Опубліковано детальні системні вимоги Death Stranding 2: On the Beach

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
SaDisT
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

Предлагаю обсудить Опубліковано детальні системні вимоги Death Stranding 2: On the Beach

ну вот, могут же делать нормально с нормальными требованиями и без лучей и прочего и я уверен оптимизация будет хорошей как и в первой части, будем посмотреть)
1234waltz
Member

Сообщение

Доволі демократично, як і в першої частини оптимізація на найвищому рівні. Приємно таке бачити в 2026 році., виявляється ще не всі обкололись Урінал енжін з Люменами.
NST1983
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Та ти шо. 16 озу для максимальних налаштувань. :shuffle: :super:
А шо трасування шляху не завезли? Як же без цієї неймовірно важливої технології? :lol: :lol: Плюс UE5 від якого вже :banghead: хочется)
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Ем-м, що?
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

NST1983: 25.02.2026 10:45Плюс UE5 від якого вже хочется)
А що з ним за проблема?
Я грав у Сталкер 2, the Outer Worlds 2, Avowed, Expedition 33 - не помітив суттєвих проблем, за винятком того, що моя 6800 тягне 4К лише з апскейлерами
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

SaDisT: 25.02.2026 10:32могут же делать нормально
Ну у коджумбы оптимизация и картинка, если смотреть на первую часть, отличные. В сюжете там уже теряешься к половине игры, но это уже совсем другая история)
Yurius
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

taras_cs: 25.02.2026 10:56А що з ним за проблема?
Я грав у Сталкер 2, the Outer Worlds 2, Avowed, Expedition 33 - не помітив суттєвих проблем
Та які проблеми,так трохи кровточат очі від картинки яка одночасно і сверхдетальна,шо аж рябить і мильна з іншого боку,а так все норм :rotate:
Samilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков (Украина)

Сообщение

Yurius
Графіка в зовнішніх світах одна із найгірших, що я бачив за останеі роки
Yurius
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Samilo: 25.02.2026 11:26 Yurius
Графіка в зовнішніх світах одна із найгірших, що я бачив за останеі роки
Конкретно в це не грав,бо від першої мяко кажучі не в захваті, к Сталкеру і 33 конкретно мої слова відносилися.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

NST1983: 25.02.2026 10:45Плюс UE5 від якого вже хочется)
Decima engine
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

NST1983: 25.02.2026 10:45 Та ти шо. 16 озу для максимальних налаштувань. :shuffle: :super:
А шо трасування шляху не завезли? Як же без цієї неймовірно важливої технології? :lol: :lol: Плюс UE5 від якого вже :banghead: хочется)
Там ещё больший нонсенс: они сделали смену времени суток без РТХ и люмена. Просто какая-то черная магия на 2026й год :lol:
Alex646
Member

Сообщение

taras_cs: 25.02.2026 10:56
NST1983: 25.02.2026 10:45Плюс UE5 від якого вже хочется)
А що з ним за проблема?
Я грав у Сталкер 2, the Outer Worlds 2, Avowed, Expedition 33 - не помітив суттєвих проблем, за винятком того, що моя 6800 тягне 4К лише з апскейлерами
В експедиції гамняна оптимізація в нативі нна ту графу, що пропонується. Є моди, але... ну, блін.
NST1983
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

ну добре що власний двигун, а не UE5, який зараз пихають всюди
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Святой натив умер.
Alex646: 25.02.2026 12:22В експедиції гамняна оптимізація
Все там ок, там пара параметров на епике только жрут неадекватно много их нужно вырубать на хай.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Звісно було би дивно якби гра на рушії Horizon Forbidden West жерла би як не в себе :rotate:
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Samilo: 25.02.2026 11:26 Yurius
Графіка в зовнішніх світах одна із найгірших, що я бачив за останеі роки
А що саме вам не сподобалося?
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Найбільші вимоги до кількості вільного часу.
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

taras_cs: 25.02.2026 10:56
NST1983: 25.02.2026 10:45Плюс UE5 від якого вже хочется)
А що з ним за проблема?
Я грав у Сталкер 2, the Outer Worlds 2, Avowed, Expedition 33 - не помітив суттєвих проблем, за винятком того, що моя 6800 тягне 4К лише з апскейлерами
З самим двигуном проблем немає.
Є проблема з рукодупими розробниками, які цей двигун використовують і часто на виході так собі зображення при аномальних системних вимогах.

З перелікованих особливо це помітно у Outer Worlds 2, де картинка 2010 року, а оптимізація настільки відсутня, що мені на 5090 довелось використовувати длсс перфоманс і фреймген, щоб 120 фпс отримати.
Duck
Junior

Сообщение

NST1983: 25.02.2026 13:56
ну добре що власний двигун
Не кодзіми він, нажаль, а Соні тільки обраним дає використовувати його
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

UE5 нет, трассировки пути нет, требования как для нищебродов. Не, мы в такое не играем
Ответить