Noctua випустила NF-A14x25 G2 — 140-мм вентилятор нового покоління

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити Noctua випустила NF-A14x25 G2 — 140-мм вентилятор нового покоління

Зазори мінімальні. Скажу так міняв я в блоці живлення, заводську вертушку на Noctua NF-A9x14 PWM (NF-A9x14 PWM) бо штатна шуміла і мене це дратувало, так до чого це я яке було здивування коли ноктуа мала характерний чирк ших ших звук, а це була завусенція, на лопасті зрізав її і все тишина. Буває і таке а тут ще мінімум місця між корпосом і лопастями. Шоб не сиало багато таких випадків як у мене. :rotate:
Вкладення
Screenshot_2024-09-28-19-40-51-125_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2024-09-28-21-29-22-211_com.miui.gallery.jpg
+Felix+
Member
Аватар користувача
Звідки: TheМля

Повідомлення

Коли набір вертушок в корпусі коштують дорожче самого корпусу, причому можливо навіть з БЖ разом :eek:
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

"Sx2-PP" интересная тема. Не слышал о таком. Кто-то еще выпускает подобные наборы?
unique-neon
Member

Повідомлення

Що ж, можливо phantex зробить конкурента і для 140мм, без 10 років досліджень.
vmsolver
Member

Повідомлення

40 евро за вентилятор? Где тут смайлик с дёргающимся глазиком..
Ох, Ноктуа, Ноктуа, какой же ты пример подаёшь Нвидиа. Асус с материнками тоже не отстаёт, да и остальные тоже. С экономикой что-то не то или надо монополию вспоминать? Впрочем, есть ещё глобальные заговоры :)

А если серьёзно, хорошо когда на рынке есть очень качественные товары, наверняка это премиум продукты с соответствующей ЦА. Возможно позже, для охвата большей ЦА, они выпустят Redux версии. Пока выглядят дороговато, но без тестов делать окончательные выводы преждевременно.

з.ы. За 40 евро, а с НДС это будет 40*1,2*46 = 2208 грн за вентилятор, и это без наценки магазина, так вот за такие деньги такое можно производить в Украине.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Найдорожчі вентилятори на ринку.
NF-A14x25r G2 PWM - їх аналоги з іншим корпусом, вже три місяці як продаються, і себе дивовижно не кращим чином показали в тестах.
Фото не прикріплюються.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 30.09.2024 14:35 Найдорожчі вентилятори на ринку.
NF-A14x25r G2 PWM - їх аналоги з іншим корпусом, вже три місяці як продаються, і себе дивовижно не кращим чином показали в тестах.
Фото не прикріплюються.
Ніякі не аналоги, там зовсім інша форма рамки і розмір лопастей.
Це як сказати що 120мм версія аналог 140мм версії 🙃
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

nazar-pc: 30.09.2024 14:45
Kashtan: 30.09.2024 14:35 Найдорожчі вентилятори на ринку.
NF-A14x25r G2 PWM - їх аналоги з іншим корпусом, вже три місяці як продаються, і себе дивовижно не кращим чином показали в тестах.
Фото не прикріплюються.
Ніякі не аналоги, там зовсім інша форма рамки і розмір лопастей.
Це як сказати що 120мм версія аналог 140мм версії 🙃
Я ж написав - корпус (ви назвали рамка), а стосовно розміру лопастей - візуально вони абсолютно тотожні.
NF-A14x25 G2 PWM
NF-A14x25r G2 PWM
Ще раз пересвідчіться самі в цьому.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1800 гривен за вентилятор когда можно взять арктик за 200 грн :lol:
после такого посты про жадного куртку кажуться смешным детским лепетом :laugh:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ноктуа это полный эмейзинг, Apple в мире вентиляторов)))
Го минусовать :laugh:
miroslav_mm
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv-City

