NVIDIA звинувачують у використанні піратських книг для навчання ШІ-моделей

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Пропоную обговорити NVIDIA звинувачують у використанні піратських книг для навчання ШІ-моделей

І чо ви мені зробите? (с) Хуанг і весь біг тех
Dragobes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Пропоную обговорити NVIDIA звинувачують у використанні піратських книг для навчання ШІ-моделей

Але це лише верхівка айсберга.
А як же плівки Міндіча та файли Епштейна?
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Та я давно казав, що Хуанг зареганий на торрентах. Качає пірати, економить....
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Жаби з гадюками плачуть, та збирають речі.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Це чудово. А дурачки там платіть за все
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Hotspur: 21.01.2026 15:01 Це чудово. А дурачки там платіть за все
Тобі ЗП теж дурачки платять?))
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kairo: 21.01.2026 15:02Тобі ЗП теж дурачки платять?))
в мене її немає :rotate: я по іншому працюю
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Hotspur: 21.01.2026 15:06в мене її немає я по іншому працюю
Якшо клієнт тобі не заплатить, він красавчік?))
Kirakishou
Member

Сообщение

Ну це як з використанням піксіва і данбуру для навчання нейромереж, які малюють картинки. Навіть є скрипти, які завантажують з цих ресурсів картинки на ваш локальний комп'ютер і художників ніхто дозволу не питає. Стосовно книг - авторське право не вічне, адвокати нвідія можуть побудувати захист на тому, що ШІ навчався лише на тих книгах, на які вже закінчилося авторське право.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

kairo: 21.01.2026 15:09
Hotspur: 21.01.2026 15:06в мене її немає я по іншому працюю
Якшо клієнт тобі не заплатить, він красавчік?))
Якщо навіть найбагатші люди планети не платять, то виходить що так.

Відправлено через 1 хвилину 9 секунд:
Kirakishou: 21.01.2026 15:20 Стосовно книг - авторське право не вічне
Саме так, як бачимо, його вже відмінили.

За це ще рік тому говорили
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Сначала надо разобраться что такое авторское право, никто эти произведения не продавал, с целью получения прибыли, содержание книги не распространялось и так далее, там много таких "но" есть. Так что "нарушено авторское право" надо понимать иначе, надо разбирать из чего это авторское право состоит, на сколько оно соответствует реальному положению дел, так как оно писалось очень давно.

А в целом, обычное состояние дел, если у кого-то появляются деньги, сразу куча судов по любому поводу, поэтому Apple патентовала закруглённые углы и тому подобные мелочи, очередной акт этого балета
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

dead_rat: 21.01.2026 15:21Якщо навіть найбагатші люди планети не платять, то виходить що так.
Якщо найбагатші та найвпливовіші люди планети ґвалтують дітей та уникають відповідальності, вони також красавчики?
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

kairo: 21.01.2026 15:38
dead_rat: 21.01.2026 15:21Якщо навіть найбагатші люди планети не платять, то виходить що так.
Якщо найбагатші та найвпливовіші люди планети ґвалтують дітей та уникають відповідальності, вони також красавчики?
Якщо їх за це не те що не критикують, а обирають керувати собою - вочевидь так
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

dead_rat: 21.01.2026 15:40Якщо їх за це не те що не критикують, а обирають керувати собою - вочевидь так
Я не вважаю їх за це красавчиками й точно не вважаю, що треба підтримувати чиюсь негативну поведінку лише на основі того, що світ несправедливий і люди з грошима та зв'язками нерідко уникають відповідальності.
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

А что тут такого? Не понимаю, если пиратская библиотека существует - почему её нельзя использовать?
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

От тут Хуангу респект однозначно. Так і треба чинити, бо інакше у нього нічого б не вийшло.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hotspur: 21.01.2026 15:06
kairo: 21.01.2026 15:02Тобі ЗП теж дурачки платять?))
в мене її немає :rotate: я по іншому працюю
бартер?
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ні. договірні відносини
Tiufin
Member

Сообщение

Цікаво, а що за моделі нвідіа навчає? Готується із продавця лопат сама стати гравцем ші ринку? Чи це якісь дрібні модельки для тестування обладнання та софту?
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Копирасты против Хуанга)
Интересно что только на нвидию наехали, хотя и чатгпт и гемини знают сюжет многих платных книг.
Ответить