Блогер показав переваги Unreal Engine 5.4 над версією 5.0 на прикладі демо The Matrix Awakens

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Rederst
Member
Откуда: Земля

Сообщение

Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

меньше статтеров
Гробят самую главную фишку UE5, паскуды :lol:
Бла-бла-бла про развитие UE5
Каждый раз открывая What's New глаза на лоб лезут от того что с каждым разом движок растет во все стороны и развивается по всем направлениям.
https://portal.productboard.com/epicgam ... engine-5-5

Причем там не все фишки описывают. Порой какие то банальные QoL штуки мелкие но крайне приятные подмечаешь.
Для нашей студии по архивизу 5.0 версия UE5 была попросту нерабочим вариантом, так как Наниты не поддерживали Two Sided Foliage.
Но уже в 5.1 все заработало и внезапно оказалось что UE5 вполне себе хавает неоптимизированные ассеты растений невероятными объемами.
В 5.2 версии прокачали Люмену отражения и взаимодействие с Two Sided Foliage материалами. А так же за счет PSO Caching редактор меньше статтеров стало.
В 5.3 версии снова прокачали Люмен добавив ему отскоки и переотражения. Допилили VSM (стало ощутимо меньше инвалидации VSM-карт).
В 5.4 версии наконец довели до ума Нанит-Тесселяцию (Дисплейсмент), о боже, как же он круто работает и как его не хватало.
В 5.5 версии Megalights, наконец не будет ряда ограничений на множество источников света.
И допилили совместимость PathTracer-у с множеством штук которые раньше костылить приходилось, и денойзер к нему прикрутили.

Конечно там между версиями было много и других приятных моментов типа фикса WPO, прокачки Сиквенсера и Console Variables Editor-а, ну то такое... На протяжении множества апдейтов допиливали и инструменты моделлинга и развертки в редакторе, прокачивали PCG (родной скаттеры был ужасно неудобным и топорным). Каждый раз радуюсь что движок развивается. Жаль что сейчас проекты у меня идут на Короне в основном, аж руки чешутся вернуться к UE :weep:

Больше всего конечно жду прокачки Out of Core функционала, прокачки GPU Shared Memory, компрессии памяти, прокачки стриминга ассетов. Короче всего что позволит отодвинуть момент когда ты упираешься в объем VRAM. С теми проектами что у меня были работать на 24GB VRAM было тяжко моментами :(
denizen
Junior

Сообщение

на бумазі все чудово, але де чудові ігри на цьому UE5...? як не гра то самі проблеми з оптимізацією. Чи це не рушій, це руки у всіх криві?
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The Matrix Awakens
коли ця гра нарешті вийде?
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

denizen: 22.10.2024 11:11Чи це не рушій, це руки у всіх криві?
так надо 4080 и 8К монитор что бы увидеть "улучшения" в 10-15% по ФПС и минус чуток ватт... вангую на 2К разрешениях и предыдущих поколениях карт будет 5-10% разницы.
Хотя если игроделы саму игру перепишут то может и более 15% будет. Много функций стандартизировали - значит чуток костылей у игроделов отнимут.
А стартеры лично щупать надо.
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

KimRomik, это технодемка, не игра. Причем демка не только UE5 но и "Houdini" и база под рендер Синематика.
У Эпиков есть куча разных технодемок, которые заточены на демонстрацию разных штук.
Hillside, Cropout, Electric Dreams, Windwalker Echo, Valley of the Ancient, Meerkat, Elemental.
Они по ним игры не делают а лишь показывают что движок умеет и из этих проектов делают сэмпл-проекты и шаблоны.
То есть каждый можно из них скачать с исходниками и самому покрутить или на основе их посмотреть как там все сделано.
Последний раз редактировалось Earanak 22.10.2024 11:37, всего редактировалось 2 раза.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

denizen: 22.10.2024 11:11 на бумазі все чудово, але де чудові ігри на цьому UE5...? як не гра то самі проблеми з оптимізацією. Чи це не рушій, це руки у всіх криві?
Senua2, Minimum
Processor: Intel i5-8400 | AMD Ryzen 5 2600
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1070 | AMD RX 5700 | Intel Arc A580

