Одна жалкая пачка деняк
Новости
Последние статьи и обзоры
Відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z доступна в Україні за ціною понад 300 тисяч гривень
-
fantomrulezz
Member
- Откуда: Дніпро
Предлагаю обсудить Відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z доступна в Україні за ціною понад 300 тисяч гривень
Одна жалкая пачка деняк
Одна жалкая пачка деняк
-
Keyser Soze
Member
-
mraleks
HWBOT OC Team
- Откуда: Одеса
Назва тригерить 
-
Liam
Member
- Откуда: Запоріжжя
Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
-
Yurius
Member
- Откуда: Запоріжжя
Ну це ще "демократично" ,Asus rog 5090 matrix 315000 грн стартував 
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Рекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.
До продажу в Україні надійшло всього чотири екземпляри відеокарти, що додатково підкреслює її ексклюзивність.
Здравствуй дивный новый мир! (С)
И ведь купят все 4 экземпляра... никуда не денутся - быстро купят...
До продажу в Україні надійшло всього чотири екземпляри відеокарти, що додатково підкреслює її ексклюзивність.
Здравствуй дивный новый мир! (С)
И ведь купят все 4 экземпляра... никуда не денутся - быстро купят...
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Нічого страшного, перенаправлять на росіюLiam: ↑ 24.02.2026 17:18 Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
-
Yurius
Member
- Откуда: Запоріжжя
Asus ROG Matrix Platinum RTX 5090 30th Anniversary Edition, ось це чудо вже на знижці,бо ніхто не купивFirstTDM: ↑ 24.02.2026 17:25И ведь купят все 4 экземпляра... никуда не денутся - быстро купят...
-
zalizo_org
Member
- Откуда: LV
Рекомендую всім, так би мовитиРекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.
-
Kullerok
Member
- Откуда: Київ
Причем тут маркетологи и параша. У них серия зед лайтинг задолго до войны вышла. И ради одной Украины некто не будет делать ренейм. Это как бы логичноLiam: ↑ 24.02.2026 17:18 Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Было бы куда мне мощь 5090 деть, то возможно и я бы купил. При том не для разгона, а просто для запаса по силовым элементам. Даже тех же разъёмов 2 не лишними будут, делегировать нагрузку. Про россыпь линий питания вообще молчу. Просто даже стоковых 600ват - это по амперам овер дохераFirstTDM: ↑ 24.02.2026 17:25 Рекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.
До продажу в Україні надійшло всього чотири екземпляри відеокарти, що додатково підкреслює її ексклюзивність.
Здравствуй дивный новый мир! (С)![]()
И ведь купят все 4 экземпляра... никуда не денутся - быстро купят...![]()
-
ASTON
Member
- Откуда: Kharkiv
В принципі є подібні гроші, які можна витратити на задоволення.
Але карту типу 5090 точно ніколи не купив би.
Це якісь викид грошей.
Раніше були карти типу 1080Ti. Там був сенс. Тут вже його немає.
Але карту типу 5090 точно ніколи не купив би.
Це якісь викид грошей.
Раніше були карти типу 1080Ti. Там був сенс. Тут вже його немає.
-
vmsolver
Member
Эти карты для тех, кто не задумывается о $5000 туда или сюда, да и речь не о заработке, а о имиджевом продукте.
-
ASTON
Member
- Откуда: Kharkiv
Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.vmsolver: ↑ 24.02.2026 18:11 Эти карты для тех, кто не задумывается о $5000 туда или сюда, да и речь не о заработке, а о имиджевом продукте.
-
vmsolver
Member
Ну да, или не поплавится, с не менее высокой вероятностьюASTON: ↑ 24.02.2026 18:14 Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.
Два разъема закроют любую потребность в питании, для остального есть гарантия.
-
FirstTDM
Member
- Откуда: Киев
Да ну... откуда такая паника... всё, что народ купил в прошлом году (за корпоративный счет по старым ценам) вполне себе работает и отбивает бабло за счет мощности и объема памяти... никто ничего не разгоняет и очень осторожно обращается с дорогими видяхами...ASTON: ↑ 24.02.2026 18:14Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.
1) Для работы с нейронкамиASTON: ↑ 24.02.2026 18:08Але карту типу 5090 точно ніколи не купив би. Це якісь викид грошей.
2) Для сверхтяжелых игр в 4К на максималках
3) Для понтов перед друзьями
p.s. Никогда не говори никогда
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Самому б не поплавитися з 1.5 кіловатами в кімнатіASTON: ↑ 24.02.2026 18:14Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.vmsolver: ↑ 24.02.2026 18:11 Эти карты для тех, кто не задумывается о $5000 туда или сюда, да и речь не о заработке, а о имиджевом продукте.
-
taras_cs
Member
- Откуда: Варшава-Київ-Дніпро
Ну точняк! На шиї носити...vmsolver: ↑ 24.02.2026 18:11 Эти карты для тех, кто не задумывается о $5000 туда или сюда, да и речь не о заработке, а о имиджевом продукте.
- спойлер

-
SKYJAKER
Member
- Откуда: м Камянське
Добре шо є 2 роз'єми, коли один згорить інший буде в запасіvmsolver: ↑ 24.02.2026 18:27Ну да, или не поплавится, с не менее высокой вероятностьюASTON: ↑ 24.02.2026 18:14 Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.![]()
Два разъема закроют любую потребность в питании, для остального есть гарантия.
-
vmsolver
Member
Я имею в виду, что это продукт для вендора не для заработка, а для имиджа. Я думал это очевидно.taras_cs: ↑ 24.02.2026 18:44 Ну точняк! На шиї носити...
Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
Нет, они сразу оба испарятся возгонкой. Посмотреть на тот VRM - аж страшно становитсяSKYJAKER: ↑ 24.02.2026 18:57Добре шо є 2 роз'єми, коли один згорить інший буде в запасі