AMD зосередиться на випуску Radeon RX 9070 XT замість Radeon RX 9070

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
yurius_r
Member

Сообщение

Пропоную обговорити AMD зосередиться на випуску Radeon RX 9070 XT замість Radeon RX 9070

Ну добре що не 9600XT 8GB. Хоч тут червоні адекватниші за зелених.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

yurius_r
Додам, що 9060 на 8 гб існує для оєм готових пк. І згоден, що тут АМД явно адекватніше підійшли до проблеми.
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

та що значить адекватніше? у них дуже обмежені можливості, вони намагаються отримати максимум доходу.
це те саме, якби nvidia зосередилась би тільки на rtx5080 наприклад
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

denizen: 19.01.2026 11:04 це те саме, якби nvidia зосередилась би тільки на rtx5080 наприклад
Натомість зосередиться на ШІ :-/
NVIDIA 'basically exiting high-end PC gaming' in 2026: kills off RTX 50 desktop and laptop GPUs
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

denizen: 19.01.2026 11:04та що значить адекватніше?
Вони збільшують пропозицію більш продуктивної карти, за рахунок менш продуктивної. Ціна на більш продуктивну не міняєтся, або міняєтся несуттєво(з боку самої АМД, бариги то окремо).
denizen: 19.01.2026 11:04вони намагаються отримати максимум доходу.
Само собою, це ж бізнес. Але зазвичай множать маразму(ріжуть пропозицію і собівартість, крутять цінник). А тут більш ніж адекватно, навіть дивно. Хоча вангую, заодно ми побачимо ХТшку у вигляді лише дешману, а 9070 - лише всякі Nitro+, з рівним цінником.
hohlid19
Member

Сообщение

denizen: 19.01.2026 11:04 та що значить адекватніше? у них дуже обмежені можливості, вони намагаються отримати максимум доходу.
це те саме, якби nvidia зосередилась би тільки на rtx5080 наприклад
В том то и дело, что адекватнее условную ХТ версию производить вместо обычной, а не полностью забросить хх70 и хх60 серии
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Неадекватно було б зробити 9070 8гб, чи підняти ціни +50-100%

А тут з двох схожих карт обирають продуктивнішу, плюс намагаються не сильно додати в ціні.
yurius_r
Member

Сообщение

denizen: 19.01.2026 11:04та що значить адекватніше?
Не роблять як зелені , що забивають на 5060ti/5070ti на 16GB заради 5060ti 8GB?
harito
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРКІВ

Сообщение

dead_rat: 19.01.2026 12:14 Неадекватно було б зробити 9070 8гб, чи підняти ціни +50-100%

А тут з двох схожих карт обирають продуктивнішу, плюс намагаються не сильно додати в ціні.
Конечную цену , за которую вы покупаете видуху , придумывает магазин , в котором вам продали эту видуху . И амд здесь совершенно не причём . Сколько захочет магазин денег за видео , столько и поставит . Посмотрите цены на 9070XT в элмире - они поднялись ещё до заявления амд . А теперь ещё поднимутся .
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

harito: 19.01.2026 16:09
dead_rat: 19.01.2026 12:14 Неадекватно було б зробити 9070 8гб, чи підняти ціни +50-100%

А тут з двох схожих карт обирають продуктивнішу, плюс намагаються не сильно додати в ціні.
Конечную цену , за которую вы покупаете видуху , придумывает магазин , в котором вам продали эту видуху . И амд здесь совершенно не причём . Сколько захочет магазин денег за видео , столько и поставит . Посмотрите цены на 9070XT в элмире - они поднялись ещё до заявления амд . А теперь ещё поднимутся .
Я купив 9070 за 549 євро, після новин вона стала 599 і так поки лишилася.

З урахуванням як подорожчали всі інші компоненти, я вважаю це вельми гуманно
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Головне, що 9070хт буде. Це чудова карта.
Цікаво чи побачить світ флагман 9080хт/9090хт. :rolleyes:
harito
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРКІВ

Сообщение

dead_rat: 19.01.2026 16:11
harito: 19.01.2026 16:09
Конечную цену , за которую вы покупаете видуху , придумывает магазин , в котором вам продали эту видуху . И амд здесь совершенно не причём . Сколько захочет магазин денег за видео , столько и поставит . Посмотрите цены на 9070XT в элмире - они поднялись ещё до заявления амд . А теперь ещё поднимутся .
Я купив 9070 за 549 євро, після новин вона стала 599 і так поки лишилася.

З урахуванням як подорожчали всі інші компоненти, я вважаю це вельми гуманно
Самая дешёвая на сегодня в элмире 9070 - 675 евро . Всё время цена растёт ,ничего не остановилось.
Nouriel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Sanьka: 19.01.2026 17:43Цікаво чи побачить світ флагман 9080хт/9090хт.
так десь через рік нова архітектура уже нема коли випускати
Vladys77
Member

Сообщение

Nouriel: 19.01.2026 21:58
Sanьka: 19.01.2026 17:43Цікаво чи побачить світ флагман 9080хт/9090хт.
так десь через рік нова архітектура уже нема коли випускати
А в цьому поколінні нічого потужнішого і не планувалось. Це карти нижньо топового сегменту чи навіть верхнього середнього. Верхній топ може бути в наступному лише поколінні.
Ответить