Новини
Останні статті і огляди
Вибір процесора
-
Gf_ki11er
Member
- Звідки: Киев
Выбираем процессор
Пишите под какие задачи нужен процессор, бюджет, текущую или будущую платформу
Пользуйтесь поиском по теме ( поле "Поиск" - вводите обозначение, например 3570К): вполне вероятно ваш вопрос уже обсуждался
Пишите под какие задачи нужен процессор, бюджет, текущую или будущую платформу
Пользуйтесь поиском по теме ( поле "Поиск" - вводите обозначение, например 3570К): вполне вероятно ваш вопрос уже обсуждался
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
А он там и не должен быть, фактически это переезд с і5-10400 (он же і7-8700) на і5-11400. Там разница 8-12%. А с учетом, что 8700 в К версии, то и того меньше.MSI-PC User: ↑ 25.04.2023 12:58 эффект "Вау!". Я не получил, переехав с i7-8700K на i5-11400, когда старый комп отдал сыну, а себе собрал новый. Его просто нет. Этого эффекта. И не должно быть, ибо разница видна исключительно под микроскопом и только в тестах. Хватит людям мозги пудрить, "умники"! Они свои деньги тратят и не каждому даются легко. Тем более сейчас.
-
sersus
Member
Я так розумію тільки в 13600к повноцінні раптор ядра ?SergN: ↑ 25.04.2023 13:40 Ну це ваше рішення. Оптимально було б відразу взяти правильний Раптор - 13600К. Якщо ж фінанси вже сильно обмежують, то можна вільно економити аж до 12400, адже всі проміжні рішення за +кілька тис. грн. є досить компромісними.
Якщо я лінивий юзер і не використовую розгін процессора , тоді чи є сенс в 13600к ?
Версія 13600 без К взагалі ніде не потрапляла під руку. Але на оф сайті Інтел присутня.
Відправлено через 4 хвилини 3 секунди:
Дороги назад немає, вже купив материнську плату на z690MSI-PC User: ↑ 25.04.2023 11:27 sersus
Смысл прыгать на "новые" платформы? Купи i7-i9 в рамках текущей 1151v2 и на рыпайся.
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
Повноцінні Раптор-ядра починаються саме з 13600К і вище. Тобто це є фактором, чим цікавий саме цей проц в новій лінійці, якщо навіть не розганяти (можна і навіть рекомендовано взагалі гратися в даунвольтінг/андервольтінг). Через це інші і5 13ї серії не настільки цікавіші за 12400, зважаючи на їх підвищений цінник.sersus: ↑ 25.04.2023 14:07Я так розумію тільки в 13600к повноцінні раптор ядра ?SergN: ↑ 25.04.2023 13:40 Ну це ваше рішення. Оптимально було б відразу взяти правильний Раптор - 13600К. Якщо ж фінанси вже сильно обмежують, то можна вільно економити аж до 12400, адже всі проміжні рішення за +кілька тис. грн. є досить компромісними.
Якщо я лінивий юзер і не використовую розгін процессора , тоді чи є сенс в 13600к ?
Версія 13600 без К взагалі ніде не потрапляла під руку. Але на оф сайті Інтел присутня.
-
sersus
Member
Що цікаво , 12400 навіть ціну не сильну втрачає настільки популярний. Цікаво на скільки він стане не ліквідним при виході нової лінійки Intel . Щоб потім зробити апгрейд на 13600к чи 13700.SergN: ↑ 25.04.2023 14:14 Повноцінні Раптор-ядра починаються саме з 13600К і вище. Тобто це є фактором, чим цікавий саме цей проц в новій лінійці, якщо навіть не розганяти (можна і навіть рекомендовано взагалі гратися в даунвольтінг/андервольтінг). Через це інші і5 13ї серії не настільки цікавіші за 12400, зважаючи на їх підвищений цінник.
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
Прогнозувати ціноутворення на вторинному ринку на роки вперед - невдячна справа.sersus: ↑ 25.04.2023 14:20Що цікаво , 12400 навіть ціну не сильну втрачає настільки популярний. Цікаво на скільки він стане не ліквідним при виході нової лінійки Intel . Щоб потім зробити апгрейд на 13600к чи 13700.SergN: ↑ 25.04.2023 14:14 Повноцінні Раптор-ядра починаються саме з 13600К і вище. Тобто це є фактором, чим цікавий саме цей проц в новій лінійці, якщо навіть не розганяти (можна і навіть рекомендовано взагалі гратися в даунвольтінг/андервольтінг). Через це інші і5 13ї серії не настільки цікавіші за 12400, зважаючи на їх підвищений цінник.
