Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
BohdanUA
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

immortalShepard
Можна відхилити монітор трішки назад. Закони фізики (зокрема оптика) одинакові для усіх моніторів нашого Всесвіту.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

divinity: 23.03.2024 15:30 що в них в sRGB майже відсутні регулювання
Кому це треба в бюджетному моніторі? :laugh:
Я на кольори не драконю, на глаз налаштував і ОК. Головне щоб подобалось візуально.
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

LG 34UC88 маю хочу поміняти на Dell G2724D. Цікавить якість картинки . Hdr не юзаю. Колись був азус про арт 24 якийсь , там звичайно картинка була пушка , на свій час
Чи інші варіанти бюджет 20к+-
divinity
Member

Повідомлення

snapdragon999
мені. Тобто ви вважаєте, що відсутність регулювання яскравості - це типу ок? Ну тоді хавайте гівно. Причому тут бюджетний чи ні? Ціна, по-перше, завжди міняється, характеристики залишаються. По-друге, якщо є режим, то він або робочий, або маркетинг. У асуса навіть у дорогих моделей немає юзер профайлу. Чому так?

Он є вьюсоніки, я спочатку на них дивився, але там матриці від 2х до 4х разів повільніші за всі інші монітори. Теж, кому треба? В офісі достатньо, так?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

divinity: 27.03.2024 20:24 snapdragon999
мені. Тобто ви вважаєте, що відсутність регулювання яскравості - це типу ок? Ну тоді хавайте гівно. Причому тут бюджетний чи ні? Ціна, по-перше, завжди міняється, характеристики залишаються. По-друге, якщо є режим, то він або робочий, або маркетинг. У асуса навіть у дорогих моделей немає юзер профайлу. Чому так?

Он є вьюсоніки, я спочатку на них дивився, але там матриці від 2х до 4х разів повільніші за всі інші монітори. Теж, кому треба? В офісі достатньо, так?
з чого ви взяли що яскравість не регулюється? в мене один режим робочий пользователь і ще hdr в іграх, все інше для галочки.І хто вам сказав що немає налаштувань юзера в асусі? все там є rgb і що хочешь можно крутити.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Chainyk: 27.03.2024 20:21 LG 34UC88 маю хочу поміняти на Dell G2724D. Цікавить якість картинки . Hdr не юзаю. Колись був азус про арт 24 якийсь , там звичайно картинка була пушка , на свій час
Чи інші варіанти бюджет 20к+-
Это какой-то даунгрейд по размеру выходит, я лично с 34" 21:9 бы точно не переходил на 27" 16:9 т.к. в играх уже привык что намного больше периферийного зрения задействуется, тем более за +-20к можно тот же 34" только игровой присмотреть, например https://hotline.ua/computer-monitory/gigabyte-m34wq/
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Я його не юзаю майже , сиджу через телік 75 дюймів + відяху треба на 21:9. А в мене 4070ті а не 4090. хочу монік з +- норм чорним, а не з дикими пересвітами
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Chainyk: 27.03.2024 20:58відяху треба на 21:9. А в мене 4070ті а не 4090
:facepalm: Ясно, понятно, покупай тогда 16:9 бо 21:9 это только для 4090 :lol:
А если серьёзно то при чём здесь соотношение сторон? :laugh: нужно смотреть только на разрешение и оно там 3440:1440 которое вполне хорошо тянет 4070ти, у тебя телек на 75" точно имеет разрешение 4к что сильно больше чем 3440:1440, я фигею с таких размышлений :banghead: , ты реально чайник, иди посмотри ютуб там куча видосов как играется на таком разрешении на 34" и с 4070ти, зачем тебе вообще монитор покупать раз ты своим 34" не пользуешься а сидишь через телек?
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Я юзаю в 2к, а 21:9 норм ресурсів хаває. Мені не потрібно 21:9 взагалі. Для ігор тим більше
Деколи шутани граю з друзями, а так по суті і не треба.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Chainyk

Я правильно уловил суть? 4070ти для 2к тебе хватает, а для 21:9 уже нет бо ресурсов не достаточно? поэтому 21:9 тебе не нужно вообще, а для игр тем более, но иногда ты играешь с друзьями в шутеры, но по сути оно не нужно :facepalm:
Тогда я тебе советую ничего не покупать ведь по сути оно тебе и не надо, играй (в 2к на 21:9 как на 16:9 и монитор для этого менять не нужно) иногда с друзьями в шутеры, но только не в игры :nunu: :lol:
Востаннє редагувалось 27.03.2024 23:26 користувачем Melofon, всього редагувалось 1 раз.
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Мені просто потрібно його віддати і взяти якийсь на заміну(деколи буду юзати), кращий по картинці. Діагональ особливо ролі не грає. Вроді все чітко написав.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Chainyk

