Ахахах)))
Дійшло майкам чого народ хоче))
Але треба вже на 11 вінду переходить, хлопаки
"Вирішила", ага)Microsoft вирішила
По зливам даних, в Майкрослопі вирішили скіпнути Windows 12, а взамін запропонувати щось типу Windows Copilot+ чи Windows 365 яка мала б бути повністю побудована на ШІ агентах.yariksom: ↑ 26.06.2026 16:19Та нехай вже наступну 12ту роблять, очевидно, що 11ка проклята, як 8ка після сімки і як Віста після ХР, стара історія
Ну тоді це піхорони віндиtornadox: ↑ 26.06.2026 16:30 По зливам даних, в Майкрослопі вирішили скіпнути Windows 12, а взамін запропонувати щось типу Windows Copilot+ чи Windows 365 яка мала б бути повністю побудована на ШІ агентах.
Вони і під час розквіту 10ки "зливали", що більше звичайної вінди не буде, маєм надію на краще.tornadox: ↑ 26.06.2026 16:30По зливам даних, в Майкрослопі вирішили скіпнути Windows 12, а взамін запропонувати щось типу Windows Copilot+ чи Windows 365 яка мала б бути повністю побудована на ШІ агентах.
Ну тобто, її мали вже анонсувати, але через суцільну критику впровадження слоппайлот, наразі переглядають стратегію.Wanek Petrowsky: ↑ 26.06.2026 16:33 Ну тоді це піхорони вінди
піхорони майків повністю.Wanek Petrowsky: ↑ 26.06.2026 16:33Ну тоді це піхорони вінди
Це не означає що її повністю прибрали з планів, я думаю вони просто відклали до кращих часів.yariksom: ↑ 26.06.2026 16:34 Вони і під час розквіту 10ки "зливали", що більше звичайної вінди не буде, маєм надію на краще.
Розкажеш про пріоритетні, а то я дуб в цьому, буде цікаво.Ekz0rcyst: ↑ 26.06.2026 16:47Ну Windows не є пріоритетним напрямком для Microsoft, вже доволі давно.
Якщо в форматі мему

І на чому це все будуть запускати, на лінуксі чи япку який теж технічно лінукс?Ekz0rcyst: ↑ 26.06.2026 16:55 yariksom
Azure, Dynamics, Microsoft 365. Трохи менше Xbox. Windows дуже далі в списку.
Було б хоч щось корисне в тій 11, то давно б юзав. А так на пробу ставив і... Та практично та сама 10, тільки гірше тут і там. Вже скоро 6 років Він11, а її до сих пір лише намагаються "фіксити"alex_sul: ↑ 26.06.2026 15:02 Пропоную обговорити Microsoft вирішила випускати оновлення безпеки для Windows 10 до жовтня 2027 року
Ахахах)))
Дійшло майкам чого народ хоче))
Але треба вже на 11 вінду переходить, хлопаки![]()
https://www.overclockers.ua/ua/news/mic ... -cloud-pc/yariksom: ↑ 26.06.2026 17:19 І на чому це все будуть запускати, на лінуксі чи япку який теж технічно лінукс?