Hotspur
Я б сказав, що рівно навпаки.
У мене корп страховка.
Грипи лікувати по медстраховкі реально головняк, простіше в аптеку під боком збігати, але коли запалився нерв на морді, то координатор порішала все максимально швидко, і вже за годину мені видали рецептурну наркоту (нерв не знеболюється звичайними препаратами), ну і інші ліки звісно + на всякий випадок просвітили мрт і енцифалограму забабахали. Я задоволений сервісом. Якби я шарився по лікарям самостійно це було б реально довше. А боліло сильно, і знеболюючи не діяли від слова зовсім.
Колегі оплатили половину серйозної планової операції, котра не перечислена в договорі страхування. Там якісь махінації з корп лімітом були, я не знаю точно. Мова про декілька тисяч баксів.
А з грипами вони не поспішають, це так. Колеги регулярно чекають черги чорт зна скільки щоб їм виписали ібупрофенку

Ну і біс з ними, з тими грипами.