В Apple також готові нові монітори Studio Display та Studio Display XDR

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
ArmagedoonZergs
Member

Сообщение

Пропоную обговорити В Apple також готові нові монітори Studio Display та Studio Display XDR

На цьому форумі майже ніхто не розуміє цінність моніторів з "правильною" роздільною здатністю. Яка дозволяє використовувати інтегральний скейлінг.

Але навіть так. Навіть з урахуваням скляної поверхні, якості і так далі - ціни - дурка.
Там за вікном скоро буде samsung G80HS в якого теж правильна роздільна здатність, непогана якість і не 60гц як тут в базовій моделі.
Тож зараз не 2020 і що собі думає Apple - не зроузміло.
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Допотопний IPS з фулл еррей за 3,3 кілобакси в 2026 році - це маразм.
За такі гроші тут має бути олед, а можливо вже і мікро-лед.
Оледи, якщо шо, також без проблем калібруються.
ArmagedoonZergs
Member

Сообщение

fantomrulezz: 04.03.2026 17:42 Допотопний IPS з фулл еррей за 3,3 кілобакси в 2026 році - це маразм.
За такі гроші тут має бути олед, а можливо вже і мікро-лед.
Оледи, якщо шо, також без проблем калібруються.
На ринку ще немає оледів з 228ppi.
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

ArmagedoonZergs: 04.03.2026 17:45На ринку ще немає оледів з 228ppi.
Як раз в цьому році очікуються qd-oled 27" 5K
спойлер
Изображение
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

От знов вони в явно професійний дисплей пхають цю драну miniLED підсвітку, яка навіть для перегляду кіно слабо годиться. А про обробку зображення тим паче, коли ти рухаєш зображення а у тебе Local Dimming грає туди сюди. Немало знайомих фотографів бугуртять на те, що Apple в своїх профілях калібровки із макс яскравістю не дозволяє вимкнути Local Dimming. Через це доводиться ставити примусово srgb профіль, який значно знижує макс якравість. Тоді стає питання, навіщо ці 600 ніт там, якщо ти ними скористуватись не можеш?
Lenovo в попередньіх поколіннях спробували miniLED - його одразу обісрали всі і вони перейшли на OLED. Але тим не менш, Lenovo хоча б дали людям вибір вирубити Local Dimming. А Apple як завжди
спойлер
Изображение
ArmagedoonZergs
Member

Сообщение

alexeygalas: 04.03.2026 17:57 От знов вони в явно професійний дисплей пхають цю драну miniLED підсвітку, яка навіть для перегляду кіно слабо годиться. А про обробку зображення тим паче, коли ти рухаєш зображення а у тебе Local Dimming грає туди сюди. Немало знайомих фотографів бугуртять на те, що Apple в своїх профілях калібровки із макс яскравістю не дозволяє вимкнути Local Dimming. Через це доводиться ставити примусово srgb профіль, який значно знижує макс якравість. Тоді стає питання, навіщо ці 600 ніт там, якщо ти ними скористуватись не можеш?
Lenovo в попередньіх поколіннях спробували miniLED - його одразу обісрали всі і вони перейшли на OLED. Але тим не менш, Lenovo хоча б дали людям вибір вирубити Local Dimming. А Apple як завжди
спойлер
Изображение
Кому справді колір потрібен вони на 100ніт працюють.
Ах да, кому потрібен колір - вони Apple не купують.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

ArmagedoonZergs: 04.03.2026 18:35Ах да, кому потрібен колір - вони Apple не купують.
Амінь. Шукаю собі зараз Sony PVM 14" з живим кінескопом за притомний прайс :laugh:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

ArmagedoonZergs: 04.03.2026 18:35
alexeygalas: 04.03.2026 17:57 От знов вони в явно професійний дисплей пхають цю драну miniLED підсвітку, яка навіть для перегляду кіно слабо годиться. А про обробку зображення тим паче, коли ти рухаєш зображення а у тебе Local Dimming грає туди сюди. Немало знайомих фотографів бугуртять на те, що Apple в своїх профілях калібровки із макс яскравістю не дозволяє вимкнути Local Dimming. Через це доводиться ставити примусово srgb профіль, який значно знижує макс якравість. Тоді стає питання, навіщо ці 600 ніт там, якщо ти ними скористуватись не можеш?
Lenovo в попередньіх поколіннях спробували miniLED - його одразу обісрали всі і вони перейшли на OLED. Але тим не менш, Lenovo хоча б дали людям вибір вирубити Local Dimming. А Apple як завжди
спойлер
Изображение
Кому справді колір потрібен вони на 100ніт працюють.
Ах да, кому потрібен колір - вони Apple не купують.
Щось у дизайнерських студіях не знають, як ідіоти викидують гроші на вітер?
ArmagedoonZergs
Member

