Intel закриває програму Software Defined Silicon для розблокування функцій CPU Xeon за окрему плату

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Інтел не змогла в Лутбокси і DLC?

Прикольно б це в десктопі було.
Сидиш ти такий на ой7, шпілиш в 200фпс, і тут на тобі : " Ви не проплатили Ваш процесор" і проц стає Селероном :gigi:
Lustrator
Member

Сообщение

Трамповщина не зайшла...
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

я думаю вони згорнули скоріш через величезну кількість вразливостей і їм не хочеться псувати собі репу
наприклад In-Memory Analytics Accelerator це на словах нагадує DMA і функції ймовірно такі ж
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Трохи зарано, може через років 5 зайде!
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

в авто світі давно є підписка на потужність та екрани...
додаткові функції, що є в авто з заводу, а для користувача заблоковані.

сумніваюсь, що для пк заліза це буде можливо, але як варіант - чому б і ні)))
давно собі думав, що вінда могла б бути за підпискою.

останнім часом багато що падає в підписку і це трохи задовбує. розумію, що всі хочуть надприбуток але хіба це не спонукає рядового споживача до використання "зелених" прогам ?
yurius_r
Member

Сообщение

Від такого навіть в Apple офігіли
nikolaiii
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanьka: 09.02.2026 13:36 Інтел не змогла в Лутбокси і DLC?

Прикольно б це в десктопі було.
Сидиш ти такий на ой7, шпілиш в 200фпс, і тут на тобі : " Ви не проплатили Ваш процесор" і проц стає Селероном :gigi:
Амнезія заважає згадати про те що у інтела подібна програма була у десктопах, часів Сенді - Intel Upgrade Service. Після критики згорнули.
Ответить