Грати в ГТА 6 - не право, а привілей
Новости
Последние статьи и обзоры
Оголошено ціни на Grand Theft Auto VI: $80 за звичайну версію та $100 за Ultimate Edition
-
MVE
Member
- Откуда: Чернігів
Пропоную обговорити Оголошено ціни на Grand Theft Auto VI: $80 за звичайну версію та $100 за Ultimate Edition
Грати в ГТА 6 - не право, а привілей
Грати в ГТА 6 - не право, а привілей
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Мало, з фанатів ГТА можна було б і по 100 за базову версію брати.
-
destructX
Member
Ну, могло бути й більше, зараз майже всі останні ААА - 80$.
То ще нам з регіональними цінами повезло, може й на ГТА будуть
То ще нам з регіональними цінами повезло, може й на ГТА будуть
-
erkins007
Member
Консолоту даже на диски опрокинули. Доить будут по полной.
-
MVE
Member
- Откуда: Чернігів
kairo
Згоден, думав буде 120-150 за ульту
Згоден, думав буде 120-150 за ульту
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
Цілком очікувано. НА ПК має бути трохи дешевше, хоча... інфляція не стоїть на місці.
-
SPEC1AL1ST
Member
Эх вот бы на ПК 
-
Grey_ukr
Member
будет и на ПК через пару лет
Улучшенная и дополненная версия, которую еще раз продадут на ПС6 и консольщикам.
-
капітошка
Member
gta гра для бидла 
-
Ektalion
Member
erkins007: ↑ 24.06.2026 14:33 Консолоту даже на диски опрокинули.
Оформити попереднє замовлення на гру можна буде вже завтра в цифрових магазинах PlayStation Store та Microsoft Store, а також у деяких роздрібних продавців.
-
Tetronga
Member
Прогрів гоїв... Гра окупиться за перший день продажів. Могли б і 70 поставити, але менеджери-жлоби хочуть ще пару сотень млн $ премій собі 
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
"Grand Theft Auto 6 Physical Copies Won't Include a Disc, Will Just Be a Code in a Box"Ektalion: ↑ 24.06.2026 14:47erkins007: ↑ 24.06.2026 14:33 Консолоту даже на диски опрокинули.Оформити попереднє замовлення на гру можна буде вже завтра в цифрових магазинах PlayStation Store та Microsoft Store, а також у деяких роздрібних продавців.
Дурних немає, щоб продавати гру на дисках.
-
Megaclite
Member
За екологію думаютьkairo: ↑ 24.06.2026 14:57 Дурних немає, щоб продавати гру на дисках.
Стільки пластику лишнього
-
hohlid19
Member
О, этож теперь все начнут ценник в 80 баксов ставить во все игры, а глупые гои схавают это 
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Саме тому продають пластикову коробку із папірцем всередині))
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
Гарна гра, як і будь-яка річ, не може коштувати дешево. Як на мене, то ціна занизька, враховуючи шалений попит
-
Megaclite
Member
я думав паперова буде
от же тварі!
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
Навпаки: зрозуміють, що куди їм до ГТА, і почнуть збавляти ціни нижче 80 баксів, щоб губа не трісла.hohlid19: ↑ 24.06.2026 15:11 О, этож теперь все начнут ценник в 80 баксов ставить во все игры, а глупые гои схавают это![]()
-
bonya
Member
- Откуда: Kyiv
а давно вже ігри в Microsoft Store не підтримують both Xbox and PC?
чи такого ніколи і не було?
чи такого ніколи і не було?
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
300гіг 300$ 