Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

fantomrulezz: 16.09.2024 11:50Фу, русня в своєму репертуарі :puke:
Так споганити чудовий всесвіт та непогану першу частину.
Причому русняві блогери масово її чи не грою року називають, хоча цим там і не пахне :lol:
Ваха тягнула ідеї звідусюди, і в комуняк з нацистами також.

Вас взагалі не бентежить інститут комісарів, загони з зеків та інші запозичення в офіційному лорі з бородатих часів?

Відправлено через 3 хвилини 58 секунд:
Геральт: 17.09.2024 13:36 fantomrulezz: ↑ 17 вересня 2024 12:38
Визнання того, що ти купляєш краденен - для мене цього достатньо, щоб вважати тебе крадієм.

fantomrulezz: ↑ 15 вересня 2024 15:26
Але ну дуже хотілось спробувати, бо не так часто виходить велика гра по Вархаммеру, тому скачав народну версію.

:popcorn:
Тут складно сперечатися з вашим опонентом.
Від торентів рідко страждає навіть видавець гри, а від схематозу з відвертим криміналом - звичайні люди.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

waryag: 22.09.2024 13:57Ваха тягнула ідеї звідусюди, і в комуняк з нацистами також.

Вас взагалі не бентежить інститут комісарів, загони з зеків та інші запозичення в офіційному лорі з бородатих часів?
Імперіум у Вахі - це збірна солянка ідей з купи різних автократій, від теократичних до нацистських і комуністичних.
Так, звісно, там є аналогії в тому числі з совком.

Але от саме використання конкретних моделей реально існуючої радянської техніки - це ніякого відношення до вахи не має, це ініціатива саме руснявих розробників.
Використання і героїзація саме радянської техніки в вигаданому всесвіті саме російським розробником під час агресивної і геноцидної війни, яку їх держава веде - ну ніяк інакше ніж підтримкої цієї війни це назвати важко.
Таке саме як "герані" в атомік харт.
Рашистьскі пабліки від цього окропом пісяють.
спойлер
Зображення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

fantomrulezz: 22.09.2024 15:23Але от саме використання конкретних моделей реально існуючої радянської техніки - це ніякого відношення до вахи не має, це ініціатива саме руснявих розробників.
Лор вахи допускає багато чого (а на локальному рівні - буквально все, що завгодно). Якщо одні полки ІГ можуть використовувати середньовічні металеві лати і холодняк, чому б іншим не юзати інші релікти, ту ж польову кухню?

А що ватні довбойоби будуть подавати це як перемогу - так в них робота.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

waryag: 22.09.2024 13:57 Від торентів рідко страждає навіть видавець гри, а від схематозу з відвертим криміналом - звичайні люди.
Так і запишемо. Безкоштовний торент - ок, "платна" офлайн активація - схематоз і кримінал.
Ну, гаразд. GoW_R був без денуви, "дуже хотілось спробувати". Звичайні люди не постраждали. B-)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Геральт: 22.09.2024 17:40 Так і запишемо. Безкоштовний торент - ок, "платна" офлайн активація - схематоз і кримінал.
Саме так. Права при торенті, звичайно, порушуються, але відвертого зв'язку з криміналом немає.
А в нашій ситуації я краще допоможу черговому збору, мільярдні корпорації якось переб'ються.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

waryag: 22.09.2024 18:47 Саме так. Права при торенті, звичайно, порушуються, але відвертого зв'язку з криміналом немає.
А в нашій ситуації я краще допоможу черговому збору, мільярдні корпорації якось переб'ються.
А можна детальніше, про "відвертий зв'язок з криміналом".
Ну, як ви це собі уявляєте. Бо, очевидно, прямих доказів, як і у fantomrulezz, нема.

