Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Robostyle
Member

Сообщение

Предлагаю обсудить Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM

А потом и самс обьявит - и вот ОНО! Долгожданная смерть ПеКи.

Правда соснолей вместе со смартфонами также
Kopstr
Member

Сообщение

Прийде хтось інший. Питання яку ціну заломить монополіст.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Вони зрадили нас, геймерів...
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше? :lol:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Хех, високі ціни - то ще виявляється не найгірша проблема, яка може бути :-/
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Згортати реальний бізнес щоб вкинути всі полімери в піраміду?
Там мамкині інвестори до руля дорвались?
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Robostyle: 13.01.2026 12:26 Предлагаю обсудить Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM

А потом и самс обьявит - и вот ОНО! Долгожданная смерть ПеКи.

Правда соснолей вместе со смартфонами также
А соні це не корпоративний ринок, чи не інше? :facepalm:
Alex Pepper
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сумы

Сообщение

Скоро нас всех заставят играть на облачных сервисах по подписке. Будем внукам рассказывать, как у нас дома были свои компьютеры, как мы сами их апгрейдили и могли играть без интернета.
Последний раз редактировалось Alex Pepper 13.01.2026 12:42, всего редактировалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

avuremybe: 13.01.2026 12:37Там мамкині інвестори до руля дорвались?
Вони всюди до руля дорвались. Зараз ВСІ, абсолютно ВСІ топ менеджери планують максимум до квартальної премії. :-/
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

А що вони будуть робити зі своїми SSD (Solidigm). Теж кинуть як Micron свій Crucial?
yariksom
Member

Сообщение

7mindfields: 13.01.2026 12:29 Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше? :lol:
Так це логічно, ці компанії пішли з користувацького ринку, навіть, якщо захочеш то не зможеш скористатися :idea:

Але користуючись всякими ШІ ти опосередковано ними користуватимешся. :-P
Последний раз редактировалось yariksom 13.01.2026 12:55, всего редактировалось 1 раз.
Classic
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Artem_K: 13.01.2026 12:47 А що вони будуть робити зі своїми SSD (Solidigm). Теж кинуть як Micron свій Crucial?
Вже не випускають з минулого року. Залишились тільки серверні SSD
Robostyle
Member

Сообщение

IronWithin
Сони - корпорат. Консоль - потребительский рынок.

Микрон перестала память на потреб рынок выпускать, а не клеить плашки ДДР5 для "энутхзиастов". Это не значит что ПС5 исчезнет. Но насколько сильно они все захотят все перенаправить в В2В...
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yariksom: 13.01.2026 12:47 Так це логічно, ці компанії пішли з користувацького ринку, навіть, якщо захочеш то не зможеш скористатися :idea:
Малось на увазі принципово, навіть після повернення на користувацький ринок
yungmanpro
Member

Сообщение

От як треба буде більше 32 Гігабайти для ігор, тоді і подумаю про це.
lktnv
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Всё это дело сильно пованивает подготовкой к навязыванию потребителям облачных компов.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Це ж було вже! (с)

Колись компи були великими і займали поверхи будівель...
Схоже все повертається... :laugh:
dfcz
Member

Сообщение

7mindfields: 13.01.2026 12:29 Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше? :lol:
Відмовлюся.
Лучше буду покупать память от китайских производителей, чем от перебежчиков, которые чуть завидев прибыль ccyт и cpyт за воротник менее обеспеченному потребителю.
marinich
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

На перфокарти ціни ще не почали підніматися?
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

► Чогось всю історію Хайнікси мені здавалися більш продуманими, на відміну від "в-цю-ж-хвилинного", "вітряно-флюгерного" Мікрона - навряд настільки ж бездумно всі яйця кластиме в один кошик. Але - побачимо; можливо світ дійсно настільки збожеволів, що скоро відбудеться чергова катастрофа бронзового віку ІТ-епохи.
Alex Pepper: 13.01.2026 12:42 ... Будем внукам рассказывать, как у нас дома были свои компьютеры, как мы сами их апгрейдили и могли играть без интернета.
► Як гордо колись звучало визначення "ПК-боярин", так скоро в світі ІТ-техніки буде сиротливо, але не менш гордо звучати "ПК-ентузіаст". :insane:
Ответить