Сообщение

MqM: 05.03.2026 00:37
ArmagedoonZergs: 04.03.2026 18:35
Кому справді колір потрібен вони на 100ніт працюють.
Ах да, кому потрібен колір - вони Apple не купують.
Щось у дизайнерських студіях не знають, як ідіоти викидують гроші на вітер?
Чому ж, знають. Тут справа в іншому, для якого ринку і в якій сфері ти працюєш з кольором. Т.к в Україні це айтішка в 99% випадків - sRGB. Тому що для інтернету більше і не треба.
Але якщо мова про фото-відео продакшин для кінотеатрів чи друкованих видань де є реальні вимоги по кольору, то там 100 нітт, темна кімната і зовсім інше обладнання.
Раджу нирнути в відповідну тему якщо цікаво.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

ArmagedoonZergs: 05.03.2026 00:41
MqM: 05.03.2026 00:37
Щось у дизайнерських студіях не знають, як ідіоти викидують гроші на вітер?
Чому ж, знають. Тут справа в іншому, для якого ринку і в якій сфері ти працюєш з кольором. Т.к в Україні це айтішка в 99% випадків - sRGB. Тому що для інтернету більше і не треба.
Але якщо мова про фото-відео продакшин для кінотеатрів чи друкованих видань де є реальні вимоги по кольору, то там 100 нітт, темна кімната і зовсім інше обладнання.
Раджу нирнути в відповідну тему якщо цікаво.
Не знаю, як щодо кіно. Проте навіть за часів навчання де якраз вивчали поліграфію то Маки і Епліаські монтори були за приклад.
Та й зараз, якщо взяти інтервю тих же дизайнерів які працюють з полігоафією там Епл монітори дуже часто. Що там змінилося настільки кардинально буквально за кілька років?
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

MqM: 05.03.2026 04:45Проте навіть за часів навчання де якраз вивчали поліграфію то Маки і Епліаські монтори були за приклад.
Ну не зовсім. https://www.eizo.eu/coloredge
https://www.benq.eu/de-de/monitor/creative-pro.html
ArmagedoonZergs
Member

Сообщение

MqM: 05.03.2026 04:45
ArmagedoonZergs: 05.03.2026 00:41

Чому ж, знають. Тут справа в іншому, для якого ринку і в якій сфері ти працюєш з кольором. Т.к в Україні це айтішка в 99% випадків - sRGB. Тому що для інтернету більше і не треба.
Але якщо мова про фото-відео продакшин для кінотеатрів чи друкованих видань де є реальні вимоги по кольору, то там 100 нітт, темна кімната і зовсім інше обладнання.
Раджу нирнути в відповідну тему якщо цікаво.
Не знаю, як щодо кіно. Проте навіть за часів навчання де якраз вивчали поліграфію то Маки і Епліаські монтори були за приклад.
Та й зараз, якщо взяти інтервю тих же дизайнерів які працюють з полігоафією там Епл монітори дуже часто. Що там змінилося настільки кардинально буквально за кілька років?
Поліграфією де? в Україні?
Якщо мова про східну європу. То забий.
Бо в східній європі жодне видавництво не витримує стандартів підтримки кольору.
Маками користуються через софт адоба, от і вся причина.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

ArmagedoonZergs: 05.03.2026 12:38
MqM: 05.03.2026 04:45

Не знаю, як щодо кіно. Проте навіть за часів навчання де якраз вивчали поліграфію то Маки і Епліаські монтори були за приклад.
Та й зараз, якщо взяти інтервю тих же дизайнерів які працюють з полігоафією там Епл монітори дуже часто. Що там змінилося настільки кардинально буквально за кілька років?
Поліграфією де? в Україні?
Якщо мова про східну європу. То забий.
Бо в східній європі жодне видавництво не витримує стандартів підтримки кольору.
Маками користуються через софт адоба, от і вся причина.
Так мова про Східну Європу:)
Проте стандарт CMYK один, і різноманіття фарб менше ніж кольорів у RGB.
Звісно, якщо графічне зображення було в RGB, то його представлення в друкованій продукції буде не точним
ArmagedoonZergs
Member

Сообщение

MqM: 05.03.2026 13:34
ArmagedoonZergs: 05.03.2026 12:38
Поліграфією де? в Україні?
Якщо мова про східну європу. То забий.
Бо в східній європі жодне видавництво не витримує стандартів підтримки кольору.
Маками користуються через софт адоба, от і вся причина.
Так мова про Східну Європу:)
Проте стандарт CMYK один, і різноманіття фарб менше ніж кольорів у RGB.
Звісно, якщо графічне зображення було в RGB, то його представлення в друкованій продукції буде не точним
Я про те що в Німечинні дуже жорсткі стандарти для видавництв з регулярним калібруванням плоттерів, безкінечними перевірками і так далі.
В Україні ніхто не запарюється. І те що ти там купиш собі супер професійний монітор - на результат не вплине ніяк, бо в кінці всеодно "попливе".
Ответить