У квітні ASUS ROG Xbox Ally X отримає технологію масштабування Microsoft Auto SR

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Zealoth
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Предлагаю обсудить У квітні ASUS ROG Xbox Ally X отримає технологію масштабування Microsoft Auto SR

Хоть где то прочел про практическое применение NPU, правда список игр мягко скажем невелик.
1234waltz
Member

Сообщение

Іронічно. Майкрософт сами зробили апскейлер. що крутиться на NPU. Бо чекати коли АМД колись з костилями доробить офіційну підтримку FSR 4 для РДНА 3.5 надто довго.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

1234waltz: 13.03.2026 17:38Іронічно. Майкрософт сами зробили апскейлер. що крутиться на NPU. Бо чекати коли АМД колись з костилями доробить офіційну підтримку FSR 4 для РДНА 3.5 надто довго.
Іронічно
щоправда, використовувати її зможуть тільки власники топової ROG Xbox Ally X
і це при тому що по якості картинки воно гірше за DLSS 2, і дотягує до FSR 2.1 котрий працює на любому залізі.
Єдиний плюс що підтримка розробників ігор не потрібна, оскільки метод схожий на FSR 1 + але краще через використання NPU.
Ще мінус це 12 мс затримки.

Відправлено через 4 години 30 хвилин 57 секунд:
Забув добавити що МС це робили зовсім не ради х86, а ради просування слабких АРМ в проекті Windows on ARM
Технологія працюватиме лише на комп'ютерах із процесорами Snapdragon X та автоматично вмикатиметься в іграх, які мають емульовані внутрішні платформи x64, ARM64 чи ігри на DirectX 11/12. Серед ігор, які вже отримали Auto SR, є Borderlands 3, God of War, The Witcher 3, Sekiro: Shadows Die Twice та Dark Souls III.
дивно що вони її "дозволили" на х86.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

У nVidia свій апскейл, у AMD свій, у Intel свій, у Sony свій, у Мокрософт свій... Кого ще забув? І після цього ще дивуватися, що мала кількість ігор підтримує?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Kassatka

У соні на основі АМДшного, у нінки длсс.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

waryag: 14.03.2026 06:50 У соні на основі АМДшного, у нінки длсс.
Для повного комплекту треба ще Valve і Епікам свої апскейли придумати. Назвати наприклад SSSS - Steam Store Super Sampling та USSR - Unreal Store Super Resolution.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Kassatka: 14.03.2026 10:59Для повного комплекту треба ще Valve і Епікам свої апскейли придумати. Назвати наприклад SSSS - Steam Store Super Sampling та USSR - Unreal Store Super Resolution.
TSR в UЕ5 можна вважати апскейлером :lol:

А ось валве свій не завадив би, враховуючи, что стімдек і стіммашини не мають нормального нативного апскейлера.
Graveworm
Member
Аватара пользователя
Откуда: in the woods somewhere

Сообщение

waryag
Так на деці фср наче
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Graveworm: 14.03.2026 12:02Так на деці фср наче
ФСР4 немає і не обіцяють.
Graveworm
Member
Аватара пользователя
Откуда: in the woods somewhere

Сообщение

waryag
Офіційно - ні, але...
https://steamdeckhq.com/news/we-can-now ... -tradeoff/
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Graveworm: 14.03.2026 14:45Офіційно - ні, але...
Нормальне нативне рішення краще.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Kassatka: 14.03.2026 03:39У nVidia свій апскейл, у AMD свій, у Intel свій, у Sony свій, у Мокрософт свій... Кого ще забув? І після цього ще дивуватися, що мала кількість ігор підтримує?
Мокрософт взяв АМДшний FSR і задіяв блоки НПУ в лініїці ШІ хламобуків з CoPilot для АРМ.
Епл також взяли АМДшний FSR трохи його змінили і назвали це MetalFX
Це все заради того щоб показати нібито друкарські машини можуть в ігри.
Задоволення від цього так собі, але при теперішній ситації з повальним вкладанням коштів в ШІ ДЦ - маємо те що маємо

Valve використовує також АМДшний FSR в деці і в новій стім машині, чи будуть там якісь кастомізації для RDNA 3 - це ще потрібно буде дізнатися.
Можливо там буде вбудований FSR4 Int8, можливо і ні. Але поки не зрозуміло як вони хочуть гарантувати 4к 30фпс на залізі рівні ПС5 в нових іграх.

В Sony свій PSSR який нібито і є пержоджерелом розробки FSR.
BoKl
Member
Аватара пользователя

Сообщение

tornadox: 14.03.2026 16:05 Valve використовує також АМДшний FSR в деці і в новій стім машині, чи будуть там якісь кастомізації для RDNA 3 - це ще потрібно буде дізнатися.
Можливо там буде вбудований FSR4 Int8, можливо і ні. Але поки не зрозуміло як вони хочуть гарантувати 4к 30фпс на залізі рівні ПС5 в нових іграх.
4k 60 fps, так написано на сайті стім, напевно з соні (8к на коробках 5 плойки) брали приклад маркетологи. А от щодо "гарантій", то була новина від 12 березня стосовно плашки Steam Machine Verified: "для проходження сертифікації на сумісність із новим комп’ютером Valve гра має працювати в роздільній здатності 1080p за частоти кадрів не менше 30 к/с.".
yurius_r
Member

Сообщение

Kassatka: 14.03.2026 03:39Мокрософт свій..
У них буде не один. Є цей, а для нового XBox буде ще FSR Diamond. У Qualcomm свій апскейлер (GSR), у Apple свій (MetalFX Upscaling).
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

yurius_r: 15.03.2026 13:26У них буде не один. Є цей, а для нового XBox буде ще FSR Diamond. У Qualcomm свій апскейлер (GSR), у Apple свій (MetalFX Upscaling).
все на базі AMDшного FSR.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

yurius_r: 15.03.2026 13:26
Kassatka: 14.03.2026 03:39Мокрософт свій..
У них буде не один. Є цей, а для нового XBox буде ще FSR Diamond.
Ну це вже супер комбо. :super:
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

BoKl: 14.03.2026 23:424k 60 fps, так написано на сайті стім, напевно з соні (8к на коробках 5 плойки) брали приклад маркетологи. А от щодо "гарантій", то була новина від 12 березня стосовно плашки Steam Machine Verified: "для проходження сертифікації на сумісність із новим комп’ютером Valve гра має працювати в роздільній здатності 1080p за частоти кадрів не менше 30 к/с.".
можливо це базовий мінімум для апскейлінгу + фреймгена в 4к 60фпс. Ну подивимося.
Vladys77
Member

Сообщение

1234waltz: 13.03.2026 17:38 Іронічно. Майкрософт сами зробили апскейлер. що крутиться на NPU. Бо чекати коли АМД колись з костилями доробить офіційну підтримку FSR 4 для РДНА 3.5 надто довго.
Та підключив той FSR через Optiscaler в Nioh 3... а там лише FSR 3.1 підтримуєттся, який і так працює :D . До того ж мені більше подобається зображення без генерації кадрів. Тому знову відключив FSR і граю так як має бути, а не з вигаданими кадрами :laugh:

Відправлено через 2 хвилини 17 секунд:
Kassatka: 14.03.2026 10:59
waryag: 14.03.2026 06:50 У соні на основі АМДшного, у нінки длсс.
Для повного комплекту треба ще Valve і Епікам свої апскейли придумати. Назвати наприклад SSSS - Steam Store Super Sampling та USSR - Unreal Store Super Resolution.
Back in USSR. Ні, дякую :D
Ответить