Black Myth: Wukong, Minimum
Processor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580 8GB

В обох не було особливих проблем. Оптимізація, це не ультра налаштування на відрі, якщо щось.
denizen
Junior

Сообщение

Швиденько глянув що reddit пише про ці дві гри, в обох люди жаліються, FPS в рази просідає моментами, це для мене показник, а не мінімальні вимоги до заліза.
Artem_M
Member

Сообщение

Фанатам Сталкера з картами рівня 1060/580 і старішими пора напружитись і шукати рішення для апгрейдів, якщо хочеться комфортно пограти у найочікуванішу гру.
Хоча той же PUBG обіцяють перевести на UE5, і там де було 200+ фпс буде 120 в кращому випадку.
Скільки там кажете 4080 коштує? :weep: :weep: :weep:
WorthyWizard
Member

Сообщение

Им бы со статтерами что-то сделать, у каждой второй игры траверсал статтеры, причем это даже не опенворлд. Это либо они криворукие и не могут нормально допилить движок либо разрабы не умеют в оптимизацию, либо плохо расписана/плохо имплементирована возможность оптимизации. Все больше и больше разрабов убегают на UE так то этот вопрос у них должен быть приоритетным
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

denizen: 22.10.2024 12:23 Швиденько глянув що reddit пише про ці дві гри, в обох люди жаліються, FPS в рази просідає моментами, це для мене показник, а не мінімальні вимоги до заліза.
Сенуа працює гарно на 1080ті навіть, але вже сильно пихтить (майже максималки), вуконг тільки для нових карт, у друга 4070ті так все норм, але відчувається що запасу немає зовсім, тестувалось і в 2к і фхд
Kirakishou
Member

Сообщение

Я пробував дві гри на Unreal Engine 5 і в обох були статери незалежно від того, які налаштування графіки я встановлював. Та й в іграх на Unreal Engine 4 також були статери. Згадати той же Star Wars Jedi: Fallen Order. Не знаю, як зараз, а на релізі було багато скарг на статери.
Судячи з дискусій на реддіті та й на цьому форумі, та й взагалі з того, що статери в Unreal Engine 5 вже стало мемом, то мабуть це все-таки проблема з рушієм, а не зі студіями, які ці ігри роблять. Інше питання, навіщо вони обрали цей рушій.
Якоїсь красивої картинки в іграх на Unreal Engine 5, порівняно з іншими рушіями, я не помітив. Я зараз граю в три гри, взагалі побудованих на Unity, і з візуальної точки зору це дуже красиві ігри. Перш за все краса картинки залежить від робти художників, дизайнерів та аніматорів.
Ось для прикладу людина з Гонконгу, яка є професіоналом в роботі з Unity.
Хто скаже, що це не красиво?
lamer
Member
Аватара пользователя
Откуда: стольний град Русі -- Київ

Сообщение

В чому різниця? На афальті більше трищін і FPS вище?
Я реально не бачу суттевоєє різниці.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Kirakishou: 22.10.2024 13:19 Судячи з дискусій на реддіті та й на цьому форумі, та й взагалі з того, що статери в Unreal Engine 5 вже стало мемом, то мабуть це все-таки проблема з рушієм, а не зі студіями, які ці ігри роблять. Інше питання, навіщо вони обрали цей рушій.
Якоїсь красивої картинки в іграх на Unreal Engine 5, порівняно з іншими рушіями, я не помітив. Я зараз граю в три гри, взагалі побудованих на Unity, і з візуальної точки зору це дуже красиві ігри. Перш за все краса картинки залежить від робти художників, дизайнерів та аніматорів.
Ось для прикладу людина з Гонконгу, яка є професіоналом в роботі з Unity.
Хто скаже, що це не красиво?
Як можна порівнювати вбогий юніті з божественним (в плані картинки) UE? Де хоч одна ААА гра на юніті? Бо демо ролики і на асемблері можна знайти.
На даний момент найбільш реалістичну картинку дає UE. Красива чи ні, то вже як кому.
Мавпа на UE5 літає. Не знаю хто там на що скаржиться. Статери - зло, звісно, але якщо це лайтова просадка раз в N хвилин то одне. Якщо кілька разів за хвилину секундний статор, то інше. Той же Snowdrop в аватарі також статерить.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Бачу що 5.4 дає більше різкість, більше ФПС, більше підкреслює контраст.
Але з ДЛСС мило та блискуче мило стає, отож 5.4 це крок вперед, ДЛСС крок назад.
Kirakishou
Member