По картинке они будут все плюс-минус одинаковые, бери тот делл раз понравился и не парься, особенно для тебя раз диагональ роли по твоему не играет ;)
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Ще як варіант Samsung 32" LS32BG700. або 27.
Но не знаю, то треба все в живу порівнювати , що фактично задовбисто ібо треба купити пару штук, а потім їх повертати . Як цей Dell G2724D. на Розетці, він то пропадає то появляється
alexdemua
Junior

Повідомлення

Chainyk: 28.03.2024 00:14 Но не знаю, то треба все в живу порівнювати , що фактично задовбисто ібо треба купити пару штук, а потім їх повертати . Як цей Dell G2724D. на Розетці, він то пропадає то появляється
G2724D хороший монітор, але треба щоб повезло з екземпляром.
Бо я перебрав їх штук 5 - на 2-х биті пікселі (на одному одразу були, на другому через кілька днів виліз).
А на 3-х інших засвіти та глоу такі, що тільки вдень можна користуватись, і то були помітні "ліхтарі" від глоу по кутах на чорних/темних кольорах.
Але тут індивідуально. Хтось і з глоу/засвітами не запарюєтья і не помічає, комусь 1-2 биті пікселі не критичні.
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Хороший монітор
але треба виграти в лотерею лол. M34WQ Реально цей купити ... чи шо. Може ще якісь альтернативи ?
alexdemua
Junior

Повідомлення

Chainyk: 28.03.2024 00:45
Хороший монітор
але треба виграти в лотерею лол.
Такі реалії покупки монітору на IPS матриці, як кажуть це "особливість технології" ))
Будь-який монітор на IPS - це лотерея.
Тому обираєте будь-яку модель з потрібними параметрами, замовляєте, перевіряєте на пошті на биті пікселі (якщо це для вас важливо), а вдома вже можна оцінити інші моменти, типу "якості картинки", про яку ви кажете, хоча я не дуже розумію про що мова.
А також подивитесь засвіти та глоу на вашому екземплярі, які можуть бути не такими страшними на яскравості 20-40%.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Chainyk: 28.03.2024 00:14 Ще як варіант Samsung 32" LS32BG700. або 27.
Но не знаю, то треба все в живу порівнювати , що фактично задовбисто ібо треба купити пару штук, а потім їх повертати . Як цей Dell G2724D. на Розетці, він то пропадає то появляється
Ещё раз повторю, все мониторы за одну цену плюс-минус показывают одинаковую картинку, разница лишь в разности заводских настроек, но если взять два разных монитора разных брендов и настроить то вы не отличите где какой, если есть хоть какие-то понятия в настройке монитора то и любой сможет понравится после настройки т.к. не всегда заводские могут устроить полностью, поэтому про лотерею в "хороший монитор" смешно читать, единственные вещи которые должны волновать это засветы, битые пиксели и глоу, но это не про качество картинки а про удачность экземпляра! Надеюсь теперь доходчиво. Но сразу говорю что идеальных по засветам не существует, глоу где как, а битые пиксели можно проверить при покупке.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

alexdemua: 28.03.2024 00:55
Chainyk: 28.03.2024 00:45 але треба виграти в лотерею лол.
Такі реалії покупки монітору на IPS матриці, як кажуть це "особливість технології" ))
Будь-який монітор на IPS - це лотерея.
Тому обираєте будь-яку модель з потрібними параметрами, замовляєте, перевіряєте на пошті на биті пікселі (якщо це для вас важливо), а вдома вже можна оцінити інші моменти, типу "якості картинки", про яку ви кажете, хоча я не дуже розумію про що мова.
А також подивитесь засвіти та глоу на вашому екземплярі, які можуть бути не такими страшними на яскравості 20-40%.
новый моник разве можно к своему ноуту подключать на почте?Я в магазине комфи покупал и не разрешили свой, только их ноут какой то там и то они не обязаны, это типа как пошли на уступки.Хотя сейчас в каждом современном моне есть режим тестирования, можно почитать заранее. На своём я его дома с мог включить и то полчаса разбирался.В нормальном магазе можно просто вернуть на следующий день да и всё.
alexdemua
Junior

Повідомлення

snapdragon999
Все так.
До ноутбука десь дадуть підключити, десь ні.
Для моделей де є самодіагностика - перевірка на биті пікселі при отриманні.
Все інше - вдома. Якщо що - в нормальному магазині повернути не проблема.
bodik
Junior
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

snapdragon999: 28.03.2024 10:17 Я в магазине комфи покупал и не разрешили свой, только их ноут какой то там и то они не обязаны, это типа как пошли на уступки.
ПМС у консутльтанта може ) В минулому році в комфі перевіряв своїм ноутом, ніяких питань не виникало взагалі.
Відповісти