Але не сильно розраховуйте на майбутній апгрейд на 13700, і візьміть свій же приклад переходу на нову платформу, а не апгрейду на і7/і9 старої платформи. Тобто краще розраховувати на тривале використання саме того проца, що зараз купите.
-
manbearboar
Member
12700 из этого списка.sersus: ↑ 25.04.2023 10:00 Тому розглядаю:
12400 (на деякий час поки не підвернеться щось краще )
Ціна десь 5000-6000.
13400 - 8300грн (не знаю чи є сенс за нього переплачувати )
13500 - ціна десь 10300 - 10700
12700 - трай версія 9500грн (на олх наче гарний рейтинг продавця , але ще не спілкувався, пише є велика кількість )
12600к - від 9000 до 9800
-
MSI-PC User
Member
- Звідки: Донбасс
SergN
Тоже всегда придерживался точки зрения, что жить нужно здесь и сейчас. Нет никаких "будущих апгрейдов", если с деньгами не сильно туго, а когда туго, то не до апгрейдов.
Artem_K
Я хотел глянуть пользу от PCIE 4.0 - понравилось.
Тоже всегда придерживался точки зрения, что жить нужно здесь и сейчас. Нет никаких "будущих апгрейдов", если с деньгами не сильно туго, а когда туго, то не до апгрейдов.
Artem_K
Я хотел глянуть пользу от PCIE 4.0 - понравилось.
-
sersus
Member
Так, тому в тому списку його ціна вказана за новий .
Зараз дивлюся чи треба витрачати на щось краще , чи 12400 вистачить до 4070ті в 2к
-
Vlaad13
Member
согласен PCIE 4.0 очень сильно решает, поэтому если 5к серия видях выйдет на 5, то и проц нужно будет брать с его поддержкой как по мнеMSI-PC User: ↑ 25.04.2023 14:47 SergN
Тоже всегда придерживался точки зрения, что жить нужно здесь и сейчас. Нет никаких "будущих апгрейдов", если с деньгами не сильно туго, а когда туго, то не до апгрейдов.
Artem_K
Я хотел глянуть пользу от PCIE 4.0 - понравилось.![]()
-
Paradox1306
Member
- Звідки: Київ
просто святе нерозуміння предметуVlaad13: ↑ 25.04.2023 15:42 согласен PCIE 4.0 очень сильно решает, поэтому если 5к серия видях выйдет на 5, то и проц нужно будет брать с его поддержкой как по мне
Востаннє редагувалось 25.04.2023 15:44 користувачем Paradox1306, всього редагувалось 1 раз.
-
Vlaad13
Member
13400 полностью загрузит 4070ti в 2к (ну на 92%)sersus: ↑ 25.04.2023 15:36Так, тому в тому списку його ціна вказана за новий .
Зараз дивлюся чи треба витрачати на щось краще , чи 12400 вистачить до 4070ті в 2к
12400 уже врядли это сможет
-
x0taby4
Member
- Звідки: Ужгород
Vlaad13
12400 и 13400 братья близнюки, окрім мілких ядер.... Та й звідки така інфа?
12400 и 13400 братья близнюки, окрім мілких ядер.... Та й звідки така інфа?
-
Vlaad13
Member
https://ua.gecid.com/cpu/intel_core_i5-13400/x0taby4: ↑ 25.04.2023 15:56 Vlaad13
12400 и 13400 братья близнюки, окрім мілких ядер.... Та й звідки така інфа?
У підсумку це дало +19% в середньому в робочій імітації та 13-17% переваги Core i5-13400 в іграх. Переплата за це від 2000 грн.(для тех кому влом читать относительно 12400)Люди блин потратили кучу бабла добавили технологии ядра частоту и кеш - а вам они одинаковые
-
Melofon
Member
- Звідки: Николаев
Пхах, Само собойMSI-PC User: ↑ 25.04.2023 12:58эффект "Вау!" Я не получил, переехав с i7-8700K на i5-11400
Недоэксперд писи-юзер
-
Timedemo
Member
- Звідки: Ненька Украина
у 13600 менше кешу ніж у 13600кsersus: ↑ 25.04.2023 14:12Я так розумію тільки в 13600к повноцінні раптор ядра ?SergN: ↑ 25.04.2023 13:40 Ну це ваше рішення. Оптимально було б відразу взяти правильний Раптор - 13600К. Якщо ж фінанси вже сильно обмежують, то можна вільно економити аж до 12400, адже всі проміжні рішення за +кілька тис. грн. є досить компромісними.
