Функція контролю провисання Level Sense тепер доступна на відеокартах ASUS ROG Astral

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Що стосується інших нововведень свіжої версії GPU Tweak III, то відзначається загальне поліпшення стабільності роботи.

В них стабільність кульгає, а вони датчик провисання додають? Красені :D
AK_47
Member

Сообщение

Жаль, нет монитора на самое видеокарте и в самом GPU Tweak III.


О каком провисании речь, везде усиленные армированные слоты на материнке, именно туда куда ставят топовые видеокарты, видеокарты с пластинами и бекплейтами. Ну провисла на 0.01мм ну и что? Пополам не переломится :laugh:
Молиться на нее? Пора уже производителям предлагать чехлы на комплектующие и пленки как на телефоны :laugh:
AndrewV
Member

Сообщение

Bloatware :-/
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

AK_47: 27.01.2026 15:19 О каком провисании речь, везде усиленные армированные слоты на материнке, именно туда куда ставят топовые видеокарты, видеокарты с пластинами и бекплейтами. Ну провисла на 0.01мм ну и что? Пополам не переломится :laugh:
Молиться на нее? Пора уже производителям предлагать чехлы на комплектующие и пленки как на телефоны :laugh:
Подивіться канали ремонтників накшталт https://www.youtube.com/@northwestrepair
Сучасні відеокарти з масивними кулерами дуже часто провисають, а потім ловлять тріщини в платі, відвали GPU та чипів пам'яті і т.д.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

AK_47: 27.01.2026 15:19О каком провисании речь, везде усиленные армированные слоты на материнке
Ніякий армований слот не зможе рівно тримати 3кг 36см карту без додаткових кріплень.
yariksom
Member

Сообщение

Telcontar
Під відеокарту за 700 і більше баксів можна і підставку придбати, а з 5090 підставка мабуть в комплекті йде.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Telcontar: 27.01.2026 15:25
AK_47: 27.01.2026 15:19 О каком провисании речь, везде усиленные армированные слоты на материнке, именно туда куда ставят топовые видеокарты, видеокарты с пластинами и бекплейтами. Ну провисла на 0.01мм ну и что? Пополам не переломится :laugh:
Молиться на нее? Пора уже производителям предлагать чехлы на комплектующие и пленки как на телефоны :laugh:
Подивіться канали ремонтників накшталт https://www.youtube.com/@northwestrepair
Сучасні відеокарти з масивними кулерами дуже часто провисають, а потім ловлять тріщини в платі, відвали GPU та чипів пам'яті і т.д.
Я думаю проблеми не тільки в трішінах, а й в тому що з деформацією можуть відставати елементи від термоінтерфейсу (память, GPU) або бути не достатньо притиснутими для ефективного охолодження. Так наприклад частина чіпа буде страждати від високих показників славнозвісного Hotspot
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

yariksom: 27.01.2026 15:32 Telcontar
Під відеокарту за 700 і більше баксів можна і підставку придбати, а з 5090 підставка мабуть в комплекті йде.
Не можна, а треба. Але при невірному розміщенні йде перекос в зворотню сторону. Все не так просто, найкращий метод - вертикальне встановлення через рейзер, або у нестандартний корпус.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Telcontar: 27.01.2026 15:42Не можна, а треба. Але при невірному розміщенні йде перекос в зворотню сторону. Все не так просто, найкращий метод - вертикальне встановлення через рейзер, або у нестандартний корпус.
Рівно розмістити карту не так вже й важко. На рахунок вертикального встановлення, погіршується робота СО, а в деяких картах ще й прокладки стікають))
yariksom
Member

Сообщение

Telcontar
Дві підставки, три підставки :D
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Коли вже буде бульбашка з повітрям, як у лінійці з рівнем в кожній карті по дефолту.
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

В Аврорі 99 грн :laugh:
radeon5870
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Маразм крєпчає )))
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватара пользователя
Откуда: Intel "7" 10nm++

Сообщение

Мониторинг хотспота вернут?
Ответить