Шутеру Quake виповнилося 30 років

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Предлагаю обсудить Шутеру Quake виповнилося 30 років

30 років...
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Легенда, так коліться хто грав в детинстві
Sutter_Cane
Member
Аватара пользователя
Откуда: тут такой сладенький пирожочек?

Сообщение

Happy birthday!
спойлер
Изображение
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Ого как быстро время бежит - шедевру уже 30 лет! Навеки в истории! :up:

Ох как круто было в своё время... а эти легендарные споры между "трактористами" и "мышатниками" :rotate:
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Polaris: 23.06.2026 09:30 Легенда, так коліться хто грав в детинстві
Я грав десь вже у 97-98 роках.
Тоді в мене був 486 DX2-100(120) та продавали CD.
CADR
Member
Аватара пользователя

Сообщение

А я до сих пор люблю поиграть в Quake I, II и IV. Но самый атмосферный из них, конечно, первый.
Tetronga
Member

Сообщение

CADR: 23.06.2026 09:54 А я до сих пор люблю поиграть в Quake I, II и IV. Но самый атмосферный из них, конечно, первый.
В першому сетінг і стиль класні. Такі готичні мотиви і оригінальні монстри. Другий після цього здався фантазією 13 річного, бо все якось намішано разом B-)
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

феномен! :super:
yurius_r
Member

Сообщение

Тобто Wolfenstein 3D ще старіший?! :weep:
1234waltz
Member

Сообщение

Tetronga: 23.06.2026 09:56 В першому сетінг і стиль класні. Такі готичні мотиви і оригінальні монстри. Другий після цього здався фантазією 13 річного, бо все якось намішано разом B-)
Тут вже смаки. Бо перший дарк-фентезі, а другий фантастика з біо-механойдами.
Fiend
Member
Откуда: Odesa

Сообщение

Грав в нього ще з бета версіі, сінглплеер не сподобався, але в мультіплеер грав мабуть років 5 без перериву з 1996 до 2001.
yariksom
Member

Сообщение

Fiend: 23.06.2026 10:20Грав в нього ще з бета версіі, сінглплеер не сподобався, але в мультіплеер грав мабуть років 5 без перериву з 1996 до 2001.
Quake3 в 2000му вийшла, чого ще рік сидів?
illyha
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

В первый Quake не играл, но одобряю. Начинал со второго у тёти на работе, а у меня свой комп появился спустя 5 лет. Но всё равно олдскулы свело, с юбилеем! :D
Васильович
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yariksom: 23.06.2026 10:31Quake3 в 2000му вийшла, чого ще рік сидів?
Бо в ті часи щоб машина тягнула третю "кваку", мало б вже бути досягненням :teacher:
Grossmeister
Member
Откуда: Київ

Сообщение

А откуда первая картинка? Что-то не получается вспомнить такую яркую расцветку.
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Grossmeister
Доповнення 2021 року, що вийшло у складі покращеної версії.
heidfeld
Member
Аватара пользователя
Откуда: деревня скрытая в листве

Сообщение

Quake 4 :super: :super: :super:
Феофан Мухин
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Другий Квейк для мене це те, чому я до сих пір користуюсь відеокартами nVidia.
Коли він тільки вийшов, в мене була можливість взяти до дому на вихідні дві перспективних на той час відеокарти - якийсь (не пом'ятаю) Рейдж та Ріва128. Апаратне прискорення ОпенДжіель в мене запрацювало тільки з нВідією.
Пам'ятаю "как сейчас": палиш з бластера вздовж темного коридору, заряд летить вдаль та підсвічує стіни тільки навкруги себе ...

Згадав: RIVA це Realtime Interactive Video & Animation
1234waltz
Member

Сообщение

Феофан Мухин: 23.06.2026 12:17 Другий Квейк для мене це те, чому я до сих пір користуюсь відеокартами nVidia.
Коли він тільки вийшов, в мене була можливість взяти до дому на вихідні дві перспективних на той час відеокарти - якийсь (не пом'ятаю) Рейдж та Ріва128. Апаратне прискорення ОпенДжіель в мене запрацювало тільки з нВідією.
Доволі смішна заява, бо грав у Q2 на Rage 128 з OpenGL без проблем :)

Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
Вже не кажучи, наскільки сильно RIVA TNT та Voodoo3 зливали їй по продуктивності.
Fiend
Member
Откуда: Odesa

Сообщение

yariksom: 23.06.2026 10:31
Fiend: 23.06.2026 10:20Грав в нього ще з бета версіі, сінглплеер не сподобався, але в мультіплеер грав мабуть років 5 без перериву з 1996 до 2001.
Quake3 в 2000му вийшла, чого ще рік сидів?
Перейшов на ку3 одразу, тільки ще були чемпіонати по ку1, грав паралельно, я щей в ку2 трошки грав, але без успіху, дуже там специфічна була фізика. Ку1 та ку3 в чомусь схожі були за швидкістью - було легко між ними переходити.
Васильович: 23.06.2026 10:43
yariksom: 23.06.2026 10:31Quake3 в 2000му вийшла, чого ще рік сидів?
Бо в ті часи щоб машина тягнула третю "кваку", мало б вже бути досягненням :teacher:
В дома вже був Geforce DDR та P3-550, в клубах так, пк тягнули зі скрипом.
Ответить