Сообщение

Геральт: 22.10.2024 13:37Де хоч одна ААА гра на юніті?
Genshin Impact, Honkai Star Rail, Zenless Zone Zero. Ці ігри вже заробили і продовжують заробляти мільярди доларів. Наголошую, мільярди доларів, не мільйони.
Васильович
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Блогер показав переваги Unreal Engine
Блогер
Ах, тут треба думку справжніх експертів по UE :learn:

Код: Выделить всё

sudo cast MessiaH
:D
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Kirakishou
І яка ж з них ААА? Натякну: мобільний геймінг також збирає багато :popcorn:
І чи можна посилання на стім, бо не ясно, що воно таке.
Хоча стоп, в стімі цих шедеврів здається не має.
І ось
це
на повному серйозі порівнюється з
оцим
за якістю картинки. Якийсь сюр. Юніти - мультяшна графіка для мультяшних забавок.

Ахаха. It (Honkai: Star Rail) was publicly released internationally on April 26, 2023,[3] for Windows and mobile devices.
Zenless Zone Zero [a] is a free-to-play action role-playing game released on Windows, iOS, Android
Kirakishou
Member

Сообщение

Геральт: 22.10.2024 14:28І яка ж з них ААА?
Усі три гри. Почитайте, що таке ААА. Розробка того ж Genshin Impact обійшлася в понад 300 мільйонів доларів, його підтримка коштує понад 200 мільйонів доларів на рік.
І не треба нав’язувати ваші власні смаки. Вам подобається реалістична графіка, мені подобається анімешна. Жанр, сетінг — все це не має ніякого відношення до того, що я сказав вище. Ці ігри заробили і продовжують заробляти мільярди доларів, в них грають мільйони гравців. Є купа відео, де професійні оперні співаки, професійні режисери чи аніматори просто в захваті від цих ігор.
Геральт: 22.10.2024 14:28Windows, iOS, Android
Все вірно. Ці ігри доступні на ПК, на PlayStation і на мобільних пристроях. Вранці можу почати новий сюжетний івент на ПК, потім в обід продовжити на смартфоні, а ввечері знову продовжити грати на ПК. Дуже зручно.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Kirakishou: 22.10.2024 15:06 Розробка того ж Genshin Impact обійшлася в понад 300 мільйонів доларів
The game's development budget was reported to be in the range of $100 million. Ну, і то ж китайці, скільки насправді там обійшлось, невідомо.
Жанр і сетінг дійсно не має значення. Просто один рушій дає можливість малювати якісну "дорослу" картинку а інший малює мультики. Очевидно, графіка у фільмах більш якісна (деталізована) ніж у мультах. Комусь вона може здаватись "не красивою".

Kirakishou: 22.10.2024 15:06 Все вірно. Ці ігри доступні на ПК, на PlayStation і на мобільних пристроях. Вранці можу почати новий сюжетний івент на ПК, потім в обід продовжити на смартфоні, а ввечері знову продовжити грати на ПК. Дуже зручно.
Нічого проти юніті на мобілах не маю. Там йому й місце.
BTW, Kirakishou це жіночий нік? Просто цікаво, без жодних підтекстів
Ответить