"Продавець" краде у "постраждалого" стім-ак, після чого, здає цей стім-ак в "оренду" на Olx. Так, чи якась інакша схема? Бо справді, не зрозуміло.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Геральт: 22.09.2024 18:52А можна детальніше, про "відвертий зв'язок з криміналом".
Ну, як ви це собі уявляєте. Бо, очевидно, прямих доказів, як і у fantomrulezz, нема.

"Продавець" краде у "постраждалого" стім-ак, після чого, здає цей стім-ак в "оренду" на Olx. Так, чи якась інакша схема? Бо справді, не зрозуміло.
Покупка ключів з вкраденої карти і перепродаж через сайти-посередники (або використання для офлайн-активації).
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

waryag: 22.09.2024 18:59 Покупка ключів з вкраденої карти і перепродаж через сайти-посередники.
Тобто чувак вкрав банкіську карту, створив стім-ак під гру Wukong, купив ключ/гру на цей ак, кинув оголошення на OLX і раз на кілька днів по 50грн виводить з цього ака? Ви, бляха-муха, серйозно? :insane:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Геральт: 22.09.2024 19:05Тобто чувак вкрав банкіську карту, створив стім-ак під гру Wukong, купив ключ/гру на цей ак, кинув оголошення на OLX і раз на кілька днів по 50грн виводить з цього ака? Ви, бляха-муха, серйозно? :insane:
Трошки складніше. Немає потреби робити все одній людині, продажів/активацій значно більше.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

waryag: 22.09.2024 19:36 Трошки складніше. Немає потреби робити все одній людині, продажів/активацій значно більше.
Та хоч 100 людей "в схемі".
Отой останній раз, коли брав Wukong, то трохи начудив з драйвером і думав, що активація злетить і доведеться зв'язуватись з продавцем. Але при повторному логіні (з вкл. інетом) дані підійшли (через кілька днів після перщої активації). З чого роблю висновок, що після мене за ті дні ніхто не активовував. Інакше стім кричав би що хоче новий пін з пошти (інша ІР після останнього входу). Ітого, травите якісь байки. Є простіші/швидші способи вивести гроші з карти, ніж цикати по 50грн раз в кілька днів через передачу стім (егс) аку.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

А що Рокстар я так зрозумів не реєструє гравців з України?
Тут дійшли руки до рдр2, почав реєструватись, а фіг там, почав гуглити, а виявляється нашу країну забанили :)
Просто чудесно.
Реєструватись від імені іншого регіону не маю бажання.
Ще як на зло я цю гру купив давненько вже, стім фіг поверне кошти якщо пройшло 14 днів з покупки, навіть якщо не грав.
Я то оформив повернення, але думаю марно.
За такі приколи від Рокстар, як на мене їх ігри треба тільки піратити, мало того що щоб запустити гру мені потрібен лівий лаунчер, так ще і наша країна виявляється не така.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Плеим в фф16 уже 16й ч полет нормальний, типикал JRPG но красивий. С фпс фср3.0 видает до 150-200+ стабильно, правда нужно подрубить в дровах сейклинг от гпу чуток качество подятнет+изи фср гена на 30фпс в роликах лог проскакивают задвоение но с синхронизацией в игре проблем тогда нету но импут лаг не визовет если у вас монитор +144гц с фрисинком :beer:
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mult: 22.09.2024 20:30 А що Рокстар я так зрозумів не реєструє гравців з України?
Тут дійшли руки до рдр2, почав реєструватись, а фіг там, почав гуглити, а виявляється нашу країну забанили :)
Просто чудесно.
Реєструватись від імені іншого регіону не маю бажання.
Ще як на зло я цю гру купив давненько вже, стім фіг поверне кошти якщо пройшло 14 днів з покупки, навіть якщо не грав.
Я то оформив повернення, але думаю марно.
За такі приколи від Рокстар, як на мене їх ігри треба тільки піратити, мало того що щоб запустити гру мені потрібен лівий лаунчер, так ще і наша країна виявляється не така.
Піратка рдр2 криво працює, весь час вилітає. Прийдеться переступити через гордість і реєструватись від імені іншого регіону, гра того коштує. А на всі ці геополітичні обмеження краще забити, світ дурний.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 22.09.2024 20:50
mult: 22.09.2024 20:30 А що Рокстар я так зрозумів не реєструє гравців з України?
Тут дійшли руки до рдр2, почав реєструватись, а фіг там, почав гуглити, а виявляється нашу країну забанили :)
Просто чудесно.
Реєструватись від імені іншого регіону не маю бажання.
Ще як на зло я цю гру купив давненько вже, стім фіг поверне кошти якщо пройшло 14 днів з покупки, навіть якщо не грав.
Я то оформив повернення, але думаю марно.
За такі приколи від Рокстар, як на мене їх ігри треба тільки піратити, мало того що щоб запустити гру мені потрібен лівий лаунчер, так ще і наша країна виявляється не така.
Піратка рдр2 криво працює, весь час вилітає. Прийдеться переступити через гордість і реєструватись від імені іншого регіону, гра того коштує. А на всі ці геополітичні обмеження краще забити, світ дурний.
300грн на распродаже в Стиме :rotate:
exception
Junior

