Razer випускає «ювілейну» версію ігрової миші Boomslang за ціною $1337

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Для тру фанатів разєру зайде B-) Розкуплять за 7 секунд. Хтось собі, хтось на перепродаж. Хтось щоб ще 20 років полежала-настоялась і тоді на ібей
ALT-F13
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київщина

Сообщение

Чекаю, цікаво буде "порівняти" з оригіналом (який в мене з 2000-го) та Collector's Edition 2007 року :D
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

А ось і фанати )


Ну, головне щоб радувало. А решта то дрібниці :super:
hohlid19
Member

Сообщение

Запятую поставить забыли наверное
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Ахаха, в мене у підвалі валяється колекційна Бумсланг в титановому корпусі. Жаль коробок викинув.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat: 06.02.2026 15:14 Ахаха, в мене у підвалі валяється колекційна Бумсланг в титановому корпусі. Жаль коробок викинув.
Це 2007 року?
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

dead_rat: 06.02.2026 15:14 Ахаха, в мене у підвалі валяється колекційна Бумсланг в титановому корпусі. Жаль коробок викинув.
Дійсно, краще б титановий корпус зробили та слоган - Ми з Вами назавжди!
Шоб ту мишу у труну клали.
А пластик... Ну, не знаю :-/
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

leif: 06.02.2026 15:16
dead_rat: 06.02.2026 15:14 Ахаха, в мене у підвалі валяється колекційна Бумсланг в титановому корпусі. Жаль коробок викинув.
Це 2007 року?
Наче так, я її новою запакованою в металевій коробці взяв в 2011 наче
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

1337 — це головне число в Leet Speak (мова "еліти", де цифри замінюють літери). Воно розшифровується як LEET (від англ. Elite). У 2000-х бути "літом" означало бути професійним гравцем, хакером або просто "батьком" у Counter-Strike.

Цікавий момент. Чув колись про нього, але забув.
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Liam: 06.02.2026 15:22 1337 — це головне число в Leet Speak (мова "еліти", де цифри замінюють літери). Воно розшифровується як LEET (від англ. Elite). У 2000-х бути "літом" означало бути професійним гравцем, хакером або просто "батьком" у Counter-Strike.
Так але це 1337$ за мишку -і практичним висловом це 2П .
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat
Непогано B-) дарма лише коробку викинув, зараз би міг фанатам загнать на ібей за грубі гроші. Можна і без коробки звісно але дешевше
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

кнопки с покрытием из полиуретановой кожи
Кожа молодого дермантина, элитные материалы для элитных ̶г̶о̶е̶в̶ геймеров :laugh:
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Хлопці що ви як з печери вилізли?

Ці речі приносять ЦА задоволення на всі 1337 баксів а може і більше. Воно как би далеко не на останні купується) і це не про матеріали і не про якесь практичне виправдання ціни.
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

leif: 06.02.2026 15:34 Хлопці що ви як з печери вилізли?

Ці речі приносять ЦА задоволення на всі 1337 баксів а може і більше. Воно как би далеко не на останні купується) і це не про матеріали і не про якесь практичне виправдання ціни.
В мене кохана фанат пані Billie Eilish та хоче її вініл. Просто так, бо він файний та фановий.
Звісно в нас не має програвача, але... Я подумаю над цим.
Фанати - це дуже круто. Й справа тут дйсно не про гроші.

Але тітан був би краще.
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

В ній що 32ггб DDR5? :gigi:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Чекаємо ці миші в новому тендері закупів для якихось чиновників :D
Виглядає ефектно звісно, але що там відповідає ціні? Чутливість миші?
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

MqM: 06.02.2026 15:57 Виглядає ефектно звісно, але що там відповідає ціні? Чутливість миші?
Ви не побачили? Перечитайте ще раз.
МиШІ.
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

А я думав моя Finalmouse невиправдано дорога)))
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

как сделать наручные часы дорогими? добавьте в них драгоценные камни.
знаете как сделать дорогой компьютерную мышку? добавьте вот это: кнопки с покрытием из полиуретановой кожи.

Ответить