Повідомлення

З цією новою формою лопастей, Ноктуа тепер виглядає як і всі інші. Одлскульний дизайн мені більше до вподоби.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

n+gibat[]r: 30.09.2024 15:31 Ноктуа это полный эмейзинг, Apple в мире вентиляторов)))
Го минусовать :laugh:
Не покупал ни разу Apple, но в моём PC всё охлаждение (кроме БП и видеокарты) от Noctua. Цены конские, но когда осадок от цены покидает, а оно работает через 6 лет как в первый день покупки, то проникаешься уважением :super: Правда 2 из 3 корпусных я покупал Б/У в бережливого владельца/ В чеке от разетки указан 2014г. (NF-S12B) Так что моё почтение :beer:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc: 30.09.2024 14:45
Kashtan: 30.09.2024 14:35 Найдорожчі вентилятори на ринку.
NF-A14x25r G2 PWM - їх аналоги з іншим корпусом, вже три місяці як продаються, і себе дивовижно не кращим чином показали в тестах.
Фото не прикріплюються.
Ніякі не аналоги, там зовсім інша форма рамки і розмір лопастей.
Це як сказати що 120мм версія аналог 140мм версії 🙃
Там ідентична форма лопасті. Єдина відмінність - це старий G2 має кріплення для 120мм, а цей новий для 140мм.
спойлер
Зображення
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

А якби були з падсвєтачкай, а краще ще й з екранчікам, то і про ціну ніхто б не згадував :gigi:
(це був сарказм, хто не зрозумів)
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

И что они предлагают за эти деньги?
Чуть лучше дует, но 30мм лучше.
Чуть тише работает, но до 1000 оборотов?
А зачем?
miroslav_mm
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv-City

Повідомлення

Доречі лайфхак для тих хто трохи товаришує з електронікою/паяльніком.

В стареньких моделях Ноктуа 3-х пінових без PWM, всередині встановлено лише один активний елемент, управляючий датчик хола. По даташиту його максимальна напруга 21В.
Хто хоче збільшити повітряний поток в двічі, а може і в тричі, (буде трішки шумніше) але дує так що шапка злітає. :lol:

Берете маленький модуль перетворювача DC-DC MT3608 чіпляєте на вход 12В від БП, на виході крутіть до 18В (в залежності кому скільки обертів) і чіпляйте до червоного і чорного проводу. Готово!

Для більше продвинутих юзерів, в MT3608 є управляючий пін EN підключивши до нього управляючий провід PWM, можна отримати повноцінний PWM вентилятор зі старого 3-х пінового з безпечною напругою до 20В та скаженим CFM.

П.С. Обежно, може засосать кота в сістений блок. :laugh:
radeon5870
Member
Аватар користувача

Повідомлення

"Noctua випустила ..."
Звідки вона його випустила? З клітки?
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

radeon5870: 30.09.2024 17:22 "Noctua випустила ..."
Звідки вона його випустила? З клітки?
Випускайте Кракена! (с) :D
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 30.09.2024 15:43 Не покупал ни разу Apple, но в моём PC всё охлаждение (кроме БП и видеокарты) от Noctua. Цены конские, но когда осадок от цены покидает, а оно работает через 6 лет как в первый день покупки, то проникаешься уважением :super: Правда 2 из 3 корпусных я покупал Б/У в бережливого владельца/ В чеке от разетки указан 2014г. (NF-S12B) Так что моё почтение :beer:
В мене з міксу нових та вживаних Redux з 15шт за 6 років один почав диринчати трохи, то мені його поміняли на новий. Не знаю чи це той що я новим брав, чи один з тих що кілька років в когось прокрутилися до мене.
А так крутять практично безшумно на 600 об/хв як і 6 років тому, думаю ще стільки пропрацюють.
Чекаю БЖ від Seasonic який в колаборації з Noctua анонсували цього року.
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

miroslav_mm: 30.09.2024 16:11можна отримати повноцінний PWM вентилятор зі старого 3-х пінового
Трьохпіновий і так повноцінний. Чому вони не розпаюють мосфет для керування на платі, це загадка. Але вже є як є.
Відповісти