Справа не в хмарних сервісах самих по собі, а в накачуванні баблом збиткових інтернет-контор, котрі ці кінцеві хмарні сервіси і доставляють. Тобто не в амазон з авс, а в їхні клієнти. Рано чи пізно з компаній почнуть гроші забирати. І як в будь-якій піраміді забрати встигнуть далеко не всі.
Це все вже було по рівно такому ж сценарію, і рівно так само повториться. Нічого ж принципового за 20 років не змінилось. Подивись на убери, інстаграми і всяке таке, все в мінусах по баблу сидить.
- спойлер
