знаючи мурзіка, це все розтягнеться на доооооооооовго.

запасаюсь поп-корном :popcorn:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Та шо там знову ломатись, якщо десь луснула пайка, напаяв нову і кінець проблемі. Я от наприклад звикаю до речей, вони мені з часом подобаються більше ніж нові, нехай навіть такі самі. Особливо якщо річ безпроблемно слугувала декілька років то її хочеться зберегти. От реально, якщо не буде нагальної потреби бо старий девайс чогось не вміє що є у нових, то буду с задоволенням користуватись далі.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack
Якщо плата такої якості, що вже почала лускатись, то цілком імовірно, що на ній з'являться нові локальні проблеми.

Звісно, може і ні, але з мого досвіду, скоріше, що так і особисто я б не ризикував. Але хазяїн барін.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

leif
тобто є плати що застраховані від механічних пощкоджень?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack
Ні, але пцб існують різної якості, і в одних і тих самих сценаріях використання безпроблемно служать різний час. Навіть якщо на клавіатуру не стрибає 8кг кіт з шафи і не роняють молоток раз на тиждень.

До речі, про плати. я тут замовив собі TKL плату з CEM-3 матеріалу. Спробувати, бо ніколи таких не мав. У цих плат більший флекс і звучать вони яскравіше, більше high pitch ніж FR-4. Підійде мені на tkl geon'и.

Відправлено через 2 хвилини 31 секунду:
І взагалі щось підзабив на свій клавіатурний блог в цій гілці. Треба буде наверстати, бо є про що написати. А ще ж "тайпінги" Мелофону обіцяв записати і досі не виконав обіцянку. Непорядок :nunu:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

murzik

Если это оптика то возможно проблема и программная, у Хатор у первых ревизий их оптики тоже по началу были проблемы с даблкликом или даже несрабатыванием, но они вроде тогда решили это новой прошивкой, но вполне возможно тут и механическая проблема, если клава уже не на гарантии то разобрать и посмотреть на плату, глянуть нет ли там никаких посторонних предметов особенно в районе оптопары, типа волосы или ещё что-то , ну и конечно глянуть нет ли трещин и всё ли в порядке с пайкой.

Отправлено спустя 1 минуту 38 секунд:
leif: 06.10.2024 22:24А ще ж "тайпінги" Мелофону обіцяв записати і досі не виконав обіцянку. Непорядок
:yes:
murzik
Member

Повідомлення

leif
мені потрібно з блоком керування мультимедіа. а таких варіантів не багато.

Відправлено через 1 хвилину 8 секунд:
https://www.amazon.com/EVGA-Keyboard-Ho ... 205&sr=8-1
40 доларів. Берем? :lol:
судячи по картинкам внизу, там зовсім інший принцип, не такий як у Z20
тількки там свічі SILVER, а я читав, що найкраще то ЧЕРІ

це мембранка? тю https://www.amazon.com/SteelSeries-Apex ... r=8-8&th=1
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
ти не туди дивишся. бери з алі якусь 75% з категорії топ за свої гроші, з крутилкою гучності, он нещодавно тут йшла мова про Aula F75, от її і бери. цілком собі найс, судячи з відгуків та оглядів. вона, якщо я не помиляюсь, підтримує віа. перепризначиш собі кілька клавіш на керування мультимедіа (шо там тобі потрібно з цього керування взагалі? 4 клавіші вистачить) і все, буде хоч більш-менш норм бюджетна дошка.

Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
murzik: 07.10.2024 19:40найкраще то ЧЕРІ
ну як тобі сказати. так, взагалі то чері це топові світчі, особливо в останній ревізії, коли вони поправили деякі косяки. але, щоб чері став гарним світчем в нього треба добряче вкластись. як мінімум заміна пружин, змащення та філми. дуже бажано брейк-ін. от тоді чері просто казка і їх встановлюють в ендгейм білди. чисто в стоці будь-який HMX удєлає чері як тузік грєлку.

Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
взагалі, 2 all: якщо обираєте бюджетний світч зараз, то думати довго не потрібно, беріть HMX. найкращі бюджетні світчі, з таким рівнем заводського змащення, який не завжди зустрінеш на світчах вдвічі дорожче.

Відправлено через 53 секунди:
світчі які непогано звучать та ще й можна використовувати за принципом "взула і забула" за такі гроші це просто подарунок.

Відправлено через 8 хвилин 52 секунди:
але щоб ви не купували, ніколи в житті не замовляйте світчі зі штатів прямою доставкою, тобто укрпоштою. тільки НП або міст. у мене 9 сетів світчів двома посилками їдуть з кінця серпня :lol: сподіваюсь, що хоч взагалі їх отримаю :weep:

це я вперше в житті вирішив ризикнути і побачивши, що в магазині є опція прямої доставки в Україну, думаю "ееех била нє била, дайом шанс укрпошті", ще й економія на десятку баксів. ВЕЛИКА ПОМИЛКА. ніяких шансів укрпошті :learn:
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif: 07.10.2024 22:28 murzik
ти не туди дивишся. бери з алі якусь 75% з категорії топ за свої гроші, з крутилкою гучності, он нещодавно тут йшла мова про Aula F75, от її і бери. цілком собі найс, судячи з відгуків та оглядів. вона, якщо я не помиляюсь, підтримує віа. перепризначиш собі кілька клавіш на керування мультимедіа (шо там тобі потрібно з цього керування взагалі? 4 клавіші вистачить) і все, буде хоч більш-менш норм бюджетна дошка.
не вміє вона qmk/via. ніякої інфи про таке не знайшов. Взагалі з підтримкою qmk/via більш меньш тільки наче у keychron, akko і то, не на всіх моделях.

Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
murzik: 07.10.2024 19:40 leif
мені потрібно з блоком керування мультимедіа. а таких варіантів не багато.
macropad з підтримкою qmk/via окремо до будь якої клавіатури?
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

murzik: 07.10.2024 19:40а я читав, що найкраще то ЧЕРІ
Это уже давным давно не так т.к. их обошли уже куча китайских брендов делающих более качественные свитчи которые уже с завода в полном порядке и не имеют те множество минусов которые имеют черри, при чем они могут быть как и долговечный так и более приятней в тайпинге бо имеют как меньшие допуски, более качественную обработку деталей так и более качественные материалы на выбор - виды пластика, все три основные детали свитча могут быть сделаны из разных видов пластика или наоборот из одного/двух который/е больше остальных нравится, но это уже для тех кто в теме и многие перепробовал, так же у одного и того же производителя могут быть как бюджетные так и более дорогие варианты свитчей так что сам только бренд и его известность не обязательно означает что он делает все свитчи одинакового качества.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

artko: 08.10.2024 08:36не вміє вона qmk/via. ніякої інфи про таке не знайшов.
дійсно, підтримки немає. перепрошую, мене збив з пантелику якийсь пост на редіті про сабж.

мурзік, охрана отмєна. шукай клаву з підтримкою віа, якщо хочеш безпроблемно ремапити клавіші під мультимедію. а які саме клавіші тобі потрібні? може крутилки гучності вистачить? чи ти і без виділеної плей/пауза не обійдешся?

Відправлено через 12 хвилин 55 секунд:
Melofon: 08.10.2024 12:19Это уже давным давно не так т.к. их обошли уже куча китайских брендов делающих более качественные свитчи
от тільки в дорогих клавіатурах поголовно стоять саме чері блеки або ніксі :D

мені завтра має приїхати ще одна клавіатура, яку я купив вживану за 900$ (це без світчів, стабів, кейкапів тощо. лише бербоун з 4 плейтами і додатковою pcb).

вгадай з одного разу з якими світчами вона буде зібрана одразу? так-так, саме чері ніксі на сем3 пцб. і якщо зайти на той же мехмаркет і подивитись що там люди продають і в яких білдах, одразу помітиш, що абсолютна більшість преміальних дошок, які продаються в зборі, буде на світчах чері.

хоча я не скажу, що особисто для мене чері це прям єдиний можливий світч. скажімо, на геоні ф2 у мене зараз буде солдер плата з халф плейтом і запаяними кастомними світчами pang hu. і також я можу назвати чимало інших цікавих світчів, які мені дуже подобаються, чого вартує лише заку чи емогого. але наразі заявляти, що хтось перевершив чері за популярністю в топових білдах поки рано. статистика свідчить про зворотнє.

тому маємо отаку цікаву ситуацію. в стоці чері далеко не найкращий світч за свої гроші, втім, він в стоці і коштує недорого. але, трохи інвестувавши додатково, отримуємо ультимативний світч для клавіатурного хай енду.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif: 08.10.2024 17:08
artko: 08.10.2024 08:36не вміє вона qmk/via. ніякої інфи про таке не знайшов.
дійсно, підтримки немає. перепрошую, мене збив з пантелику якийсь пост на редіті про сабж.

мурзік, охрана отмєна. шукай клаву з підтримкою віа, якщо хочеш безпроблемно ремапити клавіші під мультимедію. а які саме клавіші тобі потрібні? може крутилки гучності вистачить? чи ти і без виділеної плей/пауза не обійдешся?
я зараз на своїй attack shark k86 відремапив мультімедію як мені зручно (штатні місця такі собі), софт дозволяє доволі непогано ремапити. не via, але що є. дошка класу приблизно як aula f75, тільки розкладка більш класична. потискав, теперь може ще monsgeek m3 взяти подивитись.. на жаль тільки немає регулювання нахилу корпусу, хоча наче і так не дуже регулюю
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

цікава клавіатура. тільки чомусь її нема на офіційному сайті :)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kosdnepr: 08.10.2024 17:22Периферію Evga не розглядайте, низької якості.
мене взагалі здивувало, як людина пише, що у нього вже тривалий час глючить клавіатура евга, але коли дійшло до варіантів для заміни, розглядає для покупки знову евга :laugh:

Відправлено через 55 секунд:
artko: 08.10.2024 17:46нема на офіційному сайті
https://www.keychron.com/products/keych ... l-keyboard ?
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

написано - RED backlight, RGB модификації як на амазоні - не вказано.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

artko
Та то вже незначні деталі. Вирішили дизайнера зайвий раз не смикати таском намалювати додатковий слайд, а девелопера — додати відповідні поля на сторінці продукту :gigi: це вона, просто з різними варіантами підсвітки.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif
"меня терзают смутніе сомнения." (с)

кейхрон на сайті всі модіфікації завжди писав. або це якась ексклюзівна версія для амазону, або щось не те (на алі теж є тільки з red backlight). ну таке.
спойлер
https://compx.ua/ru/klaviatura-mehanich ... j-2402471/
у нас майже в ту сам у ціну, як на амазоні. особливо якщо порахувати доставку
Відповісти