Флудилка (часть 2)

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=148323

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.

Ну понеслась....
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Scoffer
я забираю с Укрпочты не по прописке
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer:по прописке
для мня не критично. Город маленький , как 10я часть завода ХТЗ.
Все рядом. Это как с цеха Т150 в другой цех перейти.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer
Так я теж. Тільки у тебе три варіанти:
- На адресу проживання, не пошти
- На абонентську скриньку
- До запитання.
До запитання було б оптимально, якби китайці вміли таке писати, а вони не вміють)))
А адреса проживання у мене відноситься до відділення котре ні разу не найближче. Нє, можна звичайно якийсь лівак вписати щоб редірект поштарок не спрацював, але є шанс, що хтось з лівака прийде за твоєю посилкою.

Як отримувати на абонентську скриньку я не шарю, там якісь муви треба робити. А я не так часто тягну з китаю щоб мені цікаво було розбиратись.
Востаннє редагувалось 20.11.2019 14:31 користувачем Scoffer, всього редагувалось 2 разів.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:- До запитання.
а есть до відповіді?

Отправлено спустя 2 минуты 46 секунд:
В общем первоначальные наставления сохранил. Как будут вопросы буду писать.
Я понимаю что сложного ничего нет. Раз зарегался и все. Просто не сталкивался ни разу.
спасибки :beer:
Kozakevich
Member
Аватар користувача
Звідки: планета Земля

Повідомлення

Scoffer:Kozakevich
У нової пічти ака нпшопінг є склади і в європах. Хоча послуги нпшопінгу не самі дешеві, але мені зручно: присилають на склад нової пошти, а найближчий склад в сусідньому будинку. Є і інші перевізники.
Я до того, що якщо товар в Європі, то ніякої American Express не потрібен, тільки палиця і доставка
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer:Нє, скільки брав - тільки укрпошта. Іноді можна ДХЛ за доп бабки.
І відділення укрпошти не найближче, а те, до якого твоя адреса приписана. В моєму випадку це різні відділення.
Зазвичай теж так, сьогодні посилка з алі прийшла через нову пошту. у мене це в перше. Хоча читав, що буває так. Більше того, ще адресна доставка була. Тобто принесли прямо додому. Невеличкий шок.
tim4ik
Member

Повідомлення

_clawfinger_:
Scoffer:Нє, скільки брав - тільки укрпошта. Іноді можна ДХЛ за доп бабки.
І відділення укрпошти не найближче, а те, до якого твоя адреса приписана. В моєму випадку це різні відділення.
Зазвичай теж так, сьогодні посилка з алі прийшла через нову пошту. у мене це в перше. Хоча читав, що буває так. Більше того, ще адресна доставка була. Тобто принесли прямо додому. Невеличкий шок.
Ко мне довольно часто приходят мистом и НП.
Вообще, я бы хотел npshopping от justin. У них очень удачные локации в ТЦ в моем городе
Zombie
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

Sanьka:блин, а НПочта или Мист можно?
Можно, вот немного инфы по методам доставки от acm_fanссыль.
Ещё вот тут есть как определить после получения трек-номера, какой службой придёт — ссыль2.
Сам заказывал через Ali Standard Shipping с пяток посылок в сентябре, пришлось немного доплачивать, но все пришли в точку выдачи Meest, кроме одной — та пришла через Новую Почку.
HappyBird
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Zombie
ePacket (EMS Китая) В пути: 14 дней
Логистическая компания:
ePacket

Время отправки посылки:
2019-10-03 00:13:03

еще жду :banghead: :banghead: :banghead:

Отправлено спустя 2 часа 5 минут 42 секунды:
Посмотрел мандалорца прикольный сериал музыкальное сопровождение зашло :laugh: жалко только серии коротки их пока всего две :(
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

HappyBird:мандалорца
Воу. На одном дыхании с супругой посмотрели. Интересненько. Очень хорошое музыкальное сопровождение. Накал когда так сказать)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

скачав тут Star Wars Jedi Fallen Order з торенту, тільки запустив, записав перші дві хвилини через Geforce Experience:

https://youtube.com/video/MJgw8tfBLA8/

Intel 9900k@5GHz/4.7GHz cache, 2x16GB@4100MHz (17-18-18-39), GTX 1080ti, 2560x1440, Max graphics settings, V-sync ON (nvcp), G-sync ON
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Это у меня видео тормозит или там реально лаги такие?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

на цьому відрізку відчутний напів-лаг був тільки один, в кінці "лижного" спуску, на графіку все видно. весь інший час — плавно і приємно
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

DarkJoney
не смотрел, но на подгрузках карты это норма
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

leif
5700 уступает 20% :weep:

ого, игра тупо не меняет разрешение... т.е. может быть подвержено 4к и скрины будут в размере 4к но сам движок будет работать на старом разрешении
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
в 2560х1440 на епічних? з роздільною здатністю все ок, вимкни DRS, обери fullscreen mode і необхідну роздільну здатність.
2560х1440
ЗображенняЗображення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

leif
Скрины от гейгпу - фуфуфу, это ж мастера экселя а ля гордая птица Феникс.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
Я перший раз туди за багато років зайшов, не в курсі. в даному випадку у мене рівно така ж продуктивність на такій же системі (відео вище). Навіть вище ніж у них, але карта в розгоні і пам'ять. Мабуть співпало з екселєм :laugh:
HappyBird
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

leif
Странно очень, 2070с сливает немножк 1080ти интересно что за движок, я так понимаю не фростбайт?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

HappyBird
графічний рушій там Unreal Engine 4
але чому дивно? в середньому по лікарні 1080ті навіть трошечки (на 3%) швидше ніж 2070s в 1440p. навіть в супер-галімому референсному виконанні (для 1080ті це більше продуктивності з'їдає, адже карта гарячіша і бустити з тою турбіною нормально не вміє):
спойлер
Зображення
Закрито