Повідомлення

Привет народ :) Ведьмак 3 (старая версия) пойдет на таком ноуте: i5 7200u , gtx 950m , 16 ram , ssd . ?
Интернет паршивый, не хочу зря качать
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

exception: 22.09.2024 22:04 Привет народ :) Ведьмак 3 (старая версия) пойдет на таком ноуте: i5 7200u , gtx 950m , 16 ram , ssd . ?
Интернет паршивый, не хочу зря качать
Я играл на встройке Intel® Iris® Xe Graphics, на ноуте, играть было можно. на вашей карте я думаю что нет.
Извиняюсь, в старую не играл.
exception
Junior

Повідомлення

jumanji: 22.09.2024 22:46
exception: 22.09.2024 22:04 Привет народ :) Ведьмак 3 (старая версия) пойдет на таком ноуте: i5 7200u , gtx 950m , 16 ram , ssd . ?
Интернет паршивый, не хочу зря качать
Я играл на встройке Intel® Iris® Xe Graphics, на ноуте, играть было можно. на вашей карте я думаю что нет.
Извиняюсь, в старую не играл.
Мда , печально однако :(
Igor_1974
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

exception: 22.09.2024 22:04 Привет народ :) Ведьмак 3 (старая версия) пойдет на таком ноуте: i5 7200u , gtx 950m , 16 ram , ssd . ?
Интернет паршивый, не хочу зря качать
Я колись грав на 1050Ті, все йшло Ок. Крім того, в стімі пише
спойлер
МІНІМАЛЬНІ:
ОС *: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1)
Процесор: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD A10-5800K APU (3.8GHz)
Оперативна пам’ять: 6 GB ОП
Відеокарта: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
DirectX: версії 11
Місце на диску: 50 GB доступного місця
тому впевнений що піде.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

exception: 22.09.2024 22:04 Привет народ :) Ведьмак 3 (старая версия) пойдет на таком ноуте: i5 7200u , gtx 950m , 16 ram , ssd . ?
Интернет паршивый, не хочу зря качать
Играл в ведьмака на релизе на 650печ в 1366х768 all low, 35фпс с посадками до 25 в Новиграде :-P
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

exception: 22.09.2024 23:17
jumanji: 22.09.2024 22:46

Я играл на встройке Intel® Iris® Xe Graphics, на ноуте, играть было можно. на вашей карте я думаю что нет.
Извиняюсь, в старую не играл.
Мда , печально однако :(

Я вам советую geforce now подписку за 10 долл в мес, если есть нормальный интернет 100 мегабит, вы сможете поиграть. Это лучший вариант. Хотя я опять шляпу написал у вас паршивый интернет . Сам не знаю куда смотрю :lol:
Відповісти