Intel надала друге дихання відеокарті Arc 770, додавши функцію XeSS Multi Frame Generation

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Georgin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Пропоную обговорити Intel надала друге дихання відеокарті Arc 770, додавши функцію XeSS Multi Frame Generation

А це реальне прискорення чи тільки циферки на лічильнику, а грається так, немов би все киселем залито?
Комради з Arc-картою - відпишіть будь ласка хтось про реальні результати та враження.
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Georgin: 18.02.2026 10:13А це реальне прискорення чи тільки циферки на лічильнику, а грається так, немов би все киселем залито?
Не маю Intel карти, але по числам на скрінах одразу зрозуміло, що другий варіант.
Затримка 50+ мс - це прям погано і далеко від поняття "комфортний геймплей". Це по комфорту десь як 30 фпс нативного рендерінгу (час кадру 33,33 мс) на старому тормознутому моніторі (з часом відгуку 20+ мс)
yurius_r
Member

Сообщение

Я не фанат фейкфреймів, але подальшу підтримку попередніх поколінь карт Інтелом підтримую. Сподіваюся на подальші оптимізації і впровадження нових алгоритмів апскейлу
Gorezilla
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

Немного не по теме, но вот интересная новость
Изображение
Georgin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Gorezilla
Ну якщо комусь Native гірший за апскейлер - це вже до окуліста (проблеми із зором) або психолога (фанатство і критична вразливість до маркетингового буллшіта).
А взагалі не варто давати будь які таблиці у відриві від першоджерела, тому що неясно хто проводив, коли проводив, яка аудиторія і т.п.
Без усього цього будь яка таблиця чи графік не варті жодної уваги і цінність у них нульова.

P.S. Ось першоджерело: https://www.computerbase.de/artikel/gra ... ung.96165/
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Даже Интел старые карты поддерживает и только АМД доит фанатов "зато на 50$ дешевле" по полной.
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007
Так а як йому ще привертати до себе увагу? — Конкуренція!
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Це вже якось по AMDшному виходе :super: На правильному шляху стоїть Intel. Таку би ще стратегію з платформою і люди потягнулися б
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

fantomrulezz: 18.02.2026 10:35
Georgin: 18.02.2026 10:13А це реальне прискорення чи тільки циферки на лічильнику, а грається так, немов би все киселем залито?
Не маю Intel карти, але по числам на скрінах одразу зрозуміло, що другий варіант.
Затримка 50+ мс - це прям погано і далеко від поняття "комфортний геймплей". Це по комфорту десь як 30 фпс нативного рендерінгу (час кадру 33,33 мс) на старому тормознутому моніторі (з часом відгуку 20+ мс)
Кретины этого не понимают :laugh:
От того, что у тебя на счётчике кадров показывает до фига, отзывчивость не улучшается :lol: а наоборот ухудшается, ибо дегенерация тоже часть ресурсов отнимает. Но все недалёкие сразу парируют наличием Рефлекс или аналогов :super: от которых толку на уровне плацебо :lol:
Pride91
Member

Сообщение

doc-oc: 18.02.2026 15:48
fantomrulezz: 18.02.2026 10:35
Не маю Intel карти, але по числам на скрінах одразу зрозуміло, що другий варіант.
Затримка 50+ мс - це прям погано і далеко від поняття "комфортний геймплей". Це по комфорту десь як 30 фпс нативного рендерінгу (час кадру 33,33 мс) на старому тормознутому моніторі (з часом відгуку 20+ мс)
Кретины этого не понимают :laugh:
От того, что у тебя на счётчике кадров показывает до фига, отзывчивость не улучшается :lol: а наоборот ухудшается, ибо дегенерация тоже часть ресурсов отнимает. Но все недалёкие сразу парируют наличием Рефлекс или аналогов :super: от которых толку на уровне плацебо :lol:
То ви просто не користувались їм, зараз граю Експедицію 33, навіть і не знав що фреймген стоїть в "авто", на днях випадково помітив, поліз подивитись налаштування бо був один момент де гра виліт ловила.. Тобто фреймген не відчувається зовсім, спробував вимкнути і відбулась просадка фпс, значить свої як мінімум х2 воно таки домальовувало... А затримка якби була, то я б точно відчув, бо якщо грали то знаєте яка має бути реакція в бою в цій грі.
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

doc-oc: 18.02.2026 15:48парируют наличием Рефлекс или аналогов от которых толку на уровне плацебо
Як раз Reflex чудово працює і реально знижує затримку.
Правда його ж можна і без генерації використовувати, я б сказав, що це ніяк не пов'язані поняття.

Чи можна використовувати Frame Generation чи аналоги?
Можна, але треба враховувати нюанси технології.
Генерування фпс фреймгенератором не зменшує час кадру, на відміну від збільшення фпс нативно чи за допомогою DLSS/FSR чи аналогів.
Тому фреймгенератор можна комфортно використовувати лише у випадку, коли нативний фпс вже більш-менш комфортний і час кадру невисокий. Тобто десь від 60 фпс нативних.

Тут не той випадок. Тут у нативі вже час кадру поганий і хоч фреймген і робить анімації плавніше, інпут-лаг незадовільний і грати буде некомфортно.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Afit: 18.02.2026 14:50Це вже якось по AMDшному виходе
По амдшному было бы выпустить только для нового поколения, а старым картам и вовсе дрова пригрозить отрубить
Ответить