Якщо я лінивий юзер і не використовую розгін процессора , тоді чи є сенс в 13600к ?
Версія 13600 без К взагалі ніде не потрапляла під руку. Але на оф сайті Інтел присутня.
Відправлено через 4 хвилини 3 секунди:Дороги назад немає, вже купив материнську плату на z690MSI-PC User: ↑ 25.04.2023 11:27 sersus
Смысл прыгать на "новые" платформы? Купи i7-i9 в рамках текущей 1151v2 и на рыпайся.
-
manbearboar
Member
Засунули довольно уникальную Трою в набор игр, чтобы было не слишком позорно.Vlaad13: ↑ 25.04.2023 16:04 та 13-17% переваги Core i5-13400 в іграх над 12400
- спойлер
-
Хотя и с ddr5 не очень уверенно выглядит
- спойлер
-
И выходит вообще печаль печальная.В середньому ж по геймінгу через перехід на дешевшу пам’ять та плату втратили від 8 до 11%.
Хотя потом вывод верный
Але якщо взяти в середньому всі бенчмарки, то тут і зараз 5800Х дає декілька відсотків переваги в роботі, та майже таку ж потужність в іграх, у порівнянні з Core i5-13400. І що головне - збірка з AMD зараз аж на 27% дешевша!
-
Vlaad13
Member
адепты красных вы вечно находите плюсы но минусов не видитеmanbearboar: ↑ 25.04.2023 20:38Засунули довольно уникальную Трою в набор игр, чтобы было не слишком позорно.Vlaad13: ↑ 25.04.2023 16:04 та 13-17% переваги Core i5-13400 в іграх над 12400Не хватило духу график показать 13400+DDR4 vs 5800X(он же 5700Х)
- спойлер
![]()
Хотя и с ddr5 не очень уверенно выглядитОт этого отнять
- спойлер
И выходит вообще печаль печальная.В середньому ж по геймінгу через перехід на дешевшу пам’ять та плату втратили від 8 до 11%.
Хотя потом вывод верныйАле якщо взяти в середньому всі бенчмарки, то тут і зараз 5800Х дає декілька відсотків переваги в роботі, та майже таку ж потужність в іграх, у порівнянні з Core i5-13400. І що головне - збірка з AMD зараз аж на 27% дешевша!
и где там 27% дешевле если цена проца 800гривен разницы - вот только к вашему амд обязательно нужен не штатный охлад, остальное же стоит одинаково, какие 27% я так и не понял
вы просто не понимаете как этот интел работает на низких частотах ...
вот включи видео и повыбирай насколько ваш 5700x лучше
-
manbearboar
Member
Vlaad13
Вы сами свои ссылки смотрите?
5700Х выиграл в играх.
Потребляет на треть меньше.
.
И вообще, зачем себе омрачать покупку, сидя в ветке выбора постфактум.
Пользуйтесь на здоровье, никто ж не против того, что у людей есть свои вкусы.
Вы сами свои ссылки смотрите?
5700Х выиграл в играх.
Потребляет на треть меньше.
- спойлер
И вообще, зачем себе омрачать покупку, сидя в ветке выбора постфактум.
Пользуйтесь на здоровье, никто ж не против того, что у людей есть свои вкусы.
-
Vlaad13
Member
там гдето у одного проца больше а где то у другого - где то одинаково - в реальных условиях разницы вы не увидете, температуры одинаковые в тесте - но вот у них написано что в амд был как стоковый кулер так и водянка(у интела та же фигня) но непонятно когда и что юзалосьmanbearboar: ↑ 25.04.2023 21:28 Vlaad13
Вы сами свои ссылки смотрите?
5700Х выиграл в играх.
Потребляет на треть меньше.120Вт под боксом - прохладная история
- спойлер
- Screenshot_20230425_212118.jpg
Screenshot_20230425_212011.jpg.
И вообще, зачем себе омрачать покупку, сидя в ветке выбора постфактум.
Пользуйтесь на здоровье, никто ж не против того, что у людей есть свои вкусы.